Aşk Nedir

aşk bnce bır bataklıkdır bır kere qırdınmı tamamını herseyını ıcıne ceker

---> Aşk Nedir

aşk en küstah duygudur gerçek aşkın nesli tükenmektedir aşk çok güzeldir ilk :106: sonra acılaşır aşk yakar insanı gözünün yaşına bakmaz aşktan çok acı çekersin aşk sadece dudakalrın birleşmesiyle olmaz asıl rol kalptedir ben aşkın sadece kötü yanını gördüm kimse bana iyi yanını göstermedi genelde insnaalr aşkı sever ama çoğu aşktan mahrumlardır fiziksel sorunlar başta yer alır abi dediğin biri çıkar karşına seni seviyorum der ama ben sesiz aşkı severim bazend eçılgın aşkı yıldırım aşkları yalandır bana göre aşk şarabı acıdır ne içilir nede vaz geçilir senin en çok paranı seviyorum aşkıda vardır buna aşk denmez zaten standart aşkları sevmem sıradan şeyler emiinm herkeze sıkıcı gelir aşktan çok ağlanır göz yaşlarını toplasan göl oluşur ya sev ya terk et aşkalrıda vardır ama kimse terk etmesini istemez oda sıradandır bence bazılarıda ölümüne aşk yaşar aptalcadır denin deli gibi sevdiğin biri başkasıyla çıkmaya başalr işte ölürsün hiç kimseyi sevmezsin aam kendine ceza verirsin ben dahil herkez neredeyse aşkımı kırdın beni üzdün aşkını yaşar elbet bi sonu vardır kafasıan göre giden aşkta vardır sadece biri yol çizer sevmem o aşkıda haksızdır o aşk bir kaç sözle özetliyeceğim ;
-aşk basittir olursa nasip tir olamzsa ............
-aşk bir sudur iç iç kudur
-aşk bir vişne ye ye kişne :D

---> Aşk Nedir

Aşka hangi boyutta baktığımız önemli...
maneviyatta asıl olan aşkmı ...yoksa yunus emrenin...yaratılanı severim yaratandan ötürü dediği fasıldaki insan boyutumu....

ﷲ... Vesile-i ÂŞK' tır insan, Gaye-i ÂŞK' tır ALLAH ...ﷲ

---> Aşk Nedir

K@RD€L€N;16551' Alıntı:
AŞKI KELİMELERE DÖKMEK ÇOK ZOR.HADİ BİR İHTİMAL ANLATABİLİRSİNİZ AMA YAŞANMADAN BİLİNMEZ.....AŞK BİR ANLIK ETKİLENME,HOŞLANMA VE TUTKUDUR VE BENCE GEÇİCİDİR.AMA SEVGİ BAMBAŞKADIR.SEVGİ BTÜNLEŞMEKTİR.TEK YÜREK,TEK DÜNYA OLMAKTIR.VAZGEÇEMEMEKTİR.

yaşadıkta ne olduki elde yaralı bir kalp gözde bitmeyen yaş aşk acıdır be arkadaş bunuda yaşayan bilir :(

---> Aşk Nedir

Aşka hangi boyutta baktığımız önemli...
maneviyatta asıl olan aşkmı ...yoksa yunus emrenin...yaratılanı severim yaratandan ötürü dediği fasıldaki insan boyutumu....

ﷲ... Vesile-i ÂŞK' tır insan, Gaye-i ÂŞK' tır ALLAH ...ﷲ

Canım benim ya. Burda Yunus Emre ''yaradılanı severim, yaradandan ötürü'' sözünü aşk üzerine söylememiştir. Bu söz Allah'ın yarattığı tüm varlıkları sevmek ile ilgili..

---> Aşk Nedir

Canım benim ya. Burda Yunus Emre ''yaradılanı severim, yaradandan ötürü'' sözünü aşk üzerine söylememiştir. Bu söz Allah'ın yarattığı tüm varlıkları sevmek ile ilgili..

canım benim...benim aşk kavramım orda başlıyor zaten....bunu daha öncede sana anlatmıştım ama...sanırım gene anlatamamışım...

---> Aşk Nedir

Mutsuz Bir Hayatı mutlu bır hayatada çevirip,
Mutlu Bır hayatı mutsuz bır hayatada çevirebilen duygudur.

---> Aşk Nedir

AŞK..
tatlı bi telaş..
fazlasıyla heyecan..
pembiş gözlüklerle hayata bakış..
deli dolu bi o kadarda duygusal..
aşk..
aşk herkesin hakkında cümle kurabilicegi bi konu..
kimi yalnış kimi dogru..
ama şu bi gerçek ki sonsuz degil.. herşey gibi geçiçi...
yaşanmaya deger mi?
bilmem..tartışılır..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri