Aşk Nedir

Hayati Boyunca AŞki YaŞamiŞ Olanlara Sormak Lazim Her Sevgİ AŞk DeĞİldİr Bunu Her YÜrek Anlayamaz Anlayana Zaten Lafim Yok Birakalimda YaŞayanlar KonuŞsun Amaaaaa....:85:

Aşk, uyandığınızda rüyanızı yanınızda bulmanızdır. Düşlerin gerçek olmasıdır.

gerçektende çok doğru paylaşımın için teşekürler

aşk.......................................................................................koca bi boşluk. kimine cennet olur. kimine cehennem olur bu boşluk.

Ask AnlatıLMaz Yasanır Edebıyat Yaptık Ama Her Ask DegısıktıR Bı Askını Anlatırsın Dıyerı Degısık Yasanır Vs Vs:))

aşk yaşamdır.ama bahsettiğim gelip geçici hevesler değil.bunlar aşkın adını basitleştiriyo ama anlamını asla.her insanın ruh ikizi vardır.ve bu aşk onda saklıdır!...

ya aşk hic birseydir aşk denilen şey yoktur ben sevdim ne oldu torbacilar dünya zengini oldu ^^

benCe aŞk aptaLLktr :p seVios da ne oLuo..!! :D TerK EDILMEK IÇIN SEWMŞ OLUOSUN ..!
aMa qüzeL aşKLarda Wardr ;) şHsn bnm HÇ oLmadı :p

aşk bile bile yanmaktır bazen bişeyleri paylaşmak sevdiğinin kapısının önünde ağlamaktır(ama biz öyle yapmıyoruz)bazen sahilde bağıra bağıra bişeyler mırıldanmaktır ki seviyorsan yaşamalısın derler ama bende yaşayacak takat kalmadı aşkı hiç sevmiyorum aşkı tanıdığım güne sitem ediyorummmmmmmm git başımdan aşk..

bence insanı en mutlu eden duyguda en cok üzen de asktır ask imkansızlıktr basen ama güsel olanda imkansızıdır askın!!!

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri