Aşk acısı unutmanın yolları !

HåRßïCoCµK

Kayıtlı Üye
bir insan aşkını nasıl unutur anlayamıyorum.aslında unutulur.ama sizce nasıl olur ? kırarak ve döverek mi? yoksa öfkeyle mi ? yoksa uzak durarak mı? uzun cvp lar istiyorum çünkü bu bölüme yoğunluk olabilir.hepimiz bu tür aşk acılarından geçmişizdir.bunları da anlatabilirsiniz. :40:

ya en iyisi arayıp sormamak yüzünü görmemek hiç konuşmamak arkadaşlaırınlayken onun konusunun açılmaması hiç bi yerde adını görmemek anıları silmek en iyisi hafızanı unutmak:D

Bence Ask Acısını Unutmanın En Kolay Yolu Herseyi Zamana Bırakmakla Mumkun Olabilir...Ne Demisler Zaman Herseyin İlacı ;)

ask açısını unuıtmanın en iyi yolu bir kaç kutu ilaç olmadı bir binanın damı oda olmadı arabayla duvara gir ozaman unutuyosun yada sen eniyis bi telefon aç ve konuş

kardeşim aynı acıyı bende çektim hemde 4yıl halada çekiorum baya bi süre aramadım sevdiğim kızı biras zor oluo ama dayanman lazım ondan sonra bi kaç gün önce aradım konuştuk bunda bana dahada ısınmış gibiydi o kırgınlığı çok azalmıştı eğer kız sana karşı bişiler hissediosa sorun olmas yine bi ilişkiye başlarsınız bnm bi ayrıcalığım var ama o bnm ilk aşkımdı ordan yırtıorum :D

yok yok aşksız geçmez bu hayat o heycanı yaşamak çok güzel oluo herşeye değer aşk acısınada razıyım yeterki olsun :D:D

aman bee hiç aşk falan çekemem ben aşkta neymiş git gez toz istediğin gibi yaşa neden birine gözünün ondan başkasını görmeyeceği şekilde bağlanacaksın ki ne mantığı olabilir

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri