AŞik Olmak Nasil Bİ Duygu

aşk ıkı kışı arasında yaşanır 3cu kışı varsa o sadce bir aşk oyunudur sevmek sevilmek yazla kış mevsımının tam ortasındakı hava değişımı gibi bişeydir bazan öyle mukemmel giderki herşey terletır guneşi bazan öyle ızdıraba duşersınkı uşutur dondurur kanını allah herkeze hak ettığı mutluluğu versın tabi ıkı kışı arasında:)

kısacası aşk kımıne gore baklava tatlısı kımıne gore bol acılı adana kebabı işde:)
bana hep kebab denk geldiği içn:)

yoo tugba banada en tatlisi daha rastgelmis deil :)

ama olsun yasadigim ask anlari kalir bende hafizamda

az aptalim kavgalari unuturum :D belkide oyuzden

ben aska asigim aslinda :p :D

bence böle bütün şarkılar ikinize bestelenmş dünya ikinz için kurulmş sen onun , oda snn için yaşıyomş gibi hissettiin biraz aptal biraz derin bi duygu :)
bnm gibi südden ağzı yanıp yourdu üfleyerk yiyenlr içinse birz korku brz tutku gibi bişy :D:D amma kafiyeliim yha

mükemmel ama acı verici
bn oldum ama kıs beni sewmiyo yada sewiyo bn bilmiyom ama zamanla geçti ve kıızz benim kankamdı...
(emine sakın verme bu siteye üye çünkü)

"o" hariç herkes için kapsama alanı dışında olmak demek

birlikte çekilen fotoğrafta kendinden önce ona bakmak.

kadınların mantıklarıyla erkeklerin mallıklarıyla hareket ettiği durumdur :D

ARARSA CALDIGINI DUYMAK ICIN TELEFONU TITRESIME ALMAMAKTIR

KALBBIMIN BANA ATTGI EN BUYUK KAZIKTIR

YANINDAYKEN BILE ÖZLEMEKTIR

GECE ISIKLARI KAPATIP YATAGIN ICINDE ONUNLA MSJLASMAKTIR

o kişinin adını cep telefonunda, günde, on kere değiştirmendir...

bazen asık oldugunuzu ilişkiniz bittiginde anlıosunuz öle sinsi bişey
insanlıgın en buyuk vebası erken teshis önemli tabe

adrenalinin kulaktan fışkırması, geceleri uyuyamama, kalp çarpıntısı gibi yan etkileri olan fakat bu yan etkilerin aşkı daha da bi tetikleyerek hayatın en güzel anlarını yaşatabilen duygu...

GÖZLERINE BAKIP SENI SEvıyorum demekten bıkmamaktırr

onunla ölmek istemektır.gizli bi intihardır

:106: :106: :106: :150:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri