Aradığım aşkı bulamıyorum :(

SoNNeFeX

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar size danışayım dedim 15 - 20 tane kızla çıktım ama hepsi kısa süreli ilşkilerdi ve genellikle ayrılan bn oldum. En uzunu 2 hafta sürdü. Sorun bendemi acaba neden sevemiyorum en başta uzun sürer diye çıkıyorum sonra soğuyorum yardımlarınızı bekliyorum 6 aydır kimseylede çıkmadım ne yapmalıyım : )

---> Aradığım aşkı bulamıyorum :(

Biraz kıymet bilin dicem ama :)

Bilemiyorum ben terkedildim de bkç gün önce sinirliyim bu aralar erkek milletine..

Aşk yok dicem şimdi ruh halime vericeksin..

Allah yolunu açık etsin :)

Biraz kıymet bilin dicem ama :)

Bilemiyorum ben terkedildim de bkç gün önce sinirliyim bu aralar erkek milletine..

Aşk yok dicem şimdi ruh halime vericeksin..

Allah yolunu açık etsin :)

Aşk varda :=) biz bulamıyoruz işte buldukmu o bizi istemiyor :D böylece aşk yok oluyor : )

Aşkı sen arama ..

Arayınca bulunmaz çünkü..

Akışına bırak bence biraz o seni bulsun..

Bende senin kız versiyonundum bi zamanlar :D:D

O sana gelio sen ugrasma :D

bNcede zateN oLacaksa oLuoo demektiR hem 6 ay bo$ kaLdın die sitem ediosuN seN bNcee xD noLcak yaa amaN xD o seNi buLuR zaTnn ( :

arkadaşlara katılıyorum..ilacın zaman..
sabret er yada geç çıkacaktır karşına (;

ne güzel işte kendine zaman tanımışsın. aceleye gerek yok . aşk seni bulur zamanı geldiğinde

Uzun Çıkıp aşık olmak , sevmek , sorumluluğa sahip olmak ıstıyorsan karsındakıyle gerçekten bunu yapabıleceğine öncelıkle kendını ınandırmalısın .

Eğer Hayatının Aşkını Bulmak ıstıyorsan aramayı bırak zamanı geldığınde o senı bulacaktır.

bizamanlar bende senin gibiydim fazla sevgilim olmadı sadece 3 tane oldu ve birinden çok ağır darbe yedikten sonra bir daha sevmemekten aşık olmamaktan korktum çünkü duygularımı kaybetmiştim birilerini zorla sevmeye çalıştım ama olmadı gerçekten dur durduğun yerde o seni bulacaktır aynı bende olduğu gibi şuan ALLAH bozmasın çok mutluyum

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri