Aradığım aşkı bulamıyorum :(

---> Aradığım aşkı bulamıyorum :(

öncelikle sana ilk tavsiyem aşkı hiç arama insan aradıkça sevemiyor bu bir gerçek ve herkezin yapısı farklı farklıdr sendeki yapıda bu olabilir insansın sonuçta sende cok fazla kafaya taktığın zaman sevdiğin birisi karşına çıksada bu seferde acaba gerçekten seviyormuyum diye kafayı yersin sana tavsiyem şu arkadaşım "dur belki severim " düşüncesiyle bir kızla çıkıp sonra sevmişyom ayrılalım diyorsan karşındaki insana ozaman sen gerçek sevgiyi bulana kadar çıkma kimseyle yoksa öbür türlüsü ümit verip sonrada yarı yolda bırakmış oluyorsun buda vebal oluyor ve o vebal elbet birgün çıkar senden üzülürsün

sen bence benim tavsiyemi uygula :) belki severim diye çıkıp sonrada sevemiyom diye ayrılmak biraz oynamak yerine geçer kimseninde kimseyle oynamaya hakkı yoktur

karar senin düşün taşın tart biç ona göre hareket et :) herşeyinde bir sonucu mutlaka vardır ama bunuda hesab et :)

yardım etmek isterdim ama kardeşim aynı sorun bendede var ya xD

Ummadıgın bir zaman gelir
Ama ısrar edersen hayatına iyi insanlar girmez.
Sabret vakti gelince bulursun.

nie bukadar acele ediyosunki?
mutlaka alın yazında kim varsa onunla olacaksın bnce gereksiz endişen

teşekkurler

Bende sevemiyordum..Hatta aşk yok diyicektim ki birinden hoşlanmaya başladım..
Zamanla oluyr böyle şeyler be bekle cıkar elbet..Sen takıl hayatına devam et..elbet bir gün cıkar karşına.

waLLa bnde hersy bıttı ama eskısınden wazgeçemıomrm nLçaq bLmıorm. Untmaq da istio muyum bLmıom :D

aşk ne ya ?

hayatta aşktan daha önemli şeyler var. 6 aydır sevgilin yok diye dert yanman çok boş.

aşık olmak güzel bir duygu gibi geliyor kulağa sesi uzaktan hoş geliyor ama yaşayınca sadece acı,hüzün keder bence aşık olmamışsın şimdiden dön derim ;)

15-20 kızla cıkmışsan bu secici olmadıgını gösterir kısaca kendi isteklerin için cıkmışsın ve alacagını da almışsın hepsinden sahiplenincede ben böyle birisni istemiyorum diyip bırakmışsın
tabi biraz içindeki istekde ilk gördügündeki istekle aynı olmadıgı içinde etkilemiştir
kızları baştan cıkarma bi kızı baştan cıkaran sensinsir belki karakterinde vardır bişeyler ama sen kişiliginle fazlasını ortaya cıkartırsan isteklerin için isteklerini tatmin etiginde ben böyle bi kız istmiyorum düşüncesi oluşur beyninde
güven ini kaybetmişsin nedeni de cok fazla sı ile cıkıp elde etmen olmuş hiç beklemedigin türdeki kızlardan hiç beklemedigin şeyleri görmüşsün büyük ihtimalle
tavsiyem akışına bırak vs deyil secici davran diyer kızlarla bir tutma tecrübelerini işin içine katma...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri