Allah için sonuna kadar okuyun psikolojim felan kalmadı bütün düzenim alt üst bittim:(((

tekalef60

Kayıtlı Üye
ÖNCELİKLE ALLAH İÇİN SONUNA KADAR OKUYUN YOKSA ANLAŞILMAZ ALLAH İÇİN.. 2 senelik Sevgilim benden giderek soğudu ve sonunda da ayrıldı.İlk önce ablası mezhep farkı olan biriyle evlenmek istedi ama ailesi babası bunu istemedi kızda eşyalarını toplayıp evden kaçtı. Ondan sonra evde baya olaylar olmuş babası dayısı felan kriz geçirir gibi olmuş vermemeye çalışmışlar ama kız yinede gitmiş ve istemeye istemeye tatlıya bağladılar erkek tarafı geldi istedi felan. Sevgilim benden zaman istedi verdim ama dayanamadım bunun saçma olduğunu düşündüm. Buluşamıyorduk 10 günde bir kez anca görüşüyorduk yani soğuduk birbirimize bide okulu vardı. Bana ismimle hitap etmeye başladı iyice kötüleşti yani giderek kayıyordu elimden. En sonunda ayrıldı benden. Son gün bari yüz yüze ayrılalım dedim görüştük yarım saat ağladım banamışın demedi. Önceden tek damla göz yaşıma dayanamayan insan buna nasıl dayandı anlamadım. Şenle alakalı hiçbir durum yok seviyorum ilişkiyi yürütmek istiyorum ama buna gücüm yok mutlu olamıyorum olamıyoruzda dedi. Eskisi gibi olmaya gücüm yok dedi. Tek sorun buymuş. Sonra benden soğuduğunu söyledi. Hiçbirşekilde yanında olmamı istemiyor yani ona destek olmamı istemiyor. Mesaj attı bak biz ayrılmış olabiliriz ama bu tekrar birlikte olmayacağıiz anlamına gelmez zamana ihtiçayım var bu ne kadar sürer bilmiyorum sonrası Allah kerim diye. Ondan sonra yine üsteledim mesaj attım atma dediği halde 2 gün atmıyosun 3.cu gün atıyorsun atma bana uzun bir zaman ver ben dönerim olursa dedi. Annesiyle felan konuştum hayatında kimsenin olmadığını söyledi emin olarak. Bende sordum zaten ikilemde kaldığın veya hoşlandığın biri varmı şöyle ayrıldık sonuçta dedim ama yok dedi. kimseyi istemiyorum kimseyle olmuycam Seni bilemem dedi. Eşyalarımı da atmamış. Hatta ayrılmak için buluştuğumuzda benim almış olduğum çanta ile gelmişti.

Suan 5 yıllık arkadaşıylada o da anlam veremiyor. Arada ona geliyorlar diyo bir ara banada böyle yaptı sebebsiz mesajlarıma aramalarıma cevap vermedi hiç sonra 1 ay geçti ve mesaj attı özür diledi diyo. Yani bu böyle ama Sana ilk kez yaptığı için şaşkınsın diyo ama ben her ne olursa olsun seviyorsa böyle yapmaz diye düşünüyorum. Hani bana soğudu konuşmuyor en yakın arkadaşlarından biriyle neden konuşmuyor? Benden soğumuş ve suan beni özlemiyor bu ortada eksikliğimide hissetmiyor. Bu ne zamandır böyleydi görmüyormusun diyor. Benim durumum nedir ve ne yapmam gerekiyor arkadaşlar fikir verin ve durumu açıklayın lütfen.? Az önce o konuşmaidig 5 yıllık yakın arkadaşıyla konuştum kesinliklikle başka birisinin olmadıığnın garantisini verdi.. ?
Tek bitane bilge diye arkadaşıyla konuşuyormuş oda sorduğunda zaman sitiyorum ama o beni anlamıyor demiş hoşlandığı biride yokmuş.dedim Sen knşmuştursun buse tamamen bitirdi mi yoksa ileride düşünüyormu dedim
oda şu mesajı attı aynen
Hiç bilmiyorumki inan buna net birşey diyemem bitirdi gibi gözüküyor bence ama tabiki belli olmaz bu işler. dedi.
Dün son olarak sevgilimin en yakın arkadaşıyla konustum faceden konusmalar aynen şöyle kızın ismi Gizem. Kız benim yanımda tamamen.5 yıllık arkadaslar.

Ben : Birgün Onunla konuşursan ve beni sorarsa şunu söyle ; O'na hakkımı helal etmiyorum.. Hoşçakal
Gizem : Sabrını kaybetme
Ben inanıyormuş
İnanıyorum
Biliyorm çünkü
Bana yaptığından eminim
Sabırla bekle ...... Seviyor seni
Senin şüphelerin var ama bana kanıtladı sana olan sevgisini
Cevap ??
Ben : Ona hakkımı helal etiyorum.Etmiyorum.
Burda geberiyorum ateşler içinde haberi yok.
Gizem : Ne bu şimdi ya sabırlı ol
Ben : Beni Sevdiğini Sana kanıtlayalı yıllar oldu.
Gizem : Sen beni görmedn.Hiç svdin mi. İnandınmı banaa
Ben : Evet çok iyi bir insansın İnandım
Gizem : O zaman Benim için dayan Ben yanındayım
Ben : Sana çok güveniyorum ama Kimseyle konuşmasa neyse Bilgeyle neden konuşuyor Burcu'ya neden onunla konuşmuycaksın diyor.? Seviyor demi beni seviyorr. Yıllar önceydi o Gizem yıllar.
Gizem : Sen den haber giderse o nasıl toplanacak ?
Ben : Merak etmiyormu ben ne haldeyim ?
Gizem : Sen onun dayanamadığı konusun
İnsan en sevdiği insanı kırar üzer kaybetme korkusu yoktur çünkü unutma . Ayrıca sevme konusuna gelirsek hayır bak adım gibi eminim kalıbımı basarlm ki bu senin saçmalığın
O sevgi konusunda yok olmaz herkesten çok eminim tanıyorum birazcık lafımın önemi varsa İnan
O kolay sevmez sevdimi aşılasa
Aslaa
Sen sağlıklı düşünüyorsun çok olmasıda
O düşünemiyor
Ben : Seven insan bunu yaparmı Gizem 1 aydır görüşmüyoruz insan buluşmaz mı özledim sesini özledim sesini
Gizem : Hasta hasta !!!
Ben : Bu nasıl hastalık Burcu sordum Enesle konuşuyormu diye Onunla bile konuşuyormuş lan ben neyim ölsem enesle tek kelime konuşmam dıyordu ölsem bile
ne oldu şimdi
Gizem : Mecbur
Az mantıklı düşün
Sana bana yapar elin oğluna ne yapıck
İstemesede evlendi mecbur
Bi kere kötü düşünceleri at ve mantıklı düşün
Ve cevap ver ben naptımda benle konuşmuyor
Ben : Sonra ben hoşçakal hakkını helal et byby felan yazdım o da son olarak
Gizem : bekir yeter yaa
benim ne suçum günahm var benle neden konuşmuyor?
sen benm dostm değlmsn sna bin kere böyle konşma dedm
hasta dedm hasta beklmck misn dayan mick mısn hani sevgin nerde
Saçmalamaaaaaaa dayan nolur
Hiç mi hatrım yok Hani küçük burunlun için dayanıcaktın bu kadar.
DURUM NEDİR ŞİMDİ NE YAPMAM LAZIM :(((

---> Allah için sonuna kadar okuyun psikolojim felan kalmadı bütün düzenim alt üst bittim:(((

1 halden anlayan insna bile çıkmadı yazıklar olsun....

---> Allah için sonuna kadar okuyun psikolojim felan kalmadı bütün düzenim alt üst bittim:(((

Bu laf bizleremiydi ?

Çok üstüne düşmüşsün bunaltmışsın rahat bırak

Evet SİZEE KÖTÜYÜM DIYORUM KÖTÜYÜM PSIKOLOJIM BOZULDU INTIHAR ETCEM NERDEYSE SACMA AMA SAGLIKLI DUSUNEMIYORUM ZATEN TAMAM BENI TNAIMIYORSUNUZ ETMIYORSUNUZ AMA SIZIND EBASINIZA GELEBILIR DAYANMIYORUM BIR ONERI VERIN BIRSEY DIYIN SU DURUMU ACIKLAYIN ILLA BIR CIKARMI OALCAKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Zor durum. Insan sevdiginiden nasil sogur. Eger baska bir bedenk yoksa ayrilik icin umidini kesmen gerek sanirim. Cunki insan sevdiginden sogumaz, eksikligini hissetmeme gibi bise olmaz.
Ama belki bilmedigin bir sebebi vardir. Bunuda ancak ondan ogrenebilirsin yada arkadasini SIKIstir ondan ogren.

Zor durum. Insan sevdiginiden nasil sogur. Eger baska bir bedenk yoksa ayrilik icin umidini kesmen gerek sanirim. Cunki insan sevdiginden sogumaz, eksikligini hissetmeme gibi bise olmaz.
Ama belki bilmedigin bir sebebi vardir. Bunuda ancak ondan ogrenebilirsin yada arkadasini SIKIstir ondan ogren.

şimdi aradım açtı konustuk aynen böyle: abi şimdi aradım konustuk nasılsın ne yapıyorsun dedim iyiyim dedi tekmısın evde evet noldu dedı hıc sordum dedim okuluna gıdıp gelıonmu dedım evet dedi ama istemeye istemeye cevap verdıi özledim dedim bekir ltfen dedi3-5 gun sonra musaıt olursan gorusbeılırmıyız dedım hayır dedipeki daha sonra dedim bilmiyorum onu dedidedim seni seviyorum bunu bılıyorsun ama bana net bırsey soyle benımd ebır hayatım var sonucta dedimtamamen bitiriyormusun bıda hayatında olmuycakmıyım ben dedimoda şuan ıcın sotuyorsan evet dedi ama ilerisni blmıyorum dedi kendimi zaman gectıkce iyi hıssedersem unutursam olur dedi Sana msj atma arama dıyorum bak yıne aynı şeyi yapıyorsun msj atıp arıyorsun dedi bende ama senı aramasam ıyı oldugunu nasıl ogrencem dedim onun ıcın arıyorum dedimoda ben iyi hissedersem zaten sana msj atarım sana ulasırım dedi bende tamam dedim son olarak fızık sınavını sorbalrmyım merak ettım dedım etme dedi peki dedım kapattık. He bide zaman isteme sebebini bunların sebebini sordum önceki yaptıkların birikti ondan öncekiler daha öncekiler dedi ben sıkıldım dedikçe üzerime geldin dedi bu hale geldim dedi sonra evet aile içinde kötü olaylar yaşadım onlarda geldi üstüne dedi bu hale geldim dedi..Bu kadar..
ne anlıyorsun ne yapmam lazım ?? durum nedir

şimdi aradım açtı konustuk aynen böyle: abi şimdi aradım konustuk nasılsın ne yapıyorsun dedim iyiyim dedi tekmısın evde evet noldu dedı hıc sordum dedim okuluna gıdıp gelıonmu dedım evet dedi ama istemeye istemeye cevap verdıi özledim dedim bekir ltfen dedi3-5 gun sonra musaıt olursan gorusbeılırmıyız dedım hayır dedipeki daha sonra dedim bilmiyorum onu dedidedim seni seviyorum bunu bılıyorsun ama bana net bırsey soyle benımd ebır hayatım var sonucta dedimtamamen bitiriyormusun bıda hayatında olmuycakmıyım ben dedimoda şuan ıcın sotuyorsan evet dedi ama ilerisni blmıyorum dedi kendimi zaman gectıkce iyi hıssedersem unutursam olur dedi Sana msj atma arama dıyorum bak yıne aynı şeyi yapıyorsun msj atıp arıyorsun dedi bende ama senı aramasam ıyı oldugunu nasıl ogrencem dedim onun ıcın arıyorum dedimoda ben iyi hissedersem zaten sana msj atarım sana ulasırım dedi bende tamam dedim son olarak fızık sınavını sorbalrmyım merak ettım dedım etme dedi peki dedım kapattık. He bide zaman isteme sebebini bunların sebebini sordum önceki yaptıkların birikti ondan öncekiler daha öncekiler dedi ben sıkıldım dedikçe üzerime geldin dedi bu hale geldim dedi sonra evet aile içinde kötü olaylar yaşadım onlarda geldi üstüne dedi bu hale geldim dedi..Bu kadar..
ne anlıyorsun ne yapmam lazım ?? durum nedir

zorlamanin bir anlami yok. sen zorladikca onu iyice kaybedeceksin.
onun arama sorma demesi senden ilgi beklemesi degil.
normalde kavgada kizlar arma sorma diyorsa aksine gonlumu almak icin ugras demek istyordur ama senin sevdigin kisi gercektende sensiz olmak istiyor (bir muddet)
o seni arayana kadar arama, gercektende arama cunki iyice sogur senden.
seni istemiyor ama kapiyida tam kapatmiyor belki ilerde diyor.
belki dusundugu birsey var, bunu bilmiyorum iftira atmak istemem bir baskasini deniyor olmasin? bir baskasini deniyor olup eger o olmazsa diyemi sana acik kapi birakiyor bilemedim ki...
ama hayatinda kimsenin olmadigini demis arkadasi. demekki boylede degil.

sana tavsiyem o arayasiya kadar arma ama bu zaman icerisinde kendini hayatini kurmaya calis belki o aradiktan sonrada sen onu istemeyeceksin.

zorlamanin bir anlami yok. sen zorladikca onu iyice kaybedeceksin.
onun arama sorma demesi senden ilgi beklemesi degil.
normalde kavgada kizlar arma sorma diyorsa aksine gonlumu almak icin ugras demek istyordur ama senin sevdigin kisi gercektende sensiz olmak istiyor (bir muddet)
o seni arayana kadar arama, gercektende arama cunki iyice sogur senden.
seni istemiyor ama kapiyida tam kapatmiyor belki ilerde diyor.
belki dusundugu birsey var, bunu bilmiyorum iftira atmak istemem bir baskasini deniyor olmasin? bir baskasini deniyor olup eger o olmazsa diyemi sana acik kapi birakiyor bilemedim ki...
ama hayatinda kimsenin olmadigini demis arkadasi. demekki boylede degil.

sana tavsiyem o arayasiya kadar arma ama bu zaman icerisinde kendini hayatini kurmaya calis belki o aradiktan sonrada sen onu istemeyeceksin.

Değelrı yorumun ıcıcn cok teşekkur ederm bırsey soyleyblrmıyım ben faceyı dondurupp hattımı degsııtırım ortadan kaybolsam etkılı olurmu ??

Değelrı yorumun ıcıcn cok teşekkur ederm bırsey soyleyblrmıyım ben faceyı dondurupp hattımı degsııtırım ortadan kaybolsam etkılı olurmu ??

gerek yok bence. o zaten seninle suanlik ilgilenmiyor.
zaten faceine bakmiyordur ama gercektende seviyorum diyorsa, dondur.
belki o senden haber aliyor ondan rahattir.
bilemiyorum dondur sen nasilsa o telefonla ulasir sana.

bence hic ama hic irtibata gecme o gecer seninle.
tabi bu senin kararin ben sonucta okuduklarimdan yola cikiyorum. isin icini disini sen daha iyi bilrisin

Sizin Aranizdada Mezhep Farki Varmi??

gerek yok bence. o zaten seninle suanlik ilgilenmiyor.
zaten faceine bakmiyordur ama gercektende seviyorum diyorsa, dondur.
belki o senden haber aliyor ondan rahattir.
bilemiyorum dondur sen nasilsa o telefonla ulasir sana.

bence hic ama hic irtibata gecme o gecer seninle.
tabi bu senin kararin ben sonucta okuduklarimdan yola cikiyorum. isin icini disini sen daha iyi bilrisin

oldugu gıbı anlattım kendısı dıor olcaksa ben doncem ulasırım sana dıor beklıcyem artık ypcka brsey yok

Bence yoluna devam et. Takilma kendi yolunu ciz

Bu kolay ama ben kolaybır ınsan degılım onu kazanmak ıcın ugrasıyorum ya bana desınkı bıda sneı hayatımda ıstemıyorum veya sevmıyorum desin anlıyım :( öyle demıor suanlık bitti dıor

Bu kolay ama ben kolaybır ınsan degılım onu kazanmak ıcın ugrasıyorum ya bana desınkı bıda sneı hayatımda ıstemıyorum veya sevmıyorum desin anlıyım :( öyle demıor suanlık bitti dıor

Boyle birseyide ben, sen yedekte bekle olarak algilarim. Boyle degildir belki ama disardan boyle gorunuyor uzgunum. Tamamen gitme bir kosede bekle diye demiyor git diye.

Boyle birseyide ben, sen yedekte bekle olarak algilarim. Boyle degildir belki ama disardan boyle gorunuyor uzgunum. Tamamen gitme bir kosede bekle diye demiyor git diye.

aynen öyle ya ben bırını sevmesem sevmıyorum derım tamamen bıtırsem hayatımda sneı bıda ıstemıyorum derım sonra ne bılm faceden onun cektıgı resımlerı sılerım eşyalarını atarım

aynen öyle ya ben bırını sevmesem sevmıyorum derım tamamen bıtırsem hayatımda sneı bıda ıstemıyorum derım sonra ne bılm faceden onun cektıgı resımlerı sılerım eşyalarını atarım

Hakkindan hayirlisi olsun. Onun.keyfini bekleyemeyecegini haber gonder ona diyewgim ama ya gercektende sni seviyorsa Ve ya gercektende zamana ihtiyaci Varsa? Bilemiyorum beval altina girmek istemem

Hakkindan hayirlisi olsun. Onun.keyfini bekleyemeyecegini haber gonder ona diyewgim ama ya gercektende sni seviyorsa Ve ya gercektende zamana ihtiyaci Varsa? Bilemiyorum beval altina girmek istemem

walla en yakın herseyını anlattıgı arkadasına demiş ondan zaman ıstıyorum ama o benı anlamıyor dmıs :(

Kız ıcın sen her zaman yedekte hazırsın,kafa toplama muhabbetlerı hıkaye.
Sen kızdan vazgecmesen bıle,ondan vazgecmıssın gıbı davran.
Hanı o hayatının merkezıymıs,cok degerlıymıs,onsuz olamazmıssın gıbı hıssettırme ona bı sure.
Arama sorma.
Eger dayanamayıp ararsa,arkadasları falan konusmaya calısırsa yavastan bellı edersın.
Neden aramıyosun sormuyosun muhabbetı cevırırlerse,cevırırse falan kafanı dınlemenı ıstedım falan dersın.

Kız ıcın sen her zaman yedekte hazırsın,kafa toplama muhabbetlerı hıkaye.
Sen kızdan vazgecmesen bıle,ondan vazgecmıssın gıbı davran.
Hanı o hayatının merkezıymıs,cok degerlıymıs,onsuz olamazmıssın gıbı hıssettırme ona bı sure.
Arama sorma.
Eger dayanamayıp ararsa,arkadasları falan konusmaya calısırsa yavastan bellı edersın.
Neden aramıyosun sormuyosun muhabbetı cevırırlerse,cevırırse falan kafanı dınlemenı ıstedım falan dersın.

Bendne haber alablecegı bı face vardı onuda dondurdum bugun :(

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri