Allah için sonuna kadar okuyun psikolojim felan kalmadı bütün düzenim alt üst bittim:(((

---> Allah için sonuna kadar okuyun psikolojim felan kalmadı bütün düzenim alt üst bittim:(((

İki kişi arasına 3, bir şahsı sokmasan artık o ne demiş bu ne demiş eğer sen buradaki sözleri dinleyip dikkate almayıp dinlemezsen yakında profesyonel yardıma ihtiyacın gerekecek çünkü tamamen bir esaret ve saplantı haline gelmiş önce kendini sev!

---> Allah için sonuna kadar okuyun psikolojim felan kalmadı bütün düzenim alt üst bittim:(((

İki kişi arasına 3, bir şahsı sokmasan artık o ne demiş bu ne demiş eğer sen buradaki sözleri dinleyip dikkate almayıp dinlemezsen yakında profesyonel yardıma ihtiyacın gerekecek çünkü tamamen bir esaret ve saplantı haline gelmiş önce kendini sev!

Evet saplantı haline geldi kendısı dahil tum cevresı annesı fln baskası yok knsmuyor dıo ama ben var zannedıyorum cunku suan bnle konusmuor unıye gıdıo korkuorum cıkısta cafeler felan gıdıorlar..s

Bak arkadaşım ben istediğimde dönerim geldiğimde aynen öyle ol durumları hiçbir zaman olmamalı. Geldiğinde sen değişmiş olacaksın bu bir. Eğer seni cidden seviyor olsaydı en zor anında seni arardı. Yok soğudum yok yapamıyorum bilmem ne demezdi. Sizden kaynaklanan bir sorun yok anladığım kadarıyla ailesinde bir şeyler olmuş. Tamam aile önemli bi kurum ama orada olanlar yüzünden seni bırakıp biraz bekle ben geleceğim diyorsa seni oyalamış olur. Tabii onun neler yaşadığını bilemeyiz ama belli sana çok acı çektiriyor. Bir şekilde acını sonlandırmaya çalışıp yoluna bak. Çünkü devam etseniz bile bu üzüntün hep aklına gelecek diyorum ben.

Bak arkadaşım ben istediğimde dönerim geldiğimde aynen öyle ol durumları hiçbir zaman olmamalı. Geldiğinde sen değişmiş olacaksın bu bir. Eğer seni cidden seviyor olsaydı en zor anında seni arardı. Yok soğudum yok yapamıyorum bilmem ne demezdi. Sizden kaynaklanan bir sorun yok anladığım kadarıyla ailesinde bir şeyler olmuş. Tamam aile önemli bi kurum ama orada olanlar yüzünden seni bırakıp biraz bekle ben geleceğim diyorsa seni oyalamış olur. Tabii onun neler yaşadığını bilemeyiz ama belli sana çok acı çektiriyor. Bir şekilde acını sonlandırmaya çalışıp yoluna bak. Çünkü devam etseniz bile bu üzüntün hep aklına gelecek diyorum ben.

Eğer dönerse unutcam herşeyi biz küs kalıp bulusunca konusunu bıle acmadan dırek pızzacıya oturuyorduk hemen unutuyorduk tabı daha cok buyuk bırsey. Ablası onu cok şaşırttı okudugu bolumu bıle onun ıcın sectı. anastezi bolumunu okuyacaktı sırf ablası gozlukcucde 2 yıl calıstı deneyımı var onunda hayatı kurtulsun ılerdıde beraber bır dukkan acalım dıye optısyenlık bolumunu sectı sonra ablası boyle yaptı hıcbırseye ınanmıyorum hersey yalan hıcbırseyle mutlu olamıyorum felan dedi...

Giden gitmiştir, gittiği günde bitmiştir. hayat kısa mutsuz yasayacıgıza mulu yasayın. kız istemior seni. ne uzatıorsn boswer. hayatn tadın cıkar.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri