Allah affetsin .(

---> Allah affetsin .(

zaten suyunu temizlerken elliyodum :D
sonra babam 20 tane daha balık getirdi :Ü
sonra hepsi teker teker öldü .
bir ara hamster verdiler geçici olarak bakmak için aldım meğersem gerçek fareymiş ( adı da : mikrop )
bende bilmiyorum seviyordum . parmağımı dişledi evde mikropla ben vardık .kanadı parmağım bir tekme atmışım kafesine o günden sonra beslemek istemiyorum hamster :D

ıyk :pp hamster mıı ?? hayattaaa dokunamam :pp :174:

---> Allah affetsin .(

İtiraf ediyoruumm..
İki balık, iki kuş,bir civciv, bir de yavru tavşan öldürdüm.. :67: daha doğrusu ölmesine sebep olduum .(( isteyerek olmadı ama hayvan sever biri olarak ben kendimi çoOokk suçlu hissediyorum :67: artııı çok utanıyorum .(

:19:

balıklara fazla yem verdim .( hemde onların doyma hislerinin olmadığını bile bile .(((
kuşun birine ayağmla bastım öldü .( diğerinede çarptım :174:
civcivimi balkondan kuş kaçırdı.. oysa hava alsın diye koymuştum.. (yem tabağıyla birlikte kaçırmış alçak)
tavşanında belini kırdım :67:

Yazık olmuş hayvancağızlaraaaa :79:
Ama anlatım tarzında güldürdü baya beni :67: :11:

---> Allah affetsin .(

Ohooo. Ben akvaryum balıklarımın 3 tanesinin kafasını makasla keserek öldürdüm. Akvaryumun içinde hemde. Kibritle karınca yaktım. Ördeği karton koliye koyup duvardan duvara fırlatıım. Civcivlerin ayaklarından sallayarak 5. katın balkonundan aşağı fırlattım. Köyde tavukların su içtiği kabın içine şampuan boşalttım ordan su içen bütün tavuklar öldü. böceklerin karnına iğne soktum. Evet. Bunların hepsini ben yaptım. Küçükken çok caniydim. Bazen aklıma geldikçe üzülmüyorum değil. Allah affetsin. İçin rahat olsun yani. Benimkilerinin yanında hiç seninki :D

---> Allah affetsin .(

Ohooo. Ben akvaryum balıklarımın 3 tanesinin kafasını makasla keserek öldürdüm. Akvaryumun içinde hemde. Kibritle karınca yaktım. Ördeği karton koliye koyup duvardan duvara fırlatıım. Civcivlerin ayaklarından sallayarak 5. katın balkonundan aşağı fırlattım. Köyde tavukların su içtiği kabın içine şampuan boşalttım ordan su içen bütün tavuklar öldü. böceklerin karnına iğne soktum. Evet. Bunların hepsini ben yaptım. Küçükken çok caniydim. Bazen aklıma geldikçe üzülmüyorum değil. Allah affetsin. İçin rahat olsun yani. Benimkilerinin yanında hiç seninki :D

ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! :D sen neymişsinnn :D benmkiler ne ki bunun yanında.. yuh :D

---> Allah affetsin .(

Konuştukça diğer caniliklerin de çıkacak ortaya. Susalım en iyisi :D

---> Allah affetsin .(

Tüm hayvan severlere ders olsun. Ben hayvan severim diyip evi hayvanat bahçesine çevirmek demek ki bi fayda etmiyor. Hayvan beslemek bir sanattır. Babam ile annem beni hep dikkatli büyüttüler xD Kendimden biliyorum yani xD

Aileni kutluyorum.. Bu espri için seni daha da çok kutluyorum Melih :11:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri