AKP KapatıLmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Ediz1912-

Türkiye'nin üç büyükleri; Mustafa,Kemal,ATATÜRK!
Webmaster
akp_logo.gif

z3.gif
z12.gif
z5.gif
z5.gif
z12.gif
z0.gif

z12.gif
z10.gif
z24.gif
z1.gif
z21.gif
z0.gif
z1.gif
z15.gif
z5.gif
z11.gif

Anayasa Mahkemesinde hareketli saatler yaşanıyor
AK Parti (AKP) kapatılacak mı, kapatılmayacak mı?
Üç günden beri Ak Parti'nin kapatılma davasını görüşen Anayasa Mahkemesi'nde karar açıklanıyor
Biraz önce basın mensupları Anayasa Mahkemesi salonuna alındı
Kararın açıklanabilmesi için içeriye alınan gazete ve Televizyonların teknik çalışmalarını yapması bekleniyor
Anayasa Mahkemesinde, yüce divan davalarının da görüldüğü salona kürsü kurulmuş durumda
Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç kararı açıklamak üzere kürsüye geldi
Davanın çalışma sürecinin kendilerinin belirlediği boyutta geliştiğini söyleyen Kılıç ''Dışarıdan gelen öneriler doğrultusunda bir çalışma süreci belirlemedik" dedi.
Haşim Kılıç'ın açıklamalarından satırbaşları
Hiç bir partinin kapatılmasında hiç bir arkadaşımız mutlu olmaz
Siyasi aktörlerimize buradan seslenmek istiyoruz, parti kapatmalarında topluma ters gelen Anayasa uyuşmazlıkları varsa lütfen bir araya gelerek bu durumu bir Anayasa değişikliği ile düzeltsinler
VE KARAR
Anayasa Mahkemesi, Türkiye'nin gündemine aylardır damga vuran AKP kapatma davası hakkında kararını verdi. Yüksek Mahkeme'den AKP'nin kapatılmamasına ancak hazine yardımının yarısının kesilmesine karar verdi
Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, AKP'nin kapatılmamasına ancak hazine yardımının ½ oranında yoksun bırakılmasına karar verildiğini açıkladı
Haşim Kılıç kendisinin kapatılmaması yönünde karar bildirdiğini Sacit Adalı, Ahmet Akyalçın Serdar Özgüldür, serruh Kaleli'nin ise odak olduğu yönünde görüş bildirdiğini ancak kapatmaya yetecek kadar eylemlerin pekişmediği yönünde karar verdiğini açıkladı.

Kaynak:
10.jpg

Evet AKP kapatıLmadı !

DusunceLerınız neLer Sızce Dogru Bır Kararmı ?

KONUDA ARGO, AGIR SÖZ , HAKARET, CEZA SEBEBİDİR, NE OLURSA OLSUN BASBAKANIMIZ VE T.C. YONETIMI'DIR ISMI GECEN SIYASAL PARTI VE YONETICILER

Son düzenleme:
hayır bu ne yaa çocuk oyunumu bu :S

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu belliydi zaten

kapatiLcak diyenLerin yüzünün ifadesini merak ediorum :)

bugun bayram günüdür :D

ecevettin topraga bol olsun
o 7 4 kararını çıkardı
yoksa şuanda kapatılmıştı
Vatanıma milletime hayırlı olsun
çok sevindim :)

kapatılsa ülke karışırdı ya .. baya bi fabrika falan kapatılırdı.. euro dolar fırlardı.. :S bnce ondan ellemediler.. sadece hazine yardımı kesildi..

şiddetli bi anti akpci olduğum halde kapanmadığına sevindim...iyi ki kapanmadı...keşke hiç bu parti kurulmasaydı...uaali akp hakkında baya bi emin konuşuyo...ülkeyi yükseltti falan diyo...bunu neye dayanarak söylüyo merak ediyorum doğrusu...savcıya falan kimse laf etmesin...yüzünü görmek isterdim falan diyolar...elbet birgün bu akpnin ampulu patlıyacak...ampulun devri bitti florasan olmalı florasan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri