Acı Kaybımız CaSuaL'ı ( Kadir Yılmaz ) Kaybettik.

---> Acı Kaybımız CaSuaL'ı Kaybettik.

zor bi durum

allah ailesine sevdiklerine sabır versin.

bi kere bi konu yüzünden ufak bi atışmıştık.

dargınlık yoktu benim açımdan

inşallah onunda yoktu

ondan sonra baya denk geldik sohbet ettik gerçi ama

yinede pişman oldum şimdi

Allah Rahmet Eylesin

Gece Gece Kötü Bi haber oLdu içimde Sıkıntı Vardı Zaten Anlışıldı neden oLduğu :S

Çok üzüldüm

Allah Ailesine, Sevdiklerine ve duslerforum'daki Arkadaşlarına Sabırlar versin İnşaAllah :(

Dualarımız onunla.

of Allahım Sabır Ver :s

gözyaşlarımı tutamıyorum okadar içim acıyoki keşke keşke diyor insan gitmeseydi oraya da şimdi ölmeseydi,ama kader .. of.

Ağlıyarak forumu açmıştım tam da bu başlığı gördüm..moralim iki kat daha kötü..Alah rahmet eylesin..Ailesine sbırlar diliyorum..

anladım kardeşim..

peki yüzmesi ne durumdaydı ? ve bir feribot un dalgası nasıl böyle birşey yapabilir :s

Oraya Kadarmış Ediz

Eğer Ömrün Oraya kadarsa

Küçüçük Bi Taş Parçası Yüzünden Bile Hayatını Kaybedersin.

Çok Gençti iyi Cocuktuda

keşke olmasaydı

aşağıdaki resmi görenler bir kere okusun arkadaşlar..
l8hg38cTrxGCQAAAABJRU5ErkJggg==

ws9H+Y5BEIpEQJLknEonECyLJPZFIJF4QSe6JRCLxgkhyTyQSiRdEknsikUi8IP4HIDgXBC8+DTcAAAAASUVORK5CYII=

l8hg38cTrxGCQAAAABJRU5ErkJggg==

off cok kötu oldum ya :(
daha pazar gunu konusmustuk ya tatıle cıkcaktı sevınclıydı nasıl olur ya Allahım hala ınanamıyorum
Rabbım ailesıne sabır versın mekanı cennet olsun kardeşim benim ya o kadarda temız kalplı ve ıyıydı kı :(

anladım kardeşim..

Peki yüzmesi ne durumdaydı ? Ve bir feribot un dalgası nasıl böyle birşey yapabilir :s

çok fazla açılan biri değildi zaten,biz hiç boyumuzu geçen yere gitmedik bu güne kadar.ama o gün biraz dalgalıymış deniz birde feribotun olunca açığa sürüklenmişler.

1 Bismillahirrahmanirrahim
2 El hamdü lillahi rabbil alemin
3 Er rahmanir rahıym
4 Maliki yevmid din
5 İyyake na'büdü ve iyyake nesteıyn
6 İhdinas sıratal müstekıym
7 Sıratallezine en'amte aleyhim ğayril
mağdubi aleyhim ve lad dallin.

ANLAMI :

1 Bismillahirrahmanirrahim
2 Hamd O alemlerin Rabbi,
3 O Rahman, Rahim,
4 O din gününün maliki Allah'ın!
5 Sade Sana ederiz kulluğu, ibadeti; sade Senden dileriz yardımı, inayeti Yarab!
6 Hidayet eyle bizi doğru yola!
7 O kendilerine nimet verdiğin mesutların yoluna! Ne O gazap olunanların ne de sapkınların!

ws9H+Y5BEIpEQJLknEonECyLJPZFIJF4QSe6JRCLxgkhyTyQSiRdEknsikUi8IP4HIDgXBC8+DTcAAAAASUVORK5CYII=

Sayın Saygıdeğer Sevgili Günlük..

Bügün Çok Yoğundu.. Önce Düğüne Gittim Arkasındanda Mustafa Ceceli Konseri Derken Çok Yordu Bügün Beni..Ama Çok Eğlendim Herşey Muhteşemdi..

Neyseki Yarın Dinlenip Arkasından oazartesi Günü Tatile Çıkabilirim..
En Güzel Tatil Bu Tatil Olucak..Neyse Artık Gerisini Geldiğimde Yazarım..

Kendine Dikkat Et Günlük..

Keşke
sen kendıne dikkat etsydn be kardeşm pff...

çok fazla açılan biri değildi zaten,biz hiç boyumuzu geçen yere gitmedik bu güne kadar.ama o gün biraz dalgalıymış deniz birde feribotun olunca açığa sürüklenmişler.

aynen öyle dalgalıydı deniz , Limanın olduğu yerde arıyolardı ordaki gemide büyüktü , çekti demekki .

of of..

---> Acı Kaybımız CaSuaL'ı ( Kadir Yılmaz ) Kaybettik.

okudukça yazılanları okadar daha kötü oluyorum. sevgilisi yaşayan bir ölü gibidir şimdi.

---> Acı Kaybımız CaSuaL'ı ( Kadir Yılmaz ) Kaybettik.

Off yaa Bu Çok Kötü Oldu.. O Kadar Muhabbet Ettiğimiz, Birbirimize Kardeşim Diye Hitap Ettiğimiz Birisi... Off Kelimeler Boğazımda Düğümlendi Şuan. Yazamıyorum Daha Fazla.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri