28.Haftanın konusu ( Dış güzelligimiz )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'hayaL

Bayan Üye
28.Haftanın konusu...Dış güzelligimizi süsledigimiz gibi iç güzelligimizi neden süslemeyiz ? Dış güzellige verdigimiz önemi iç güzelligimize neden vermeyiz ? iç güzellik ne ile güzelleşir ? Maneviyat sizin için ne kadar önemli ?

Şimdi hepimiz diyecegiz ki "iç güzellik benim için daha önemli", öyleyse neden karşımızdaki insanın suretine kapılıp gideriz,dışı cirkin içi güzel bir insanı, dışı güzel ama içi boş birine tercih eden kaç kişiyiz ?

Bu konu hakkında yorum yapmak isteyenler buyursunlar...1 gün gecikmeli açtık haftanın konusunu kusura bakmayın :utan:

---> 28.Haftanın konusu ( Dış güzelligimiz )

dış güzelliik hakkında tek bişi sölicem çıkcam :) erkek arkadaşlarım hep çirkindi :)

dış güzelliik hakkında tek bişi sölicem çıkcam :) Erkek arkadaşlarım hep çirkindi :)
) O ayrı canım cirkinler daha iyi kalplidir diye bişey yok ) Yani bahsettigin insanlar yakışıklı insanlardan daha mı iyi kalpliydi, iç güzelligine önem veren insanlarmıydı diye merak ettim şimdi sen böyle yazınca)

Tamam ancak bir daha olmasın :1202bu0:
Hay sanki konulara katılıyormuş da) şuna bak
dışı seni yakar içi beni ...

) bu da bi yaklaşım

) O ayrı canım cirkinler daha iyi kalplidir diye bişey yok ) Yani bahsettigin insanlar yakışıklı insanlardan daha mı iyi kalpliydi, iç güzelligine önem veren insanlarmıydı diye merak ettim şimdi sen böyle yazınca)

fazla detayına ınmeyelım abla :) cok ıyı olasalar ayrılmazdık :D ısın sakası deger verıorlardı en azından :D

çok güzel sevgililerim de oldu ama içi boş olduktan sonra dış güzellikte bir yerde bayıyor insanı...

) o zaman o da farklı bir sorun hem dışı hem içi pek güzel degilmiş demekki) onu başka bir konuda tartışırız o vakit )

:) ben evlenınce benden cırkın bulcam ole evlencem :D gozu dısarda olmaz en azından :)
yakısıklı olursa cok kıskanırım :s kavga sebebı olur

İşte bak iç güzelligi dedigimiz şey burada aslında) güzel cirkin farketmez...cirkinlerinde gözü dışarda oluyor, içinde güzellik yoksa gözü hep dışardadır..ama yakışıklılara göre şansı daha azdır o konuda haklısın )gözü dışarda olsa da ona bakan olmaz belki.)

Bazen güzel - çirkin farketmez... Şey olsun ııı insan olsun yeter...

İşte bak iç güzelligi dedigimiz şey burada aslında) güzel cirkin farketmez...cirkinlerinde gözü dışarda oluyor, içinde güzellik yoksa gözü hep dışardadır..ama yakışıklılara göre şansı daha azdır o konuda haklısın )gözü dışarda olsa da ona bakan olmaz belki.)

evet :D kımse bakmayabılır bunu demek ıstedım :)

ıc guzellık konusunda bıse dıyemem yıllardır tanıyorum dedıgımız ınsandan bıle neler gormusuzdur
guvenmıcen kımseye sonuc olarak bu cıkıyor..

yav ben konuya cok yazmıcaktm nerden gırdm :D

görünen fiziksel güzelliğin aksine insanın içinin, ruhunun, kalbinin güzel olması durumudur. dış güzellik çekici ama gelip geçici bir özellikken, iç güzelliği her daim hayatta kalmayı başaran yegane güçtür.

guzellik anlayısım mı farklı bilmiyorum ama
kendini cirkin bulanları yiyesim geliyo :D

28.Haftanın konusu...Dış güzelligimizi süsledigimiz gibi iç güzelligimizi neden süslemeyiz ? Dış güzellige verdigimiz önemi iç güzelligimize neden vermeyiz ? iç güzellik ne ile güzelleşir ? Maneviyat sizin için ne kadar önemli ?

Şimdi hepimiz diyecegiz ki "iç güzellik benim için daha önemli", öyleyse neden karşımızdaki insanın suretine kapılıp gideriz,dışı cirkin içi güzel bir insanı, dışı güzel ama içi boş birine tercih eden kaç kişiyiz ?

Bu konu hakkında yorum yapmak isteyenler buyursunlar...1 gün gecikmeli açtık haftanın konusunu kusura bakmayın :utan:

Öncelikle Şunu Belirtmek İstiyorum ; Çok Güzel Bir Konu Açmışsın Ablacım , Emeğine Sağlık ..

Ben Her İkisinden de Yanayım..

Dış Güzellik Diyince ; Ben Bakımlı Olmayı , Kişisel Bakımına Dikkat Etmeyi , Güzel Ve Temiz Giyinmeyi , Düzeni Seven Bir İnsanımdır.. Eşyalarım da Bu Yönde Tertipli ve Düzenlidir. Bu Yüzden Aldığım Her Hangi Bir Şeyi Senelerce Kullanabilirim..

İç Güzelliği ; İnancım Gereği Yerine Getirmemiz Gereken İbadetlerle Gidermeye Çalışıyorum. Elbetteki Hiç Bir İnsan Mükemmel , Hatasız , Kusursuz Değildir.. Güne Gelecektir İç Güzelliğim Çirkinleşecek Gün Gelecek Yeniden Temizlenip Dirilecek .. Bu Yolda Düşe Kalka Bir Şeyleri Yerine Getirecek . Ama Bunları Yaparken de Hem Korku Hemde Ümit Arasında Yaşayacak ..

Benim İçin Dış Güzellik Bir zamanlar Önemliydi. İtiraf Etmeliyim ki Çirkin Bir Sevgilim vs Hiç Bir Zaman Olmadı.. Ve Doğrusu Yüzüm Gülmemiştir Yakışıklı Erkek Arkadaşlarım Sayesinde :R
Şuan Benim İçin En Önemlisinin Güzel Huylarının Olması.. İnsan İç Güzelliğinin Önemini Belirli Tecrübeleri Yaşadıktan sonra Anlayabiliyor. Muhtemelen Yaşımın Getirdiği Bir Durum Artık Dış Görünüşe dikkat Etmemem..

İkiside Olsun İstiyorum Hem İçi Hemde Dışı Güzel Olsun .. Dış Güzellikten Kastım Kaşı Gözü Değil Elbet Bir Yerde Yine Önemsiyorum :R Dediğim Gibi Ben Bakımlı Olmayı Seven Biriyim Karşımdaki Kişide Bakımlı Olmalı ..

+ Oturup Sohbet Ettiğimde Dini İnancımızla İlgili Konularla da Konuşmalıyız .. İçide Dolu Olmalı..

Dış güzellik bugün varsa yarın yok onun için iç güzelliği tercih ederim. Örneğin burada bir arkadaş var yeni tanıdım çokmu çok iç güzelliği var herşey için yeterde artarda dış güzelliğide vardır ne yazıkki hiç görmedim tabi insanın iç güzelliği çok insanda dışınada yansıyor.

Dış güzelliğimizi iç güzelliğimize borçluyuz...

20 yasına kadar dıs guzellık
20-30 iç dıs farketmez
30- ? içi guzel olsun yeter

Diyor NewCS :p

guzellik anlayısım mı farklı bilmiyorum ama
kendini cirkin bulanları yiyesim geliyo :D
İlginc )
Dış güzellik bugün varsa yarın yok onun için iç güzelliği tercih ederim. Örneğin burada bir arkadaş var yeni tanıdım çokmu çok iç güzelliği var herşey için yeterde artarda dış güzelliğide vardır ne yazıkki hiç görmedim tabi insanın iç güzelliği çok insanda dışınada yansıyor.

Önemli olan evet iç güzelliktir ama günümüzde pek önemi yok gibi geliyor, herkes dış güzelligin peşinde koşuyor

Dış güzelliğimizi iç güzelliğimize borçluyuz...
Aslında hep böyle olmuyor aslıcım, dışı güzel olan herkesin aynı güzellikte içi olmuyor...

20 yasına kadar dıs guzellık
20-30 iç dıs farketmez
30- ? içi guzel olsun yeter

Diyor NewCS :p

senin için şimdi farketmez yani ) olsun da iç dış ne olursa olsun ) buda bir bakış açısı tabisi )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri