16 Kirleniyor!

mert-ejohn

Banned
6 Yıldır Bursaspor Forması Giyen ve Taraftarın Sevgilisi haline gelen Egemen Korkmaz, kaptanlığını ve şehrin simgesi olan 16 numarayı uzun yıllar taşıdıktan sonra Bursa gibi bir şehirden Trabzon gibi bir şehire bir hiç uğruna tranzsfer olmuştu..Egemen Trabzon'da da 16'dan vazgeçeceğe benzemiyor..

Bu Taraftar Layık Olamadın Sen
Oysa ki Bu taraftar Sevdi Seni Gönülden
Doların Yeşilini daha Çok Sevdin Bizden
Gemiyi Terkeden.... Egemen

Son düzenleme:
6 Yıldır Bursaspor Forması Giyen ve Taraftarın Sevgilisi haline gelen Egemen Korkmaz, kaptanlığını ve şehrin simgesi olan 16 numarayı uzun yıllar taşıdıktan sonra Bursa gibi bir şehirden Trabzon gibi bir şehire bir hiç uğruna tranzsfer olmuştu..Egemen Trabzon'da da 16'dan vazgeçeceğe benzemiyor..

Bu Taraftar Layık Olamadın Sen
Oysa ki Bu taraftar Sevdi Seni Gönülden
Doların Yeşilini daha Çok Sevdin Bizden
Gemiyi Terkeden.... Egemen

bursa gibi bir sehırden trabzon gibi şehir fark ortada adamda kariyerini düşünmüş ve bizi tercih etmiş

vallahi doğruya doğru dencek bişiy yok bizim Trabzonumuz dururken sizin ezik Bursayamı gitsin pehhhhhhhh(zuhahahaha)hahaha

sizin takım ezik ezik neden dedim bil bakam sizi yabancı ülkelerden tanıyan varmı=? bursa inter totoda final oynamış takım!! futboldan anlamadığın belli

Son düzenleme:
arkadaslar takımlarımızı kucuk dusurecek yazılar yazmayalım lutfen

egemen parayı tercıh etmıs
taraftar haklı bence kızmakta
onca yıl bursanın ekmegını yemıs

sizin takım ezik ezik neden dedim bil bakam sizi yabancı ülkelerden tanıyan varmı=? bursa inter totoda final oynamış takım!! futboldan anlamadığın belli

ben trabzona laf söyletmem tamammı yesinler bursanızı sizin yabancılar bizi tanıcakta ne olck madalyamı takıyolar hem sizin yıldızınızda yok Egemen işini biliyo yani:D:D

ben trabzona laf söyletmem tamammı yesinler bursanızı sizin yabancılar bizi tanıcakta ne olck madalyamı takıyolar hem sizin yıldızınızda yok Egemen işini biliyo yani:D:D

kızım bende aslen karadenizliyim ikinci takımım trabzondu ama sizin yüzünüzden trabzondan nefret etmeye başladım hiçbir taraftar sizin gibi değil...

NOXİ kardes yorum yok TRABZONSPORUN büyüklüğü bellidir anadoludan gelip istanbul saltanatına son veren ilk ve son takımız

antiistanbul

HÜSEYİN AVNİ AKER STADI YER TRABZON

....BURASI İMPARATORLUKLARIN ÇÖKERTİLDİĞİ YERDİR ASLANIM..

NOXİ kardes yorum yok TRABZONSPORUN büyüklüğü bellidir anadoludan gelip istanbul saltanatına son veren ilk ve son takımız

antiistanbul

HÜSEYİN AVNİ AKER STADI YER TRABZON

....BURASI İMPARATORLUKLARIN ÇÖKERTİLDİĞİ YERDİR ASLANIM..

kardeş türküyenin dört büyük takımından biri buna birşey demiyom!

bursaya ezik demesi trabzonu küçültyor bence

kardeş türküyenin dört büyük takımından biri buna birşey demiyom!

bursaya ezik demesi trabzonu küçültyor bence
Kardes bursaya adam gibi cevap yazmıstım ilk basta balkarsan konuyu acan kişi Trabzonu küçümsemiştir trabzon gibi takıma demiş ama ben sakince cevap verdim sende öyle verebilirdin sizin takım ezik dedin sen neyse canın sağolsun

Bilinen şeylerin ispatlanması gerekmez

Kardes bursaya adam gibi cevap yazmıstım ilk basta balkarsan konuyu acan kişi Trabzonu küçümsemiştir trabzon gibi takıma demiş ama ben sakince cevap verdim sende öyle verebilirdin sizin takım ezik dedin sen neyse canın sağolsun

Bilinen şeylerin ispatlanması gerekmez

only you ezik bursa yazdı sonra değiştirdi yazdığını!

neyse salla :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri