12.Haftanın konusu (Cinler)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> 12.Haftanın konusu (Cinler)

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] Gidin Engel Oluyordur Gitmenize. Geçikmeyin Normal Görüne Bilir Ama Uykusunda Neler Yaşadığını Bilmezsiniz Erkenden Gidin. Geçikmeyin.Sakın

dedıklerınızı aıleme ıletecegım sagolun /:
artık gerısını onlar dusunur

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] Tamam Sorun Sıkıntı Olursa Bana Ulaşa Bilirsin Hemşerim :)
Allah Kolaylık Versin

Korkarım onlardan var olduklarına inanırım ama hiç gözükmediler bana :D

Seninki güzel o zaman sen namaz kılmadıgında irkiliyorsun...Ben özellikle yatsı namazını kılarken mutfak dolapları birbirine çarpıyordu bir aralar...selam verince kalkıp bakardım kimse yok...yine başlardım yine aynı olurdu hele farzlarda...namaz bozulsun diye belki...sonraları hiç umursamadım ama geçip gitmişti...sen namazını kaçırdıgında irkiliyorsan bu çok güzel bişey bence...

bu arada adımız cinli üyelere cıkacak) tabiki öyle birşey yok ama böyle şeyler yaşayan çok insan var emin oLun..

İrkilme hemde ne irkilme sayın [MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] kaç kere zehirlenecektim evde doğalgazdan hepsinde uyandım bir anda. Burnum falan kanayacağı zamanda fırlıyorum bir anda gerçi bu sağlık ve refleksler ile alakalı ama namaz konusunda çok hassas oluyor, teşekkür ederim

ben teşekkür ederim sizin adınıza sevindim uyarıldıgınız için

Gece tv izliyorum yaşım 11 vs olması gerek ışıkta yanıyor annem yan tarafımda oturuyorum bildiğiniz.

sonra evin sol tarafından bir ışık parlıyor yıldız gibi bir anda odanın ortasında bakıyorum sonra kadın yaşlı birisi yere eğilip ordan birşey alıyor. uzun anneme yaklaşıyor bende şaşkınlıkla bakıyorum bu ney diyerek

bir anda ayağa kalkıyorum oturdum yerden göz göze geliyoruz ayak kısmının alt bölgesınd e bir sıyaklık avr görunmuyor bılekten alt kısmı

sonra kımsın dedımde kaçıyor yıldız olup geldiği gibi gidiyor hemen annemöi uyandırdım birşeyın varmı dıyerek. çok şükür yoktu..

tarif edeyim biraz

rengi soluk ölü gibi beyaz kapalı bir çarşafmı en vardı el ayak insan gibiydi.
aramızda mesafe bıle yoktu en yakın gorduklerımden bırtanesiydi.

Gece tv izliyorum yaşım 11 vs olması gerek ışıkta yanıyor annem yan tarafımda oturuyorum bildiğiniz.

sonra evin sol tarafından bir ışık parlıyor yıldız gibi bir anda odanın ortasında bakıyorum sonra kadın yaşlı birisi yere eğilip ordan birşey alıyor. uzun anneme yaklaşıyor bende şaşkınlıkla bakıyorum bu ney diyerek

bir anda ayağa kalkıyorum oturdum yerden göz göze geliyoruz ayak kısmının alt bölgesınd e bir sıyaklık avr görunmuyor bılekten alt kısmı

sonra kımsın dedımde kaçıyor yıldız olup geldiği gibi gidiyor hemen annemöi uyandırdım birşeyın varmı dıyerek. çok şükür yoktu..

tarif edeyim biraz

rengi soluk ölü gibi beyaz kapalı bir çarşafmı en vardı el ayak insan gibiydi.
aramızda mesafe bıle yoktu en yakın gorduklerımden bırtanesiydi.

bunlarla yaşamak zor olmalı

'hayaL alışıyosun sonra şu an anlatıyorum ama hani o anda insan korkmuyor gerçekten.

daha kötu olaylar yaşayan var.

şu an o kişilerle konusuyorum dertleşiyorum çok sıkıntı yaşan ınsanla r var onla r yanıdna sönük kalıyorum.

'hayaL alışıyosun sonra şu an anlatıyorum ama hani o anda insan korkmuyor gerçekten.

daha kötu olaylar yaşayan var.

şu an o kişilerle konusuyorum dertleşiyorum çok sıkıntı yaşan ınsanla r var onla r yanıdna sönük kalıyorum.

evet kötü şeyler yaşayanlar cogunlukta...Allah yardımcıları olsun zor iş bunlar gerçekten...ama başına böyle bişey geldikten sonra da alışmaktan başka yol yok gibi

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] kesinlikle ;)

Katılan arkadaşlara teşekkürler )) yeni konumuzda da aynı katılımı bekliyorum )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri