Sevgi Sözleri Arşivim.. (: [ DeadLord ]

---> Sevgi Sözleri Arşivim.. (: [ DeadLord ]

# YAPRAK AĞAçTAN, GüL DALINDAN, SEVGİ İSE KALPTEN KOPUNCA KURUR.YAPRAK YEŞERİR, GüL TEKRAR AçAR AMA KALP BİR DAHA SEVEMEZ...
# Yaprak değil çiçeğim, hayal değil gerçeğim Bunu bil ki ben seni, daima seveceğim
# Yapraklara inat ağaç hala yeşermekte.geceye inat gün hala doğmak da.ölüme inat insanlar yaşamak da.ben ise sana inat hala sevmekse inat buya seni seveceğim.
# Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgide sensiz olmaz Unutma sevmek daima beraber olmak değil sensizken bile seninle olabilmektir CANIM.

# Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz!VOLKAN!
# Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
# Ah yiğidim!Acı çekmek miydi kaderin?Dayanamam ben sana al beni yanına,al ve sorgula üşüme yalnızlıktan!
# Alaca karanlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece olmalı,kurşun ya derinden vurmalı,ya namlunun ucunda kalmalı,insan ya adam gibi sevmeli yada çekip gitmeli...
# Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları,bir yaprak olsaydı bütün ormanları,bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim.
# Aşk günah olmayacak kadar masum,köle olmayacak kadar özgür,unutulmayacak kadar derin,umulmayacak kadar yakın,tek başına yaşanmayacak kadar takımdır .
# Aşkımız sabundu köpürt beni Mele hat.

# Aşkınla sararıp solacak kadar,sevginle bahtiyar olacak kadar,uğruna canımı verecek kadar seviyorum desem inanır mısın?
# Ay yıldıza mutluluk fısıldarken, Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.
# Baharım gelmese gönlüme, açmasın çiçekleri dağlarımın. Güneşi o yeşil gözlerinde, görmesem dogmasın sabahlarım.
# Bakışların bana ihaneti anlatıyor,susmuş dudakların her şeyi itiraf ediyor,kalbin buzlaşmış yaz neye yarar,ayrılıkmış verdiğin son karar.

# Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirilerine dokunamazlar ama sevgiyi hep yüreklerinde hissederler. Bende sana dokunamıyorum ama hep kalbimdesin...UNUTMA.
# Bana bir şeyler söyle! seni seviyorum 'veya 'seni öpüyorum' de. Ne bileyim iste yada 'aşkımsın de 'Ama bana bir şeyler söyle tatlı dillim.
# Ben bir damlayım,sen bir denizsin Ben gökte yıldız,sen güneşsimsin...
# Ben seni dün sevmedim! çünkü dün bitti! Ben seni bugün sevmedim! çünkü bugün bitecek! Ben seni yarın sevdim! çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
# Ben Seni Sevmenin Bedelini ödedim Yeterince, Sen de Beni Sevmemeyi ödeyeceksin Günü Gelince...
# Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan bu gülü camlara yazardım. ..
# Beni senden ayıran yollara sitem etme! Seni bana kavuşturacak yine o zalim yollardır...! Ne saray isterim, ne de altından bir taç! Gönlüm sadece Sevgine muhtaç.

# Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diyarı özgürlüğüm,özgürlüğüm için canımı,senin için canımı feda ederim AŞKIM.
# Benim sevdam gözyaşımdı, özlemekti , sevmekti... benim sevdam HELALDİ ANA sütü kadar benim sevdam yaşamaktı, düşünmekti seni...
# Biliyormuşsun duygularımı bana zehir ettiği? Senin için bir Umut beslemiştim ama doğmadı! Geceleri uykumu bana zehir ettin! Günlerim seni düşünmeden geçmiyor.
# Biliyormuşsun her gökkuşağının bittiği yerde Bir hazine saklanırmış Gök kuşağını takip ettim sende bitti.En değerli hazinemsin benim canımsın şekerimin çayısın.
# Bilseydin bildiğimi bilirdin bil ki seni canımdan çok sevdiğimi.
# BİR AŞKI YAŞAMAK İçİN çOK .SEVDAYI PAYLAMAMAK İçİN çOK ERKEN.SEVDA YERİMDEN VURDU.YİNE ZAMAN..ŞİMDİ SANA SöYLENECEK TEK CüMLE BENDE SANA YETECEK KADAR BEN KALDI.

# Bir Dilek Ağacım Olsaydı üzerine Göz yaşımla Islanmış Mendilimi Asardım. Dileğimi Kalemle Değil, Kalbimden Akan Kanla Yazardım Ve Allah’ımdan Sadece Seni Dilerdim.
# Bir eski dost gibi hatırla, bana bir selam ver yeter, zahmet olmazsa, unutmuş olsan da eski günleri, adımı an yeter zahmet olmazsa.
# Bir gece uyanırsan eğer sebepsiz yere bil ki Senin için uyumayan birisi vardır uzaklarda bir yerde.
# Bir gece yıldızlara seni anlattım dinledikçe bir daha parladılar Ayrı olduğumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar!
# Bir gün benden ayrılırsan bende senle gelebilir miyim ?
# Bir gün göz yaşlarımla karşına çıkarsam, göz yaşlarımı siler misin? yine seni seviyorum der misin?

# Bir gün gülen gözlerle gelip bana soracaksın' dünya mı ben mi?' diye.ben dünya diyeceğim.sen çekip gideceksin ama asla bilmeyeceksin ki benim bütün dünyam sensin!
# Bir gün güneş doğar,sen yanımda olmazsın.bir gün akşam olur ve sadece özlemin yanımda olur.yalnız seni sevdim bu dünyada,sen olmadıkça bende yokum be gülüm.
# Bir kum tanesi bir böceğe bedelse sana bütün kumsalı yolluyorum.
# Bir romandın okuyup ta bitiremediğim,Bir hayaldin yalvarıp ta hükmedemediğim,Bir sendin merhaba dey ipte elveda diyemediğim, Tek bildiğim var oda SENİ çok sevdik
# Bir Umut beslersin, büyütürsün içinde. Sonra yağmur yağar, yitirirsin her şeyi. Kahrolursun, hep ağlarsın, haykırırsın ama duyuramasın!
# BİR YüREK NELERE YETERSE BİR CAN BİR CANI NE KADAR SEVERSE BİR DAMARDAN NE KADAR KAN GECERSE YAŞAM öLüME NE KADAR DEĞERSE SENDE BENİM İçİN O KADAR DEĞERLİSİN....
# Bir yürek nelere yeterse,bir can bir canı ne kadar severse,bir damardan ne kadar çok kan geçerse,yaşam bir ölüme nasıl değerse,sende benim için oka dar değerlisin!
# Bir yürek vardır ağlamak kadar acı,bir ağlamak gülmek kadar tatlı bilir misin? Sonra ayrılık vardır bazen dönmemek üzere bazen istemende görmemek üzere.

# Biraz sevgi koy avucuma, Onu koyamazsan sevinç koy, Bunları dilenmeye geldim kapına, veremeyeceğin bir şey değil ya...
# Bu benim sevda ağlar yana yana hasretim sen bana naz eyleme gel bana!!!
# Bu gece pencereyi açık tut çok uzaklardan bir güvercin uçurdum biraz yorgun biraz ıslak ama başına bir tutam sevgi bırakacak...
# Bunu Sen Yazmıştın Bana., Alnıma Silah Dayasalar, çölde Susuz Bıraksalar, Yaban Diyarlarda Atsalar, Vaz Geçmem Senden ASLA.

# çok uzak şehirlerde çarpar iki yürek,çok uzak bir şehirde beklendiğini bilerek,gün gelir için yanar,gözün dalar uzaklara,her adımda beni anarsın,gözün dalar.
# Dalgalar nasıl taşlara çarpıp özür dilemiyorsa,nasıl güneş batarken ve doğarken doğadan izin almıyorsa bende seni senden izinsiz SEVİYORUM ve öZüR DİLEMİYORUM.
# Deli deseler yine severim,veremli deseler yine severim,Seni üzer sevme deseler yine severim,Yeter ki beni bırakma,işte o zaman canımı veririm!!
# Deniz kumsaldaki kumları, zaman geçmişteki anıları siler ama hiç bir şey kalpteki gercek dostları silemez...
# Diyorlar Sen her şeyi seviyormuşsun Sohbeti Eğlenceyi Aşkı Annemin selamı var Birazda beni sever misin?

# Dostluk SEVGİ ile beslenir :
# Dumanında sen varsın diye Sigarayı bıraktım, Rüyalarımda sen varsın diye Uyumayı bıraktım, Anladım ki sensiz yaşanmıyor işte o an yaşamayı bıraktım....
# DüN çİçEKçİYE GİTTİM BİR GüL VARDI DüNYANIN EN GüZEL GüLü BENİM DİYE HAYKIRIYORDU O GüLü ALDIM AMA GüZEL OLDUĞU İçİN DEĞİL SENİ GöRüP KISKANSIN DİYE.
# Dün gece beni aradılar, en güzel biri kaçmış. görmedin mi diye sordular, sakın merak etme: kalbimde oluğunu söylemedim.
# Dün gece sana bir melek gönderdim.sana dikkat etsin diye, ama çabuk geri döndü ve melekler meleklere bakmaz dediler!!!
# Dün gece uyurken sana bir melek gönderdim seni izlemesi için, umduğumdan da çabuk döndü.Sordum neden çabuk döndün? Dedi ki melekler başka bir meleği izleyemez.
# Dünyada iki renk gül olsun biri kırmızı diğeri beyaz olsun sen beni unutursan kırmızı güler solsun ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.
# DüŞüNME DüŞüNDüKCE HATIRLAR HATIRLADIKCA AĞLAR AĞLADIKçA ACI çEKERSİN!!!

# Düşünmek bazen yanında olmaksan fazla zevk verir insana özlem duyarsın,hasret çekersin kısaca seviyorum dersin o seni duy masada...
# Düşünmek bazen yanında olmaktan daha çok zevk verir insana,özlem duyarsın, hasret çekersin,değer biçersin.Kısacası özlüyorum,seviyorum dersin,o seni duy masada!
# Eğer bir gün gezdiğimiz yerlere gidersen,benim yerime bir başkası ile gezersen,her gün ağlayıp güzü gülmeyen birini görürsen beni hatırla.seni hala seviyorum!

# Eğer bir gün hüzünlenirsen beni ara seni güldüremem ama seninle ağlaya bilirim. Eğer bir gün ölmek istersen beni ara seni vaz geçiremem ama seninle öle bilirim.
# Eğer bir gün o sevdiğin yağmur insafsızca seni ıslatırsa,bil ki ben sana ağlıyorum.eğer bir gün aşkımızın şarkısı kulaklarına tırmalarsa,bil ki ben ağlıyorum/

# Eğer bir gün ölürsem sana doymadan, Mezarımda yalnız bırakma beni, Kabrimin üzerine bir gül oluver, Toprağın altından koklarım SENİ...
# Ellerimle dokunamazsam rüzgarımla dokunurum. dudağımla öpemezsem ateşimle hissederim.Gözümle takip edemezsem yüreğimle izlerim..

# En koyu mavilikleri avucuna, En içten mutlulukları gözlerine, En derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum. Her zaman sevgiyle kal.
# Ey güneş ne mutlu sana dünyayı aydınlatıyorsun;ey ay ne mutlu sana geceyi aydınlatıyorsun;ey sevdiğim ne mutlu bana kalbimi parlatıyorsun.
# Farz etki bir yalanım hiç gerçeği kalmamış Farz etki bir rüyayım Hiç yaşanmamış Sakın arama beni, bir şey paylaşmadık Bir daha çıkma karşıma Biz Sevda yaşamadık.
# Fedakar olan insan gönülden sevendir yürekli olan insan kendini bilendir .umutlu olan insan yaşamı sevendir unutmayan bir arkadaş bir ömre bedeldir.
# Geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, Dünya güneşe hasret kalırdı!
# Gecemidir insanı hüzünlendiren,yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen.Gecemidir seni bana düşündüren,yoksa ben miyim!Seni Düşünmek için Geceyi bekliyen.
# GELDİLER Mİ? Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlara yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım göz yaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi??

# Gelip geçicidir dediler,çocuksun unutursun dediler,boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler ama yanıldılar.
# GERçEK SEVGİ BAZEN ARADAN çEKİLMEK DEMEKTİR GERçEK SEVENİN BUNU BİLMESİ GEREKİR!
# Gök yüzünde bir yıldız kalbimi çaldın zamansız senden kopmak faydasız unutmaksa imkansız!!!
# Gönlümü yelken yapacağım,nefesimi rüzgar.Martıların kanatlarına asacağım yalnızlığımı onlarla çırpınıp dağılsın diye ...ıslık çalacağım rüzgarın çığlığına esiyor mu...
# GöNüLLER BİRDİR dostluklar ayrı olsa da ben dostum dostumu unutmam,dostum sende beni unutma.
# Gözlerim kör olsa görmesem seni,hafızam kaybolsa bilmesem seni,hiç kimse tanımaz olsa da beni, kendimi unutur yinede unutmam seni...
# gözüm gördü kalbim sevdi gönlüm yalnız seni seçti tutulmuşken o gözlere seni sevmemek elde değil.

# Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır.Her ne kadar güneş geceleri ayın görkemine kanıp gülü unutsa da gül hiç bir zaman yıldızlara kanıp güneşi unutmaz.
# Gül kurusu akşamlarda dost hasretleri yaşadık, belki yeri geldi ağladık ama kalbimize koyduğumuz sevdiklerimizi unutmadık
# Güler hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın...;-)
# Güller arasında geçse de ömrüm,senden başkasını koklamam gülüm.seni koklamak olsa da ölüm,senin için ölmeye değer be gülüm!
# Gülü bir gün, seni her gün, gülü solana kadar, seni ölene kadar seveceğim.
# Gülü bir gün, seni her gün, gülü soluncaya seni ölünceye kadar seveceğim !!!

# Gülü Severim Dikeni Olmasa Yaşamayı Severim Dertli Olmasa İnsanları Severim Yalancı Olmasa AŞKI Severim Aldatmak Olmasa.
# Güneşin her batısında,ayın ışık katışında,sabah şafak atışında,canım seni arıyorum.
# Hasreti, ayrılığı, yalnızlığı, acıyı, derdi, hüznü ve kederi bilene değil, çEKENE sor
# Hasretin kalbimde yanan bir kordur.sensiz hayat bana bilsen ne zordur. seni sevmekten başka bir kusurum varsa affet ne olur.
# HAYALLERE DALARAK,SANA KAVUŞABİLMENİN öZLEMİNİ DUYARAK SENİ VE SENSIZLİİİ DüŞüNüYORUM.

# Hayat özlemsiz özlem sevgisiz sevgide sensiz olmuyor unutma ki sevmek daima beraber olmak değil sensiz bile seninle olabilmektir...
# Hayatin bütün güzelliklerini gör.. Hiçbir şey için üzülme ..kırıl sanda ağlama.. Bir gün sevdiğinden ayrılsan da, Hayatı göz yaşlarınla sevindireceğine gülüşünle ..
# Hayatta en uzun aşk, tek taraflı olandır Küçük insanların büyük gururları olur Ayrılıklar küçük sevgileri yıkar, büyük sevgileri kuvvetlendirir.
# Hayatta iki kör tanıyorum birisi senden başkasını görmeyen ben ikincisi beni göremeyen sen...
# Hayatta iki kör tanıyorum,birisi senden başkasını görmeyen ben,ikincisi beni görmeyen sen!

# Hayatta üç yanlış yaptım! Doğmak, Büyümek ve Yaşamak! Fakat bir doğru yaptım ki oda Seni ölesiye SEVMEK!
# Her sabah uyanıp yüzünü güneşe verdiğinde, Gücünü alamazsın sıcak sevgilerden, Unutma sakın bir sevgi bin sevgi doğurur ve O sevgilerden yepyeni bir dünya kurul.
# Hiç kimse için ağlamaya değmez, zaten değecek kişilerde ağlatmaz. Sen yinede ağlarken başını dik tut ki, göz yaşların, uğrana ağladığın kişi kadar alçalmasın!!!
# Hiç ummadığım anda hayatıma girdin duygularımı allak bullak ettin. beni sevdiğin halde dostluğumu kabul ettin. sana söyleyemem ama galiba ben sana tutuldum!!!!!
# İlk satırım sana Hatıra olsun, son satırım sana Elveda olsun, eğer seni unutursam bedenim Toprak olsun, yeter ki dostluğumuz ebediyen olsun.
# İNSAN SEVDİĞİ İçİN SAVAŞMIYORSA SEVDİĞİNİ HAK ETMİYOR DEMEKTİR...
# İNSANI YAŞATAN HAYALER öLDüREN İSE GERçEKLERDİR..

# Kapına gelmiş bir fakirim, Bana bir dilim gönül ver, Parça parça yaralı Parça parça kan olsun, Ne olur... SADAKA OLSUN.
# Karagözlüm Senin o güzel ay yüzün ben seni çok sevdim ve sensizlikte çok korktum ama bekledim sen gelmedin Allah belanı versin gel dedim gelmedin için!
# Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Şaşar. üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
# Keşke ben hep yalnız kalsaydım!!! yalnızlığım kadar yanımda olsaydın,keşke yalnızlığımla paylaştığımı seninle paylaşsaydım,keşke adın yalnızlık olsaydı .
# Keşke sen ben olsan, seni ne kadar sevdiğimi anlasan, keşke ben sen olsam, bu kadar sevilmenin tadını çıkarsam.
# Kimileri seviyorum der çünkü ezberlemiştir..Kimileri diyemez çünkü gercekten sevmiştir.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri