Sevgi Sözleri Arşivim.. (: [ DeadLord ]

DeadLord

Kayıtlı Üye
# Acı sözlerin gönülde bıraktığı en derin etkidir DİLYARASI.Ne yaparsan yap ama iyi bir insan olmaktan vazgeçme.
# Adını kurutulmuş bir gül gibi yüreğimde saklıyorum.Bu sevgiyi senden uzaklarda,sensiz yaşıyorum.Ne sesin var ne de kokun...Bilmiyorum hangi günahımın bedeli bu.
# Ağlamak çocuğa Affetmek Allah a Mahsustur Eğer bir gün beni üzersen çocuk değilim ağlamam ama seni AFFETMEM ...
# Ağlayışım terk edip gidişine değil. Ben! Sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğini de alıp gittin.
# AL HANCERİ VUR KALBİME KALBİM KANA BULANSIN,,,FAZLA DERİNE İNME çüNKü ORDA SEN VARSIN ya o kendini biliyor.......
# aldanma güneşin sıcaklığına.... akşama kadardır biliyor musun.
# Alev alev yanıyor kalbim sanki kan ağlıyor sensiz gecen günlerim hep beni ağlatıyor

---> Sevgi Sözleri Arşivim.. (: [ DeadLord ]

# Alo? Orası öteki dünyamı? Cennete bağlar misiniz lütfen? Neden mi? Bir yer ayırtmıştım, iptal etmek istiyorum. Nedendi? Şey..... Aşık oldum da.
# Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.
# Arıyorum sevgilim işte budur günahım bir tek sana güveniyorum affet beni sevgilim.
# Aşk dediğin nedir ki,gelip geçici bir toz pembe Mutluluksan başka, mutluluk dediğin nedir ki gercek gibi ama göstermelik,ölüm dediğin nedir ki anı ve daimi bir ay gibi.
# Aşkım için ölürüm ama gururum için aşkımdan bile vazgeçerim....
# Aşkım var dağlar bilemez, Sevgim var kimsenin aklı alamaz, Birde sen varsın ya bir tanem, Dünyada kimse böyle sevilemez...
# AŞKIN KALBİNDEYSE MUTLULUĞUN ELİNDEYSE İSTEDİĞİN İKİ KELİMEYSE SENİ SEVİYORUM.
# Az önce buradan bir rüzgar geçti.Nereye dedim? özlenen ve beklenen her yere dedi.Aklıma sen geldin.Sana bir tutam sevgi gönderdim dışarıya çık birazdan gelecek.
# Babama sordum senin gözünde değerim ne kadar diye dünyalar kadar dedi dünyanın değeri ne kadar diye sordum beş para etmez dedi kamyoncu edebiyatı.
# Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirlerine dokunamazlar ama Sevgiyi hep Yüreklerinde Hissederler. Bende şimdi sana dokunamıyorum ama hep YüREGİMDESİN...
# BAŞKASINA KENDİNDEN FAZLA DEĞER VERME,YA ONU KAYBEDERSİN YADA KENDİNİ MAHVEDERSİN
# Bataryası zayıf rüyalarımda , kapsama alanı dışında kalan sevgilime,, şebeke hatası nedeniyle ulaşamadım,, şimdi yüreğimde ful çeken hattımla seninleyim...
# Bazen her şeyin özelliğini yitirdiğini düşündüğüm anlarda gözlerin geliyor gözlerimin önüne ve o zaman kendime diyorum ki daha yaşamak için çok sebebim var aşkım
# Bazı insanlar güle doğru koşarken ayakları altında ezdikleri kır çiçeklerini görmezler bile.
# Bazı Sevgiler vardır ki İnsani pişman eder.çok doğru,Yinede sevmeye devam edin.Belki bir gün pişman olacağınızı bilerek sevin.
# Ben bu hayatta pek çok yanlış yaptım ,ama acısını ben çektim Tek bir doğru iş yaptım oda sana kalbimle güvenmekti, Umarım laiksin sen buna canımın içi...
# Ben her zaman nerede olursam olayım, Ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin, Seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam, Ama şunu iyi bil ki SENİ SEVİYORUM...

# Ben sana mecburum bilemezsin, adini mıh gibi tutuyorum aklımda İçimi seninle işitiyorum bir yaşamak düşünsem "sus" deyip adınla başlıyorum.
# BEN SENİ ASIL İNSANLARIN BASİT DUYGULARIYLA DİĞİL,BASİT İNSANLARIN ASIL DUYGULARIYLA SEVDİM...
# Ben seni bir doğrudan geçen noktalar kadar çok sevdim ama sen bunun sadece iki nokta arasında kalan bir doğru parçası kadarını anladın.
# Ben seni çok sevdim deliler gibi bu büyük aşk ancak toprakta biter ne bir selam gönder ne halimi sor olsun ben güzelim Varlığın Yeter
# Ben seni sevdim ama sen beni sevmedin.ben senin için ağladım ama sen benim için değil.ben Seni unutamadım ama sen beni unutmuşsun.Seni daha halen seviyorum.....
# Ben sevdiğimi kır çiçeği gibi avucumda değil, bir kurşun yarası gibi yüreğimde saklarım.
# Ben sevgiyi kir çiçeği gibi elimde değil, hançer gibi yüreğimde saklıyorum..
# Ben sevgiyi kir çiçeği gibi elimde değil, hançer gibi yüreğimde taşırım..!
# BENİ SEVDİĞİNİ SöYLüYORSUN!!!TRENE İKİ BİLET ALDIM BENİMLE GELİYORMUSUN...???
# Benim sana aşık olduğumu anlatmak için bir şiirimi yoksa bir masal mı yazsam.Ama ben sana iki kelime yazıyorum.SENİ SEVIYORUM.
# beyaz güller açtı bahçelerde , sevdiğin.. ya o karanfil , baygın kokulu çiçek. gel yalnızlık bahçeme beyazlar giyin, anladım ki bu ömür sensiz geçmeyecek.
# Bir ateşim yanarım külüm yok dumanım yok sen yoksun mekanım belli değil zamanım yok fırtınalar içinde beni yalnız bırakma benim senden başka sığınacak limanım yok bir tanem.
# Bir başkası seni ömür boyu sevse benim bir anlık sevdiğim kadar sevemez.
# Bir bulut gibidir benim yüreğim, başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır, bu yağmurdan sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saclarına mutlaka ıslaktır.
# Bir çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi, Yaşamaya dair sebepler bulmak için yaşıyorum... Eğer bir gün gelir de yaşamak için bir sebep bulamazsam; ölmek hiç.

# Bir gece yarısı usulca pencereden dışarı bak! göreceksin nöbet tutuyordur köşe başında GöZLERİM! öyle kolay değildir beni, hala sokaklarındadır ayak izlerim!!!
# Bir gökyüzü düşün gönlüm kadar engin.Bir uçurum düşün aşkım kadar derin, bir gece düşün sevdam kadar güzel,bir insan düşün sevdiğin sürece sadece senin BİR TENEM..
# Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........
# Bir gün yüzüne bir kar tanesi düşerse o zaman yüreğinde bir serinlik hissedersin serinliği birisiyle paylaşmak istersen rüzgara doğru dön beni görürsün.
# Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, Kalan son sevgi parçasını seninle, Sakin ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde...
# Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, Bir insanın özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi, Bir insanın bir tanesi olmalı oda senin gibi..
# Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen. özleyen sen, özleten sen. Varken doyulmayansın. Yokken dayanılmayan.
# Bir soluk kadar yakın,yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.Uzanır yetişemezsin,yetişirsin dokunamazsın.Dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama unutamazsın.
# Bir su gibi berrak , bir çiçek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalın, okyanus kadar derin, kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgimiz olduğunu sakin unutma.

# BİR TUTSAĞIN KURTULUŞU VE BİR KöLENİN öZGüRLüĞü KADAR UZAK OLSAMDA HASRETİ HEP SENDE YAŞAYACAĞIM, YETER Kİ, BENİ YüREĞİNDEN SüRGüN ETME GüZELİM!!!!!!!
# Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı!
# BİR yaz rüzgarı ki eser içimde dolu dolu çekerim içimin derinliklerine tutuşur gözlerim.Akar yüreğime baslar bir çağlayan birden bire beste olur İSMİN yüreğime.
# BİR GüN HAYATIN BüTüN GüZELLİKLERİNDEN VAZGECİP öLüME SESSİZ SEDASIZ GİTMEK İSTERSEN,YANIMA GEL Kİ SANA SENSİZ YAŞAMANIN,SENSİZ OLMANIN öLüM OLDUĞUNU GöSTEREYİM.
# birlikte paylaştığımız sım sıcak bir zaman parçasının küskün biten derin hüznünden kopacaktık bir an ama son kez tutacaktın ellerimden. Şimdi 'kimi seversin sen...
# Birlikte yaşayabileceğin birisiyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol.Geldiği zaman boşluk dolduran değil, gittiği zaman yerini dolduramayacak biriyle ol..
# Biz sevdim öyle kir çiçeği gibi değil sevdim mi her yönü ile severiz bir kurşun gibi çünkü sen benin gönlünde kurşun yarası gibisin
# Biz sevgimizi kır çiçeği gibi elimizde değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız biliriz ki seven vurulunca değil unutulunca ölür be gülüm.
# Bizde yaşamak var, yalvarmak asla, bizde sevmek var, aldatmak asla. Sevmesini bilmiyorsan sevme, seve nede ihanet etme, edeni de asla affetme...

# Bu aksam hiç gökyüzüne baktın mi? bakmadıysan bak tam karşında parlak bir yıldız göreceksin aslında o yıldız senisin! ben mi? ben şu an seni izliyorum!!!!!!!!:)
# Bu kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asildir!
# Bulutlara yükledim özlemini,rüzgarlarla yolladım sevgimi,küçük melekler gönderdim seni öpmeye gelmediler mi...????
# Bütün dünya yi sevginin renklerine boyayıp insanlara dağıt kendini sevginin bir rengi diye tanıt çünkü senin varlığın sevgiye en büyük kanıt.
# Bütün Sevgilerin, bütün Coşkuların kaynağı DELİLİKTİR.
# Dışarıda hava aşk kokuyor ama içimde bir şey var bir boşluk bir eksiklik işte bu boşluğu doldurabilecek tek sen varsın.
# Dostluk,güzellik ve sevgi kavramlarımın sözlük anlamlarını değiştirmek mümkün olsaydı ben senin isminle değiştirmek isterdim.
# Dünyada iki renk gül olsun,biri kırmızı diğeri beyaz,sen beni unutursan kırmızılar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

# Dünyada ki herkes için herhangi birisin,ama herhangi biri için dünyalara değersin!!!
# Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim, ama seni sana veremem ki....
# Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulamayan,işte SEN onlardansın!
# Eğer Beni Bu Sokakta,Bu Mahallede Bu Şehirde Bulamazsan Sevgilim Bil ki Ben, Gözlerinin Daldığı Yerdeyim...
# Eğer bir gün evlenirsen sana beyaz samdan içinde pembe bir mum hediye edeceğim, eğer ki karanlık mutluluğunu engellerse, o mumu her yaktığında erirken beni göreceğin.
# EĞER BİRİNİ SEVİYORSAN ONU SERBEST BIRAK EĞER GİDİP GERİ DöNERSE DEMEKTİR Kİ O HEP SENİNDİ AMA GİDİP GERİ DöNMEZSE BİLKİ HİçBİR ZAMAN SENİN OLMAMIŞTIR.

# EğEr PişMaN oLAcaKSan,aşIk EdİP kAcACakSan, YüReğiNdeN Sök aT bENi!BEniM AŞkıM iŞTe BöYLe,sENdE MaKSadıNı söyLE.BEn AnLaTtıM,SeN DiNLediN söZüM BiTTi kARaR SeNDe.
# Eğer seni unutmak için sevseydim adını kalbime değil güneş doğduğunda kaybolan buğulu camlara yazardım bir tanem.
# En büyük okyanusta bir su damlası olmak,uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak ama en önemlisi milyonlarca insanin içinden senin sevgilin olmak...
# Gecemidir insanı hüzünlendiren,yoksa insanımıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gecemidir seni bana düşündüren yoksa ben miyim düşünmek için geceyi bekleyen sevgilim.
# Gercek sevgi vazgeçmeyi de bilmektir.Bezende yenilgiyi kabullenmek.Pişmanlıkları itiraf etmek,Kalbine taş basmayı bilmek ve gerektiğinde gitmesini bilmektir...
# Git rüzgar bu mesajı okuyana, Onu ne kadar sevdiğimi anlat,Mutluysa usulca gel,Mutsuzsa kulağına "Dostun Her zaman yanında diye fısılda unutmasam yüreğim Onunla.
# Gitme dünyam dönsün ,dönsün.Ben hiç kimse ölsün mü ölsün istemem:)))
# GöKTEN BİR YILDIZ SEç KENDİNE;EN GüZELİ VE EN PARLAĞI OLSUN.BİRDE BENİM İçİN SEç:GüZEL VE PARLAK OLMASI GEREKMEZ;SANA YAKIN OLSUN YETER:BİR;;;;TANEM:::::
# Gönüller Birdir Mekanlar Ayrı Olsala Yaşananlar Güzeldir Mazide Kalsana Umurumda Değil Dünya Yıkılsa da Biz Sevdiğimizi Unutamayız Uzaklarda Olsa da...
# GöZLERİMDE HAYALİN DUDAKLARIMDA İSMİN ELLERİMDE ELLERİN YOK ARTIK AMA HER ŞEYİNLE KALBİMDESİN..

# Gözümde bir damla yaş olsaydın, seni kaybetmemek için bir ömür boyu ağlamazdım....
# Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..
# Gül bahçesinde geçse de ömrüm,inan üstüne gül koklamam gülüm.Seni koklamak-olsa da ölüm,senin için ölmeye değer be gülüm

# Gül Filizlendiği Günden İtibaren Güneşe aşıktır.Her Ne kadar Güneş Her Akşam Ayın Görkemine Kapılıp Gülü Bıraksa da,Gül Asla Yıldızlara Kanıp Güneşini Unutmaz.
# Gül kurusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimize koyduğumuz dostlarımızı unutamadık.

# ama kalbimize koyduğumuz dostlarımızı unutamadık.
# Gül olup her sabah baş ucunda açayım, odana tatlı kokular saçayım, güneşim, havam,suyum ol her saniye mutlu olayı..
# Güle bir gün Sana her gün isyan ediyorum Tanrıya bir kendime binlerce sitem doluyum Sen yalanlarınla yaşa ben tek başıma;da yaşarım.
# Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın mutluluk hep yüreğine dolsun ama bizleri unutturmasın...

# Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.
# Güller vardır gül gibi kokarlar. İnsanlar vardır parfüm gibi kokarlar. çocuklar vardır mis gibi kokarlar.Sende bambaşka bir koku var aşkım Sende Aşk kokusu var.
# GüLLER, LALELER, KARANFİLLER BüTüN çİçEKLER SOLAR. DEMİR çELİK KIRILIR AMA GERçEK DOSTLUK NE SOLAR NEDE KIRILIR...

# Gülmek her zaman umudun ve tutkun olsun. olurda bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun ve en güzel günler senin olsun.
# Gülmek için mutlu olmayı bekleme! Belki mutluluk gülüşünde saklıdır! Sakin ağlama, bil ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır!
# Gülmek için mutlu olmayı bekleme,belki mutluluk gülüşünde saklıdır.Sakın ağlayayım deme bil ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır.

# Gülmek Senin Bir Tutku Olsun Eğer Bir Gün Ağlarsan O Da Mutluluktan Olsun..
# Gülü bir gün, Seni her gün Gülü soluncaya kadar seni ölünceye kadar SEVECEĞİM
# Güneşin bile buz tuttuğu yerde yanan bir ateş görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir.

# Hani o gün beni anlayan sen gitmiştin ya, Seni başkalarında aradım ama yoktu, beni senin kadar anlayan, Yinede üzülme çünkü ben seni sensizde sevebiliyorum.
#Hayat bir kahve fincan gibidir,Bazen acı bazen tatlı olur.önemli olan kahvenin tadı değil,onu kiminle içtiğinizdir.....
# hayat bir tiyatro dediler herkese bir rol verdiler en zoru bana çıktı önce sev sonra ayrıl dediler.
# Hayat sudur önünde durulmaz,* mavi renktir arkadaşı görülmez*, arkadaşlık bir sırdır anahtarı verilmez,* dostluk ebedidir ASLA kalpten silinmez**
# Hayatımı seninle paylaşmak istiyorum,kalbimi sana hediye ediyorum.Sana ihtiyacım var,ben sensiz yaşayamam,unun sadece bir sebebi var SENİ SEVİYORUM!
# Hayatın en güzel anı her şeyden vazgeçtiğiniz zaman Sizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andır.
#.Hayatta hiç kimse için ağlanmaz.Ağlanacak kişi zaten ağlatmaz.eğer bir gün ağlarsan başını dik tut ki göz yaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın.

# Hayatta kimse için ağlamaya değmez ağlama değenler zaten ağlatmazlar fakat ağlaman gerekiyorsa başını dik tut ki göz yaşların seni alçaltanlar kadar alçalmasın..
# Hayatta olmanın tek sebebi sensin,bir gün çekip gidersen yaşayamam bilirsin,mademki seviyorsun seviyorum diyorsun,mutluluğa iki bilet aldım benimle gelir misin...
# Hayatta üç şey sevdim seni kalbimi ve ümitlerimi, seni sevdim sen olduğun için, kalbimi sevdim seni sevdiği için, ümitlerimi sevdim tek ümidim sen olduğun için.
# Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, Kalbimi, ümit Etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.
# HAYATTA üç ŞEYİ SEVDİM;SENİ, KALBİMİ, üMüT ETMEYİ...SENİ SEVDİM, SENSİN DİYE, KALBİMİ SEVDİM, SENİ SEVDİ DİYE üMüT ETMEYİ SEVDİM, BELKİ SEVERSİN DİYE...

# Her gün sevda çek ipte, Gülünmüyor değil mi, Bir güzelden başkası, sevilmiyor değil mi, Seni asla unutamam, Sensiz olamam diyordun, Hani bensiz olurdun, Olunmuyor.
# HIRSINI YAPRAKLARA YAZ,SONBAHAR GELİNCE DöKüLSüN, DERDİNİ RüZGARA YAZ ESTİKCE SENDEN UZAKLASSIN, SEVGİMİ KALBİNE YAZ SEN öLüNCE SENİNLE GöMüLSüN!!
# İçimde bir SEVGI var ta kalbimde. Anlatılmayacak kadar derinde.Canım desem.sevdiğim, sevgilim, bir tanem desem bütün sözler yetersiz. AŞKIN içimde tarifsiz yalnız ucan bir kanarya gibi...
# İnsanlar vurulunca değil unutulunca ölür. biz sevdiklerimizi kır çiçekleri gibi ellerimizde değil kurşun yarası gibi kalbimizde taşırız!
# İnsanların düşünceleri olmalı sonsuzluk gibi,özlemleri olmalı yeni açan bir çiçek gibi, ve her insanin bir tanesi olmalı, tıpkı bendeki SEN gibi......

# Karakolda Resmimiz Alemde İsmimiz Biz Bazen Serseri Bezende Efendiyiz Ama Sevdik mi ALLAH’INA Kadar ve Sonuna Kadar SEVERİZ EMRAHIM.
# Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek,gündüzleri yıldızları görebilmek marifet.Aşık olmak önemli değil,bir ömür boyu sevebilmek marifet...!
# KARANLIK GECEDE öNEMLİ DEĞİLDİR YILDIZLARI GöRMEK. GüNDüZLERİ YILDIZLARI GöREBİLMEK MARİFET,AŞIK OLMAK MARİFET DEĞİL,BİR öMüR BOYU SEVMEK MARİFET!
# Kasırgalar yağdırdın üzerime,umutsuzluğu ektin yüreğime,canın çıksın insafsız acımadın hayallerime,hani hayallerimiz gercek olacakta hani aşkımız ebedi olacaktı.
# kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni 'EBEDİYEN SEVECEĞİM'

# KIPKIZIL BİR GüNEŞİN öNüNDE,MASMAVİ BİR DENİZDİR HAYAT.ALIR GöTüRüR SENİ BİLİNMEYEN UZAKLARA. SEVDA MAVİDİR, MAVİ İSE UMUT VE SEN YüREĞİNİ HEP MAVİ TUT bozulmasın.
# Kıpkızıl güneşin önünde masmavi bir yelkendir hayat,alır götürür seni bilinmeyen derinliklilere.sevgi mavidir,mavi ise umut,sende yüreğini hep mavi tut..yorgun.
# Kıza sordum ismin Ne? açılmamış bir gül dedi, bir öpücük ver dedim öğrencilere yasak dedi, tam sarılıp öperken biri geldi şit dedi!!!!!
# KOCAMANDI ELİMDE TAM OLARAK TUTAMIYORDUM çOK BüYüKTü AŞAĞI YUKARI SALLADIM TAM FIŞKIRACAKKEN AĞZIMA DAYAYIP HEPSİNİ İçTİM (COLA TURKA`YI çOK SEVİYORUM ...
# Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç , bir tohumla başlar ; En uzun yolculuklar bir adımla başlar; Gerçek sevgiler ise küçük bir tebessümle başlar.
# KüL OLMUŞ ATEŞ YANARMI?BUZ TUTMUŞ SU AKARMI?BU GöZLER SENİ SEVDİ BAŞKASINA BAKAR MI...

# Lay Lay Lom Galiba Sana Göre Sevmeler Hopa Şinanay Sana Göre Sevilmeler Uğramaz mı Semtine Ayıplar Utanmalar Duysa El alem Ne der...
# MAKSAT BİR SEVGİLİ UĞRUNA öLMEK DEĞİL. MAKSAT UĞRUNA öLüNECEK BİR SEVGİLİ BULMAKDIR.
# MAVİLER GİYER BULUT OLURUM, YEŞİLLER GİYER BAHAR OLURUM, BAKARSIN BİR GüN BEYAZLAR GİYER SENİN OLURUM.
# Maviliğin gökyüzüne sığmayan sonsuzluğunda ve herkes uykudayken güneşin doğusunu seyretmek gibi bir şey;sevdiğine sevildiğin için dua etmek.
# Mazide bir kuş olur görünmez,iyi bir sevgili kalpten asla silinmez,ben yaprak değil çiçeğim,yalan değil gerçeğim sana bir sözüm var; seni daima seveceğim.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri