Neden Emo ? Neden Emo Olmayi Tercİh Ettİnİz?

---> Neden Emo ? Neden Emo Olmayi Tercİh Ettİnİz?

yha emo diince aklınıza neden kötü şeyler gelio anlamıorm..şimdi bnm aklıma kötü bişe gelio diiceksiniz ama sizinn kız kardeşiniz vs. özense hemen kızarsnız..ya her genç bi yol tercih edio..emo olsun rap ile ilgilensin..bunda ne war yha? adı emo olduğu için mi kötü ?

bnce emo olmk raht yasm tarzı yane kafana göre takılmk gibi bişhe ztn herkes emo olamas

Seninle gurur duydum bak şimdi.
Gerçekten çok güzel bir noktaya değindin.
Güzelim Türkçe^yi sözde emoyum emoyum diyerekten nasılda bu hale getirebiliyorlar anlamıyorum.
Böyle yazınca emo olmuyomusunuz ?

bende emoyum ama türkçeyi bozmuorum hani çakma emo dha şurdan belli olur yazıyı bozuyolar mesla [ ben ] yazsalar neyse dicem phén yazıolr bune abi saçmalık yada mhen :D hiç grk yok yazıyı bozmaya ;) hani çakma olduklrı dha ordan belli oluyo ztn neden emo oldum knusuna gelnce KENDİMİ ßuLdum DéSém YaLan oLmaz ;)

neden emo çünkü emolar hiç bişiyi kafaya takmayan sorunlu GİBİ qözüken sözümona ağır başlı kişilerdir tarzlarına qelince tamamen ilqi çekici mükemmel bi tarzdır ancak yurdum insanı pek çağdaş olmadıqı için pek iyi bakmıyo bu duruma emoların tek sevmediğim özelliğide yazı biçimleri qerisi qüzel :)

BenChe €Mo oLm@K HerS'eyDen UshaqLashıp... OzquR 0LmaK Bue YhuSDen €M0'Y'mm

€M0 0Lm'q Bir ZevKTir...!®

эѕяђaяħйqѕзмǿ;2218198' Alıntı:
BenChe €Mo oLm@K HerS'eyDen UshaqLashıp... OzquR 0LmaK Bue YhuSDen €M0'Y'mm

€M0 0Lm'q Bir ZevKTir...!®
BenChe Dhe aynhen emo Fro3ver !! ®

ben yeni üye oldum bu konu açılalı baya olmus galiba sölemek istediim bikaç sey var.neden emo olamayı tercih ettim.söle söliyim felsefesi çok hosuma gitti kendimdn bisiler buldum ve yöneldim suanda çok mutluyum .bazı kiislerin düsüncesi ise bazen kırıcı oluo geçen gün yolda giderken bi çocuk gördüm çok tatlıydı yanına gidip sevmeye basladım.annesi birden bagırmaya basladı bırak çocuumu satanist seni kedi kesen dinsizler falan gibi aslayıcı laflar söledi .çok kötü oldum .aslında böle degil bu tür düsüncelere çok karsıyım.emo kendini ifade etme biçimidir.tamam kabul biraz duygusalız .vb.seyler olabilir insanız yha allam yarabbim sen hiç mi aglamadım kendisi kusursuzmus gibi gel bide bize laf söle .emo olmak isteyenler varsa isiniz zor diyim(yani çevrenizden gelicek tepkiler ) yani ben böle düsünüyorum sölediklerimin konuyla alakası yoksa kusura bakmayın.

ben yeni üye oldum bu konu açılalı baya olmus galiba sölemek istediim bikaç sey var.neden emo olamayı tercih ettim.söle söliyim felsefesi çok hosuma gitti kendimdn bisiler buldum ve yöneldim suanda çok mutluyum .bazı kiislerin düsüncesi ise bazen kırıcı oluo geçen gün yolda giderken bi çocuk gördüm çok tatlıydı yanına gidip sevmeye basladım.annesi birden bagırmaya basladı bırak çocuumu satanist seni kedi kesen dinsizler falan gibi aslayıcı laflar söledi .çok kötü oldum .aslında böle degil bu tür düsüncelere çok karsıyım.emo kendini ifade etme biçimidir.tamam kabul biraz duygusalız .vb.seyler olabilir insanız yha allam yarabbim sen hiç mi aglamadım kendisi kusursuzmus gibi gel bide bize laf söle .emo olmak isteyenler varsa isiniz zor diyim(yani çevrenizden gelicek tepkiler ) yani ben böle düsünüyorum sölediklerimin konuyla alakası yoksa kusura bakmayın.

Baştan sona alakasız bir yazı. :8:

Emo olmadım. Allah'ıma bin şükürler olsun ki Ağladığım zamanlar olur. emolar gibi saçlarımı uzatıp öne atıp göz yaşlarımı saklamam... O gözyaşlarımı kuytu bir köşede... Gizli saklı akıtırım. Allah'ıma şükürler olsun! içim keder dolu. Fakat ne hikmetse gidip marka giyinip isyanlara bağlamam. Ben Anadolu çocuğuyum.
Tek başımayım. Kendine emo deyip kahırlanan aciz serserilerin soyunu kurutacak kişilerdenim.

buda alakasız bir yazı :91:

3m0.. işdé hérqéz 3m0 oLamazqi...

ßu darzı annadmaq zor..yasamaq qereq..

ama qendimi buLuorum...

Ben seni bir akşam dürtükleyeyim. Bak nasıl hak yolunu bulacan...
Allah aşkına şöyle idiotları almayın foruma ya. Türkçe yazabilme testi yapın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ya hacı abla harbiden ama şuraya baksana. Adamın asabını bozmaya birebirler. Bide pişkin pişkin " herkes olamas 3mo " gibi konuşuyor. Allah belamı versin yeminim var. Sokakta rast gelsin bir tane emo. Komaya sokmazsam ********im. Sırf bu konuşmaları yüzünden.

Emolarla ne zorun var evladım xD

Bırak baska derdin mi yok amaaan xD

Tabi ya. Bırakalım torunlarımız " Moruqh nhaber yaa " desin suratımıza. Olmaz arkadaş... İzin vermem. Ya istiklal ya ölüm.

Abi yüzüne moruq mu dicek Allah aşkına

sen onu moruq diye mi okuyosun moruk diye mi

Tamam saçma konusabilirler fılan ama 25,30 yaşlarına geldiklerinde yapmıcaklar sonucta.

Ergenlik dönemindeki insanlar emo oluyor genelde

Hoş karşılamak lazım

Kendılerını ispatlamaya çalışıyorlar çünkü..

Ya hacı kastım o değil. bunlar böyle böyle aldı başlarını gidiyorlar. Ya bir düşünsene adam 16 - 17 yaşına gelmiş eşşek kadar adam. Gel sen emo ol. yoo sen haklısın. Hep bu Sagopanın yüzünden...

Ne alaka xD

Biri diğerinden görüyor ha bak böylesi daha güzel arkadas ortamı süper
ya da böyle daha havalı diyip oluyorlardır..

Tabii ki yalnış ama emoların kedi kestiğini fılan düşünemiyorum ben xD

Zaten beni aşar bu konular

Tek kazancım öyle bi arkadasım ya da cevremde öyle insanlardan yok..

Mazallah o saçlardan bit fıLan bulaşırxD

Sanaldada hiç umrumda olmaz

Millet 2 saç yapıyor emo oldum.

3m0 olunMassShh 3m0 doqhuLuhrrr hahaha

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri