Neden Emo ? Neden Emo Olmayi Tercİh Ettİnİz?

---> Neden Emo ? Neden Emo Olmayi Tercİh Ettİnİz?

asLınd biRr tércihdN çoq ruhuMu yansıTtıoRrm.. Néisém ou séçdm..

Bence Emo Denilen Şey Türkçemizi Katleden girdikleri şekillerin kendilerine yakıştıklarını düşünen 3,5 embesilin Yaşam tarzı buna yaşam tarzı denilmesi pek doğru olmaz ama işte diyecek bişey bulamıyoru düşünün işte o kadar dengesiz bi durum. Erkekleri zaten Bisexüel Miş öyle diyor Herkes okan bayülgenin programda bile gündeme geldi... böyle bişey yani

açıkcası ******* ben o tarz yaşamı...

cok sacma bi tarz ya ne ki o yandan saclar falan fılan yanı o kadar gereksız kı Turkcemızı bıle katledıyolar bu tarz yuzunden ne varsa artık bu emoda

DuygusaL ergen diye bir şarkı varyaa bayılıyorum ona yaa... Tam emoLarı anlatıyoo....

Bence emo oLmak bir ayrıcalık değiL bir saçmalıktır......

hayat felsefesi yaşam tarzı diyosunuz... Nedir yaşam tarzı insan oLduğunu halde insana benzememe çabalarınız mı........ ? Ya da saçlarınızı garip garip yapıp yüzünüzü oranızı buranızı deLdirip boyamak mı...

MantıkLı düşünen insan oLsa Emo oLan insan olMaz zten.........

emoları severim -ama özenti emoları değil-
herkesin tarzına saygılıyım ama emolar hoşuma gidiyor
ve emo olmak cesaret gerektiriyor bence
insanlar sana ucube,yaratıkmışsın gibi bakıyor

EmO OLmAq bİ yAsaM TaRZıYSa bUnu yAsaMdAN GorEMezDIm bU YuzDen EmO OLdUM SatEN EmO OlmYıp NE olCam dEMİ:))

Em0 DeğiLim.Hiç onLarLa tanışmadm. aMa şekLimin onLara benzediqini qeneLde söLüoLar.

ARkadaslar herkesin tarzı ayrıdır renkler ve zevkler tartısılmaz !

ya bu emo davasına türkce batırıyosunuz bu ne sacmalktır tarzına lafım yok ama düzgün konus sen hiç bir ingilizin good diye gooth yazdıyını gördun mu

Bencede Katılıyorum. Türkçe yi Bozmaya Hakkımız Yok...
Her Zaman Özenen Değil Özendiren Olun... Siz İngiliz'leri değil Onlar Sizi Özensin
Türk Oldugunuz İçin Gurur Duymanız Gerekir...
Genede Herkes Kendisi Bilir.... Nasıl Konuşmak İstiosanız Öle Konuşun

HERKESİN HAYATI KENDİNE, KARIŞMAK İSTEMEM

DuygusaL ergen diye bir şarkı varyaa bayılıyorum ona yaa... Tam emoLarı anlatıyoo....

Bence emo oLmak bir ayrıcalık değiL bir saçmalıktır......

hayat felsefesi yaşam tarzı diyosunuz... Nedir yaşam tarzı insan oLduğunu halde insana benzememe çabalarınız mı........ ? Ya da saçlarınızı garip garip yapıp yüzünüzü oranızı buranızı deLdirip boyamak mı...

MantıkLı düşünen insan oLsa Emo oLan insan olMaz zten.........

heRkezin zewki faRkLıdıR
onLaR emo oLmayı secmiş we oLmuş bizede sayqı qösteRmk kaLıo qeRiye (=

Nefret ederim sadece özenti kişilikler
Zevkler ve renkler diosunuzda böle zevk mi olura ya :D:D

cok sacma bi tarz ya ne ki o yandan saclar falan fılan yanı o kadar gereksız kı Turkcemızı bıle katledıyolar bu tarz yuzunden ne varsa artık bu emoda

EmoLara göRede Sacma oLan anti emoLar;)Türkcemizi evet otostik kuLLanııyorLar doğrudur ama T.c haLkna ingiLizce girmişse arabalar,kafeLer,v.b ŞeyLer yabancı kökenLi oLmuşsa Bu emoLara diyecek Sözün yok Sen onu anLııyorSun onlar Seni anLıyor SoRun oLamaz Saygı duyuyoRum düşüncenede:)

EmoLara göRede Sacma oLan anti emoLar;)Türkcemizi evet otostik kuLLanııyorLar doğrudur ama T.c haLkna ingiLizce girmişse arabalar,kafeLer,v.b ŞeyLer yabancı kökenLi oLmuşsa Bu emoLara diyecek Sözün yok Sen onu anLııyorSun onlar Seni anLıyor SoRun oLamaz Saygı duyuyoRum düşüncenede:)

katıLıoRmm..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri