Zaman Tüneline Dikkat

Cin1

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar.

Facebook hemen hemen herkeste var ve gün gectikce güncelleniyor yenilikle vs bu yenilikler gelirken hemn güvenlik yönünden hemde uygulama aşcısından kullanıcıya problem suna biliyor.

Zaman tüneli uygulaması ve insanları buna geçmeye zorlamayla birlikte kullanıcı eski sayfasınız özler oldu..

bununla beraber bir çok kişi facebook yönetimine editörlerine mail atsada şu an için bir kıpırdama yok.

ama bndan kar etmek isteyen bazı kişiler sizin hesaplarınızı çala biliyor.

Linke tıkla zaman tünelinden kurtul,linkte tıklayıp zaman tüneli sorunu ortadan kalkıyor gibi bazı olaylar göre bilirsiniz.
asla ve kesinlikle tıklamayın vürüs sizin şifrelerinizin bir başka kişiye gitmesine neden oluyor. hem facebooktan oluyorsunuz hemde zaman tünelinde kayıp olan bir kullanıcı oluyorsunuz.

Gelelim yapılması gerekene Zaman tünelini şikayet etmek tek şansınız.

Alllaha emanet olun..

---> Zaman Tüneline Dikkat

facebook hesabim yok, zaman tuneli nedir onuda bilmem :)

benim boyle bir problemim yok, olanlarada gecmis olsun.

YaZYaGmUrU61 tek çözümü var sizi uğraştırır.

Yapmanız gereken kendinize yeni bir hesap açmak

sonra arkadaşlarınızı ona eklemek ( tabi zaman tüneli oto aktif oluyorsa yapacak birşey kalmamıştır)

diyerinide kapatmak..

başka bir fikrim yok :)

o kadar kötü değil ya ) bende kullanıyorum dert edecek bişey değil keyfini çıkarın bence

Bu tarz garipliklerle (Kibarcası) işim olmaz. Facebook'u kapadım.
Açık iken de girmiyordum zaten. Ta, ilk çıktığı zamanlar çocukluk hevesi ile açmıştık bir profil.

Giren düşünsün : )

Zaman Tüneli Neden Bu Kadar Sevilmedi Anlamıyorum :) Ben Çok Beğendim.

Yanlış Duymadıysam 30 Mart'tan Sonra Tüm Profiller Otomatikmen Zaman Tüneline Geçecekmiş Galiba. :)

Zaman tüneli sizin kendinizi daha çok anlatmanız için kurulmuş bir sistem. Facebook'un elbette sizin için daha iyi bişey olduğundan kurduğunu sanmıyorsunuz umarım. Daha çok bilgi daha çok açık daha çok sıkıntı. 1 tane fazla bilginizi girseniz dahi sizi çözebiliyorlar. Bunu yapanları anlatmama gerek yok dimi ?

A.selam..

Bu önemli bi konu.. Bana da bu tür mailler geliyor.. Dikkatli olunması lazım. :S

Ayrıca zaman tüneli o kadarda kötü değil. :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri