yut

yut

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bende forum sitesine yeni katıldım.İlgi alanım yemekler kendim amatörce yemekler yapmaktayım.Bu yemekleri ve yaptığım yemeklerin resimlerini sizlerle paylaşmak istedim.Sizlerinde yaptığı yemekleri ve resimlerini görmek isterim.Yemek konusunda ilgili arkadaşlar varsa tanışmak isterim.Şimdiden herkeze iyi forumlar...en kısa zamanda yaptığım yemeklerin resimlerini ekleyecem

---> yut

tşk ederim serhat.Bende geçtiğimiz günlerde güveç yaptım ve resmini çektim..en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım....başka yaptığın yemekler varsa yada yemeklerle ilgili püf noktaların öğrenmek isterim....şimdiden tşk arkadaşım

---> yut

off bir becerıksız benım hiç yemek yapamam xD

neyse hoşgeldınız keyıflı forumlar :)
yemeklerı ve tarıflerı beklıyoruz xD

---> yut

kesinlikle yanlış düşünüyorsun....her insan yemek yapabilir bence yeterki içindeki o şevki ortaya çıkar inan bana yaptığın yemekleri insanlar beğendiğinde çok mutlu oluyorun,birde kendin birşeyler katarsan daha çok mutlu oluyorsun....ben profosyenel değilim ama evde çok tek kaldığımdan hep kendim yemek yaptım başkaalrını gözlemledim ve hala öğrenmeye çalışıyorum...seninden görüşlrini bilgilerini paylaşmak isterim.tekrar tşk

---> yut

eve yeni geldim....arkadaşım allah nasip ederse yarın koyacam yaptığım yemeklerin resimlerini.....

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri