yorumlarınızı bekliyorumm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
niye küstüüünnn banaaaaaa:(:(:(:(

bence biraz pc basından kalk ve dogruyu camın önunde kendi kendine sor ve ac pencereyi bir nefes aldıktan sonra telefona sarıl...

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
niye küstüüünnn banaaaaaa:(:(:(:(

unuttuum:):):):):)nie böle oldmmm bennnn ya:(:(:( olsn artk küs değilzzzzz kiii cicim:):)

bence sen onla konuş hem geçmiş günlerin bi hatırası vardır herhalde konuştukça eskiyi hatırlar barışırsınız zaten senin kafandaki bulanıklarda kalmaz hiç bekleme bence özkanda yazmışş zaten araya 3. kişiler girerse sende çok üzülürsün hem zaman ve fırsatın varken ve ona verecek sevgin varken neden bunu ona göstermeyesin ki ayrıca bazen arkadaşlar öyle sert tavırlar yapabiliyolar ama emin ol zamanla o arkadaşında sana ve arkadaşına karşı daha ılıman olacaktır (benim kankamda böyle yaptı hayır olamaz yapamazsın çıkamazsın çocuk belalı falan dedi ama şimdi o kişiyi benim o kişiden ayrılmama rağmen çok seviyo hatta bizi barıştırmaya çalışıyo emin ol senin kide buna döner )

teşkkür ederm canım.ama şöyle bi durum var;ben onunla konuştm zaten.zamn istedm.ikimzde ös'ye hazırlanıyorzzz.şu sınav geçsn dedm.hem iimzde birbirimizi seviyorz bişylern adı olmk zorundamı dedm.oda anlayışla karşıladı(herzamn ki gibi)ama bana sürekli jestler yapıyoo,süprizler yapıyoo.ve o böle yapınca ben kendimi onunla barışmaya mecbur hissediyorm.ve ben bişyleri mecburiyetten yapmaktan NEFRET EDERİM:(:(:(tekrar saol

tabiki ara ve barış sonuçta haksız yere bi ayrılık olmuş sende gerçekten istiosan barışmayı katılık falan söz konusu olamaz insan sevince herşeyi yapar bi an bile durmaaaa konuşsanız iyi olur bu arada o dostun ne oldu sonra hala görüşüomusunuzz??? merak ettim

tabiki ara ve barış sonuçta haksız yere bi ayrılık olmuş sende gerçekten istiosan barışmayı katılık falan söz konusu olamaz insan sevince herşeyi yapar bi an bile durmaaaa konuşsanız iyi olur bu arada o dostun ne oldu sonra hala görüşüomusunuzz??? merak ettim

biz okuldada dershanedede aynı sınıftayz zatnn hergn görüyormm ama bundan sonra daha başka olaylarda olduu ve şuan konuşmuyorzz.bence konuşmıcaz daa.o arıyoo görüşmek istiyoo ama bnm hiç içmden gelmiyo.çünkü konşmak bişylri halletmek içndir.benm bişyleri halletmek gibi bi niyetm yokk.saolsun herşeyii mahvetmeyi beceriyoo...saol yorumun içnnnn

bencede devam etmelisin çünkü sen ne çektiyden emin olki o da aynı şeyleri yaşamıştır.ikinizde yıprandınız yani.bence daha fazla yıpranmadan ve araya fazla zaman girmeden ilişkinize başlayın....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri