Duyuru Yönetimden Duyurulur | Bayan Üyelere Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Yönetimden Duyrulur | Bayan Üyelere Özel

Katılmanız İçin Bu Kurallara Uymanız gerekmektedir.

- Sadece Bayanlar Girebilecektir
- Forum'un Erkek Yöneticileri Dahil Kimse Oraya Giremeyecek Erişeyemeyecektir.
- Orda Kişisel Problemlerinizi Sağlık Problemlerinizi Kısaca Aklınıza Ne Geliyorsa Kız Kıza Konuşup Paylaşabilirsiniz..
- 2.000 Mesaj Üstü İsteyen Herkeze Verilcektir.
- O Bölüme Girmek İcin Sadece 2.000 Mesaj Olması Yetmemektedir.. Cünki 2.000 Mesaj Fazla Bi Miktar Değildir. O Yüzden Yönetiminde Güvenini Kazanmak Zorundasınız..

- Yönetim İstediği Taktirde Bu Yetkiyi Size Haber Vermeden Alabilir.
- Başvurup Kabul Edilenler Bölüm Kurallarını Okumakla Yükümlüdür.. Okumadım Görmedim Gibi Mazeretler Kabul Edilmeyecektir!

arkadaşım bu bölümde konuşulmuyor sohbetten konuşabilirsiniz

adamın bırı gercı adam olamaz o gıder bayan nıckı koyar bıde resım felan fılan ozel neyınız var ıse gorur hosda olmaz. buna onlem olabilirmi ?

- - - - DUYURU - - - -

Merhaba Bir Öneri Üzerine Forumda Sadece Bayanlara Özel Bölüm Açmayı Kararlaştırdık

Peki Bu Bölümde Ne Gibi Özellikler Olcaktır?

- Sadece Bayanlar Girebilecektir
- Forum'un Erkek Yöneticileri Dahil Kimse Oraya Giremeyecek , Erişeyemeyecektir.
- Orda Kişisel Problemlerinizi , Sağlık Problemlerinizi Kısaca Aklınıza Ne Geliyorsa Kız Kıza Konuşup , Paylaşabilirsiniz..
- 2.000 Mesaj Üstü İsteyen Herkeze Verilcektir.
- O Bölüme Girmek İcin Sadece 2.000 Mesaj Olması Yetmemektedir.. Cünki 2.000 Mesaj Fazla Bi Miktar Değildir. O Yüzden Yönetiminde Güvenini Kazanmak Zorundasınız..
- Yönetim İstediği Taktirde Bu Yetkiyi Size Haber Vermeden Alabilir.
- Başvurup Kabul Edilenler Bölüm Kurallarını Okumakla Yükümlüdür.. Okumadım , Görmedim Gibi Mazeretler Kabul Edilmeyecektir!

Not : Bölümü Görmeniz İcin Bu Başlık Altından Başvurabilirsiniz.. dieseL Yetkiyi Verecektir..

.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri