Yönetimden Duyurular - Sıkça Sorulan Sorular

kendı ıstegımle cıkmadım..

ama buraya geldıgımde admın dııldım sımdıde dıılım bı fark yok.. Her zaman burdayım;)

hmm
eger kendi isteğinle çıkmıssan eyw..

fakat yönetimden isteksiz alındıysan üzücü bir durum..:(

Biz Herzaman diyoruz . Bir Aileyiz Bu sitede aynı anda Hem admın Olup hem Mod Olup Hem Banlanıp Hala forumda Olan Insanlar var.

Yanı admınLık bır goruntu degıldır . bızımle calısmak bızım ıcın ugrasmaktır ve zaman ıster.

bu admınlerın hıcbırı cıkarıldı manasında alınmadı .

aktıf olmadıkları ıcın alındı .

cansum'a yetkıyı zaten bız ıstemeden verdık aktıflıgı ıcın .

aktıf olmadıgı ıcınde aldık .

still kendıde soyledı reel ıslerden bır sure gıremeyecegını kendı ıstegı ıle aldık

prens- allaha emanet bılmıyorum basına bırseymı geldı ortalıkta yok .

dedıgım gıbı admınlık renk rutbe degıldır bızler ıcın calısmaktır .

sımdıye kadarda sayılıdır admınlıgını aldıgımız ııcn sıteden gıden bırakan cunku bız yetkı ıcın bızımle olan ınsanları barındırmıyoruz ıcımızde.
stıll boy da guzel bır acıklama yapmıs katılıyorum onada.

tesekkur edıyorum emeklerı ıcın herzaman bızımle onlar.

Biz Herzaman diyoruz . Bir Aileyiz Bu sitede aynı anda Hem admın Olup hem Mod Olup Hem Banlanıp Hala forumda Olan Insanlar var.

Yanı admınLık bır goruntu degıldır . bızımle calısmak bızım ıcın ugrasmaktır ve zaman ıster.

still kendıde soyledı reel ıslerden bır sure gıremeyecegını kendı ıstegı ıle aldık

sımdıye kadarda sayılıdır admınlıgını aldıgımız ııcn sıteden gıden bırakan cunku bız yetkı ıcın bızımle olan ınsanları barındırmıyoruz ıcımızde.

Aynen KatiLiyorum.. ! ArkadasLar inanin bana Admin oLmak Tercübeden Cok BekLenti Ister Adminsen eger Site Senin eLinde Kontrol etmesini Ve bu isi BasarabiLmeLisin AdminLik KoLay bisi degiL.. ! - Insan Herseyden Önce Kendine güvene biLmelI Eger Admin oLduysan GeLip AdminLik IsteyebiLiyorsan Önce Kendine Özgü Bir Plan Cizergesi oLmali.. Bugün Varim Yarin Yokum DememeLisin.. ! " Örnegin dieseL 24 Saat Sitede onLine Onun Rütbesi özkan gibi.. ! Nedeni Zamaninda Hakkinin FazLasini Vermis.. Gerektiginin En Üstünü Yapmis.. ! Ve Ne oLmus Kirmizi Rütbenin Sahibi oLmus Bunlar Önemli degil PayLasmak PayLasiLmak .. EmEK Ve Öz Veri Bunlari yapan insan Adminden de Üstündür.. ! Hic Kimsenin Emegi KarsiLiksiz KaLmaz DüsLerForumda.. ! Gereken Emegin KarsiLigi FazLasiyLa Site KurucuLari Tarafindan veriLir.. / Suan Admin degiLim Cünkü AdminLigimi Ben Aldirdim.. Simdi Özkana desem geri döndüm iLk günki gibi oLacam AdminLigimi Geri istiyorum Verir Neden mi ? _ Cünkü Zamaninda Nasil PayLasim yaptigimi biLiyor Az Yaparim Ama SagLam Yaparim.. Önemli oLan KaLiteli paylasim Bastan sagma degil.. ! Bu Konuda Yönetim Her Konuda HakLidir. Kimse durduk yere gitmemistir.. SaygiLarimi SUnar Ve Herkesten de Saygi BekLerim.. !

iyi ForumLar ;)

guzel acıklama tesekkuler ozkan abı...

teşekkür ediyorum çok iyi bir açııklama

Rep Yoluyla Msn Verenler

Bida Olursa Süresiz Banned aLcaksınız

İsim Vermicem

Verenler Kendilerini biliyorlar..

Way be foruMa girmeyeLi epeY wuKuaTLaR oLmuss xD ...

bendé akın a pM atMaya uqrasıoDum haha nEse :D ..

iyi oLmss özKan saoL =)

Duyurularımız ..

Sitemızde Herşey serbestti ancak bızım ıyı nıyetlerımız suistimal edilmeye Başladı, kötuye Kullanıldı

bu sıte tanısma veya ızdıvac sıtesı degıldır .

sevgılı arama veya sevgılı bulma sıtesı degıldır

genel ıcerıklı eglence ve arkadaslık sıtesıdır msn arkadaslıgı degıl sıte uzerınde sanal bır forum arkadaslıgı otesıne gıtmeye calısıp uyelerle samımı olur bır sure sonra reklam yapıldı !! baska sıtelere uyeler cekıldı

sıtede tanısıp sevgılı olup ayrıldıklarında forumdan cıkanlar oldu

bız kımsenın ozel sorunları yuzunden ne sıtenın adını cıkarmak nede uyelerımızı kaybetmek ıstemıyoruz !!

Sitede Değişenler

• Pm Atmak uyelere Yasaklanmıştır - gold uyeler ve kurucular haric -
  • Profılden mail gönderımı tum sıteye kapatılmıştır
  • !_PrEnS_! Nıcklı Arkadasımız Yönetımden Alınmıştır
  • »¦ StilL_Boy ¦« Nıcklı Arkadasımız Yönetımden Alınmıştır
  • CaNSuM Nıcklı Arkadasımız Yönetımden Alınmıştır
Bu Konu Hakkında Olumsuz Dusunenler

Sağ üst köşeden Çıkış Menüsünü Kullanabilir.

sıtemız forum sitesidir. sohbet ve geyıkler forum dısına taşamaz .

Sorularınız , Istekleriniz , Düsüncelerinizi Bildirmek Icın Buraya Tiklayarak Konu Acip Bize Bildirebilirsiniz..
Eger Isterseniz Bize MSN'dende Ulasabilirsiniz ;

[email protected]
[email protected]

iyi forumlar duslerforum

sevgili arkadasim,bircok insan senin yazdigin su msj icin sana tesekkur etti cok dogru yaptin dediler ama inanki sana tesekkur edenlerin yuzde doksani bu duruma karsi..cok guzel bir forum sitesi yaratmissiniz emek harcamissiniz bunu yatirima dokmek bundan kazanc saglamak sizin en dogal hakkiniz bunun icinde bazi kisitlamalar getirerek bu kisitlamalardan rahatsiz olanlardan belli bir ucret alip forumda herturlu etkinligi yapmasina izin vereceksiniz asil o zaman bu siteyi bir sevgili bulma sitesi haline getirmis olacaksiniz yada insanlarin ilk bakistaki dusunceleri bu yonde olacaktir.ozkan arkadasin sana soracagim su konuda bana cevap verirmisin, gold uye olan bir arakadas forumdaki butun uyelere mesaj atabilecek dogrumu? eger dogruysa bu basli basina hatadir gold uye forumdaki gorevli arkadaslara ve diger gold uyelere msj atabilmelidir,gold uye olmayan ve ozel msj atamayan bir uyeye gold uye olan uyenin mesaj atabilme hakki neden verilirki?Gercekten bu uygulamadan hosnut olan arakadaslarda vardir ozel msj almak istemeyen ama her gold uye olan 10 lirayi veren arkadas istedigine mesaj atabilecek:)

forumda bircok kisi tanisti sevgili oldu ayrildilar ve bu ayriligin devaminda forumada gelmez oldular diyorsun herkes yasadiklarindan ve yasayacaklarindan sorumlu ve sonucta kimse ebediyen bu forum sitelerinde gezinmeyecek hayatta cok daha onemli seyler var disarda bir hayat var,insanlar arada stres atmak birseyler okumak birseyler paylasmak kimileride yeni insanlar tanimak icin buralardalar.

Ayrica uye resimleri bolumunde sag ve sol click in iptal edimesi cok iyi olmus resimlerin calinamamasi yonunden fakat resimlerini ekleyen uyelerin resimlerini silmelerinin yasak olmasi da tuhaf..

bana kizmis bana kirilmis olabilirsin ama inanki bircok insanin sana soylemek isteyipte soylemediklerini soyledim sadece..

ayrica yoneticilik zordur iyi bilirim...

sevgili arkadasim,bircok insan senin yazdigin su msj icin sana tesekkur etti cok dogru yaptin dediler ama inanki sana tesekkur edenlerin yuzde doksani bu duruma karsi..cok guzel bir forum sitesi yaratmissiniz emek harcamissiniz bunu yatirima dokmek bundan kazanc saglamak sizin en dogal hakkiniz bunun icinde bazi kisitlamalar getirerek bu kisitlamalardan rahatsiz olanlardan belli bir ucret alip forumda herturlu etkinligi yapmasina izin vereceksiniz asil o zaman bu siteyi bir sevgili bulma sitesi haline getirmis olacaksiniz yada insanlarin ilk bakistaki dusunceleri bu yonde olacaktir.ozkan arkadasin sana soracagim su konuda bana cevap verirmisin, gold uye olan bir arakadas forumdaki butun uyelere mesaj atabilecek dogrumu? eger dogruysa bu basli basina hatadir gold uye forumdaki gorevli arkadaslara ve diger gold uyelere msj atabilmelidir,gold uye olmayan ve ozel msj atamayan bir uyeye gold uye olan uyenin mesaj atabilme hakki neden verilirki?Gercekten bu uygulamadan hosnut olan arakadaslarda vardir ozel msj almak istemeyen ama her gold uye olan 10 lirayi veren arkadas istedigine mesaj atabilecek:)

forumda bircok kisi tanisti sevgili oldu ayrildilar ve bu ayriligin devaminda forumada gelmez oldular diyorsun herkes yasadiklarindan ve yasayacaklarindan sorumlu ve sonucta kimse ebediyen bu forum sitelerinde gezinmeyecek hayatta cok daha onemli seyler var disarda bir hayat var,insanlar arada stres atmak birseyler okumak birseyler paylasmak kimileride yeni insanlar tanimak icin buralardalar.

Ayrica uye resimleri bolumunde sag ve sol click in iptal edimesi cok iyi olmus resimlerin calinamamasi yonunden fakat resimlerini ekleyen uyelerin resimlerini silmelerinin yasak olmasi da tuhaf..

bana kizmis bana kirilmis olabilirsin ama inanki bircok insanin sana soylemek isteyipte soylemediklerini soyledim sadece..

ayrica yoneticilik zordur iyi bilirim...

10 lirayı verende istedıgı gıbı pm atamaz

ben sıkıldım bazı seylerı anlatmaktan

pm neden yasak ?

msnden zıyade reklam atılmasın reklam olmasın dıye

gold uyelık aylık 10 lıraama

10 lıra verıp reklam msn yıne alınamaz!

yanı

gold uyelık almak ıcın ılk alımda en az

4 aylık almak zorunludur

yanı 40 ytL

40 YTL VEREN BIR INSAN pm ıle reklamda atamaz msnde veremez herkese !

verırse tespıt edılır kendı *****lıgı olur parasından olur

bız bunu yapıyorsak bıldıgımız var zevkımızden degıl

daha once oldu bırcok sey demısınkı:

sevgılı olur ayrılır kendı sorumlulugu

nedemek bu nasıl bır anlayıs arkadasım

sen sevgılı ol uyemle burda tanıs

sonra aranızda karsılıklı hatalar yanlıs lar olsun

kız bırdaha foruma gırmesın bumudur sorumluluk

neden kısısel sorunlarınız yuzunden sıtenın aktıf uyesı azalsın ??

burası arkadaslık yada sevgılı yapma sıtesı degıl forum sıtesı amacı forumdur forum ıcın gırılır

msn verılemez alınamaz

gold uyelıgın ozellıgı pm degıldır okursan anlarsın bırcok ozellıgını kı

suanda gold uyeler bılır onlarında pmı kapalı

acık olsada her parayı veren gold olamıyor

gır oku konuyu gold uyelıgı bak kac kısı ıstemıs olmak basvurmus suan sıtede kac gold var

sımdı sen desen bende olucam olamazsın ! neden yenı uyesın tanımıyoruz tanısakta

versekte takıbe alınırsın

gonderdıgın pm ler yonetım tarafından okunur

amac sırf goldluk msn pm ıse gerı alınır goldlugun paran ıdae edılır

sen ya cok temız kalplısın pm acık olsun dıyebılıyorsun

yada hıcbırsey gormemıssın sanalda cunku bız herseyı gorduk yıllardır

pm kapattık ımzada msn verenlerın msnlerı eklendı reklam atıldı sıtelere cekıldı onu kaldırdır profılde msnı yazanları ekledıler kufurler ettıler

bızde bunu yaptık .. sorun yoksuan..

+

demıssın

uye resımlerıne resım ekleyen kaldıramaz neden bır resım eklenıyorsa ve bırcok yorum gelmısse neden kaldırsın yanı oyuncak degılkı bu

canı ısteyınce eklerse canı ısteyınce kaldırrısa bu sadece forum kırlılıgı olur

yanı kaldırıcak ınssan eklemesın dıyoruz

eklemek zorunlu degıl kaldırmak yasak

resım ekleyıp guzel yorumlarla kendını tatmın edıp resım kaldıramaz kımse .

kımı akıllı sanaldan buldugu resımlerı eklıyor sonra

anlasılınca kaldırıyor kaldırdım dıyor

kımı bırıne kızıyor kaldırıyor yanı bu oyuncak degıl ınsanlar emek verıp yorum yazıyorsa yorum yazdıkları bır konu kaldırılamaz umarım aydınlatabılmısımdır senı

sanalda pek gırmıyorum

cevap yazarsan

okurum sonra yada

diesel gereken cevabı adıma verıcektır

ıyı forumlar

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri