Yönetimden Duyurular - Sıkça Sorulan Sorular

---> Yönetimden DUYURULAR !!

sevgili bulma,izdivac sıtesı degıldır denılmıs ama o kural cıgnenıyor sankı neyse kusura bakma vaktını aldım benım ıcın sıkıntı yok :) ama sadece dıkkatımı cektı yazdım yanlıs anlasılmasın lutfen :))

İletişim bilgileri verilmediği sürece Sanal (Boş) İlişkileri anlayış gösteriyoruz zaten.Siz kurallar çiğneniyor derken iletişim bilgisi vereni görürseniz bizlere bildirin yeterli.

İletişim bilgileri verilmediği sürece Sanal (Boş) İlişkileri anlayış gösteriyoruz zaten.Siz kurallar çiğneniyor derken iletişim bilgisi vereni görürseniz bizlere bildirin yeterli.

sadece sordum sıkıntı yok bılgılendırme ıcın tesk :)) aynen cok dogru soyledın sanal BOS :)

Sıkıntı yoksa saçma sapan sorular sormayacaksın.
İnsanların başınımı tutuyorsun ?
Sanamı düştü kimin ne yaptığı.

Bu konuya girmemin sebebi benimde sevgilim forumdan biri. Ve bir gün olsun ne sevincimizi ne üzüntümüzü nede derdimizi foruma yansıtıp, kurallarda dediği gibi foruma zarar vermedik.

Varsa kural dışı birşey onu yazın. Varsa iletişim bilgisi alıp veren, varsa ilişkisiyle foruma zarar veren onu yazın.

Gelip herkesi kapsıcak yorumlarda bulunmayın.
Umarım mesajıma alıntı yapıp konuyu uzatmazsınız.

İyi eğlenceler.

Adamsın ParadokS Yukarıdaki Yorumları Okurken Düşündüm Ben Yazıcakdım Böle Birşey Aklımdan Gecenı Yazmışsın...

iyi eğlenceler..

Parayı veren düdüğü çalıyor (gold üyeler pm atabiliyor vb birçok ayrıcalıklara sahip.) Herkese açık bir platformda bu tür ayrımcılıklar, para için değer mi?

En komiği de bu;

Bu konuya girmemin sebebi benimde sevgilim forumdan biri.

Neymiş, beyefendinin ilişkisi foruma zarar vermiyormuş, ne biliyoruz vermediğini ya da vermeyeceğini, ya da başkalarının ilişkilerinin zarar vereceğinden nerden emin oluyorsunuz, müneccim misiniz siz? Birşey yasaksa, herkes için geçerli olmalıdır, biri gold üye yasak değil, biri admin yasak değil, biri mod yasak değil. Böyle şey mi olur yahu, kararları önce kendiniz uygulayın, sonra üyelerden saygı duymalarını bekleyin.

Kendi kendinizle çelişip komik bir duruma düşmüşsünüz.
laughing.gif

Parayı veren düdüğü çalıyor (gold üyeler pm atabiliyor vb birçok ayrıcalıklara sahip.) Herkese açık bir platformda bu tür ayrımcılıklar, para için değer mi?

En komiği de bu;

Neymiş, beyefendinin ilişkisi foruma zarar vermiyormuş, ne biliyoruz vermediğini ya da vermeyeceğini, ya da başkalarının ilişkilerinin zarar vereceğinden nerden emin oluyorsunuz, müneccim misiniz siz? Birşey yasaksa, herkes için geçerli olmalıdır, biri gold üye yasak değil, biri admin yasak değil, biri mod yasak değil. Böyle şey mi olur yahu, kararları önce kendiniz uygulayın, sonra üyelerden saygı duymalarını bekleyin.

laughing.gif

kimsenin çeliştigi yok...ayrıca admin süper mod ve modların birbirlerinde msn lerinin olması kurallara aykırı değil...bizim birbirimizde msn miz olmazsa nasıl haberleşicez her konu yönetimde ulu orta konuşulmuyor...misal bende forum kapalıyken sorunun benden mi yoksa forumdan mı kaynaklandıgını msn deki admin yada mod arkadasıma sorarak ögrenirim...ayrıca kendi imkanlarınızla face msn bulup ekliyor ve bunu saklamayı becerebiliyorsanız o sizin becerinizdir...ama ulu orta msn face telefon vermek yada bu şekilde görüştügünü söylemek yasaktır...kişi banlanır...hiçbir admininde başka bir admine msn ye gel faceye bak gibi sözlerini okuyamazsınız...biz dahi buna dikkat ederiz...gold üyelik içinse popüler olan bir çok sitede bu uygulama vardır...cünkü bizim vakit harcadıgımız eglendigimiz bu sitenin her ay belli bir gideri var...öyle 10 20 tl değil...sitenin açık kalması ve sizlerin bu steye girebilmesi içinde gold üyelik sistemi uygulanıyor...bir sürü popüler sitelerde adminlikler bile ücretliyken gold üyelige takmış olmanız çok yanlış...

sanırım açıklayabildigim durumu...hala anlamayan varsa buyrun sorabilirsiniz

En komiği de bu;

laughing.gif

'hayaL adminim size verilecek en güzel cevabı vermiş fakat benimde eski bir mesajımı alıntı yaptığınız için bende yazma gereği duydum.

Birincisi ilişkisiyle foruma zarar veren kişilerin hiç biri şu anda aramızda değiller hepsi ya banlandı yada forumu bıraktı.

İkincisi ise gold üyeliklere laf etmişsiniz pardon ama siz şu anda bulunduğunuz platformun ücretsiz olduğunu falanmı sanıyorsunuz, her ay kurucu arkadaş ciddi paralar ödeyerek bu forumun devamlılığını sağlamaya çalışıyor, fakat siz bundan bir haber bizleri eleştiriyorsunuz. :) Bence bilmeden konuşarak asıl komik duruma düşen sizsiniz.

En sonda bizlerin kurallara uymadığını dile getirmişsiniz, msn mi gösterebilirim forumda yönetici arkadaşlardan veya zamanında yöneticilik yapmış arkadaşlardan başka kimse yok, bırakında bir zahmet yönetici arkadaşlarınla birbirlerinde msnleri olsun.

Umarım insanları eleştirmeden önce bir açıklama isteme gereği duyarsınız.

Yazdıklarınızın, yazdıklarımla alakası yok. Bende cevap veremeyeceğinizi düşünmüştüm zaten..

Son düzenleme:

Yukarıda Yazılanları Forum'a Üye Olurken Kabul Etmiş Olursunuz Okumayanlar Okumuş Olarak Kabul Edilcektir..

Yukarıda Yazılanlar Hakkında Olumsuz Düşünenler Sağ Köşeden " Cıkış " Yapabilir.

Arkadaş Herşeyi Okumuş Mesajın Sonunu Okumayı Unutmuş Heralde. :)

Saçma Üyelerinizi Bu Şekilde Sitede Tutmak yerine Yeni Şeylerle Siteye Üye Yönlendirilmesini sağlayabilirsin. Bu Şekilde Sitede Başarılı Olamayız. BU sadece Sahsi Düşüncem.

Saçma Kelimesinin Sonuna Nokta Koysaydınız Keşke.

5 Dakikadır " Saçma üyelerinizi " Kelimesinin ne Anlama Geldiğini Düşünüyorum.

Neyse

Düşünce Özgürlüğü Olan Ülkede Yaşıyoruz.

Ama Dediğimiz Gibi;

Yukarıda Yazılanlar Hakkında Olumsuz Düşünenler Sağ Köşeden " Cıkış " Yapabilir.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri