Yönetimdeki ArkadaşLarın Dikkatine

[M]anya[X]

Kayıtlı Üye
~ DeğerLi Site Yönetimi Ve YetkiLiLeri ~

ArkadaşLar Uzun Süreden Beri Takip Ettiğim Ve DüzeLtmekten SıkıLdığım Bir Konuyu Size SöyLemek İstiyorum ,Bu Komik BöLüme AçıLan KonuLar OLsun Vb. BöLümLer oLsun EkLenen ResimLerin BazıLarında Site AdresLeri Var Veya Başka Bir Yazı Var .Ben Bu Tip DurumLarda Resimin Ortasında OLan Bir Adresi Yarım Saat Uğraşarak Resime Zarar Vermeden Yok Ediyorum Foruma ÖyLe Koyuyorum ,ResimLeri EditLemeyen ArkadaşLar Direk Lap Diye Foruma ResimLeri EkLeyince Benim Göstermiş OLduğum Özen Gidiyor DoğaL OLarak .BaşLıkLar Konusunda SürekLi Aynı Şey İLe KarşıLaşıyorum İmLa HataLarı,HarfLerin Eksik OLması veya BaşLığın AnLam TeşkiL Etmemesi ,Sorunu SizLerLe PayLaşmama Kadar Yetti .Sizden Ricam Resim Mi EkLiyeceksiniz Adres mi Var Resimde Paintte Yada Photoshopta 2 Dakikanızı Ayırın Ve EditLeyin , Konu BaşLıkLarına Daha Önem GöstereLim Zira Konu BaşLıkLarı Konudan Daha ÖnemLidir BaşLık GüzeL OLursa Konuya İLgi Daha Çok OLur Veya Daha Çok GörüntüLenir .Sizden Bir Ricam Daha ResimLerinizi EkLedikten Sonra Hangi BöLüm OLursa OLsun Linkini SiLin Daha Önce AnLatmıştım Fakat Pek UyguLayan Kimse Yok , UyguLayanLar Yine Aynı KişiLer .DiğerLeri Duslerforum Üyesi Siz YetkiLisiniz Lütfen Daha DikkatLi Ve ÖzenLi DavranaLım...

NewCS & [M]anya[X]

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri