Yolum seninle

Beyefendi

Kayıtlı Üye
Beni çağıran uçurum oldu sevdan, kaçmam.
Yok saklanmam, başından sonundan korur bizi zaman.

Uzaktasın şimdi, çok uzakta. Ama biliyorum, gün gelecek yanımda olacaksın. Uçurumun ucunda olsan da çekeceğim seni yanıma, benimle olacaksın. Her şey çok güzel olacak. Ne kadar zorluk çeksek de bizi her şeyden önce zaman koruyacak, geçmişi unutturup hep güzel şeyleri önümüze çıkartacak.

Kim söylemiş son diye, olmaz diye, kanar diye,
Anlatma, anlamam.

Hiçbir şey son olmayacak, her şey yeniden başlayacak. Olmaz da desen anlamam, çünkü olacak. Sevgi tekrar bizim olacak, mutluluk yanımızda olacak.

Aşk varken sözlerinde, düşlerinde,
Yeniden doğmak gibi nefesinle, çoğalıp sevginle,
isteme, durdurmam.

Sen beni sevdikçe, sen bana bağlı oldukça hep yanında olacağım. Sen beni düşünürken, ben gerçek olacağım. Her gün sevgiyle yeniden doğacağız, her gün bizim olacak.

Büyüt beni gözlerinde, ellerinde,
yeniden ses oldun sözlerime, gücün saklı içimde,
vursunlar, ağlamam.

Ben sana muhtacım, yeniden mutlu olmak için sana ihtiyacım var. Sar beni, tut beni, bırakma. Ben seninle büyüyeyim, senin olayım. Sen yaşat beni, sen güçlendir beni. Sevginle öyle bir duvar ör ki bana, bütün vurgunlardan sonra koşarak sana geleyim.

İster bahar, ister ayaz yolum seninle.
dursun dünya, karşı dursun düşsün peşime...

en kötü günde, en iyi günde ne olursa olsun yanındayım bunu unutma. Dünya bir yanda, sen bir yanda.. Hanımefendim.

---> Yolum seninle

Mesafelere inat, zorluklara inat, tüm 3. tekil şahıslara inat, yolum seninle.. Gözlerim de gözlerin, ellerimde ellerin.. Yüreklerimizde ki güç ile beraber, zamanı da arkamıza alarak geleceğe doğru yolum seninle.. Yolum seninle Beyefendim..

---> Yolum seninle

Pisicik seni, bakıyorum da ortalarda dolanıyorsun. Sen olmasan biz muhteşem olamazdık. Vay be ne laf ettim.

---> Yolum seninle

Aman maşallah diyelim dimiiii :D
Gerçi eski umursamaz halini de özlemedik değil hanii :pp

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri