yolda para dolu bir cüzdan bulsanız ne yapardınız ?

önce çaktırmadan sahibini arardım yani bende cüzdan oldugunu belli etmeden odamı olmadı bi camiye verirdim

hiç düşünmeden harcardım...kime desen benim der sahibi olmazsa kimsyee güven olmaz bu devirde

içimden 3 kez bağırırdım cüzdanın sahibi kim die :D şaka tabi nüfüs cüzdanına bakarım sonra belediyeden anons ettirirm veya ben ederim D:

hangi muhitte bulduysam ordaki karakola teslim ederdim.. benim de başıma geldi.. ortaköyde akşam arkadaşlarla takıldık..ben cüzdanımı düşürmüşüm kafamda iyidi tabi geç farkettim...ehliyetim, banka kartım, nufus cüzdanım hepsi içindeydi..50 ytl de para vardı .. sağolsun bulan kişi, ortaköy karakoluna teslim etmiş ordanda bana ulaştılar herşey tamdı..hatta fazladan cep numarasını bırakmıştı..aradım çok teşşekkür ettim.. sizin gibi insanlar memlekette çok az, sizin gibileri çoğaltmak lazım dedim espirisine gülüştük.... :)

hiç beklemeden alır yürürüm paraları alıp cüz danı atarım benece polise reririm diyenler hiç indarıcı digilsiniz cüzdanı sahip cıksın :)

kimlikk varsaa polisee yoksaa içindekii parayıı alıpp aşevine veririmm

eğerr içindee para azsa alırımm

valla bi defa öyle oldu bi kaç kişiye sordum kimse sahibi çıkmadı direk camiye verdim.....sonuçta haram para hiçbi işime yaramazdı

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri