Yolculuk Hikayeleri

Eve gitmek üzere Bakırköy dolmuşu bekliyordum. Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi. Apar topar bindim. Şoföre parayı uzatıp,

-'Bir Monte Carlo' dedim!

Adam birkaç saniye yüzüme bakıp,

- 'Abi bu Bakırköy'e gider' diye cevap verdi!
İşte o an benim ve şoförün bittiği andır

*Mükemmel bir yerde inebilir miyim? (yolcunun kafası karşık sanırım,kendisi de dolmuştakilerle güler söylediine) Şöför kadını indirirken:

- Buyrun size layık değil ama!

*Yolcu musait bi yerde inmek ister ama dili surcer;

- Musait bi yerde iner misiniz? Şöför : Niye sen mi kullancan

*Rumeli-Hisarüstü otobüsüyle taksim'e dogru gidiyoruz. Adamın biri Besiktas dolaylarında gayet aceleci bir tavirla

- Kaptan orta kapıyı rica edebilir miyim?? Bizim soför olaya hakim:
-Tabi abi ayıp ettin.al götür. senden kıymetli mi

*Ankara'da, cok sıcak bir gunde, dolmuştaki bir
kokona yelpazesiyle

-"Şöfeer bey klimayı acar mısınız cok sıcak olduu" demisti.

Pala bıyıklı şöfer amca teyzeyi bi sure suzdukten sonra, kapıyı acıp acıp kapatmaya basladı)

*Istanbul'dayiz ...Dolmuşa bindik, dolmuş doldu, tam kalkicak, elemanın bir açtı kapıyı, içerde tıkış tıkış oturmuşuz, önde 3 kişi arkada 4 ... Eleman hala bir umut sordu:

- "Kaptan, yer var mi?".

Şöför de arkasını dönüp cevap verdi:
- "Bilmiyorum, üst kata bi bak bakalım"

---> Yolculuk Hikayeleri

Şoförlerimiz matraktır :)

bende erzurumdayken soforun biriyle kavga ediyordum :)
yasli bir amca biniyor bastonlu, nasil acele ediyor ve adam tam inmeden surmeye calisyor, bende kizdim, kizmaya devam ediyordum, ablam susturdu beni. tuttu kolumdan cekti. bende indikten sonra kizdim ablama, bir koymadin adamla kavga edeyim. gormuyonmu amca dusecekti diye.

soforlerle degilde bir ayakkabiciyla oldu bendede :)
ablama erzurumda ayakkabi bakiyoruz, butun erzurumu gezdik nerdeyse begenemedi birtane (ayagina gore rahat bulamadi)
sonunda bir dukkanda buldu dedim, ohh be sonunda bulduk ayakkabiyi.
adam diyor ki; daha onceden gelseydiniz buraya dedi.
bende dedim, telefon acip cagirmadiniz ki gelelim :) adam sasirdi guluyor.

izmirde cizme aliyorum, benim bot problemim var her cizme olmuyor bana, adam sen begen biz actiririz sorun degil dedi. bende ona guvendim.
adam actiriyorum diye megersem cizmeyi issitiyormus genisliyormus, neyse ben zor cekiyorum fermuara, adam kendi cekti. sonra olmuyor
dedim olmuyor istemiyorum geri vermek istiyorum. adam diyor ki, sogumus dur issitayim sonra tekrar giydim, adam bak oldu dedi.
dedim - ben her cizmeyi giydigimde fermuari cekmek icin sizimi cagiracagim?
adam pes etti tamam tamam baska ayakkabi bak dedi.

:)

---> Yolculuk Hikayeleri

bende erzurumdayken soforun biriyle kavga ediyordum :)
yasli bir amca biniyor bastonlu, nasil acele ediyor ve adam tam inmeden surmeye calisyor, bende kizdim, kizmaya devam ediyordum, ablam susturdu beni. tuttu kolumdan cekti. bende indikten sonra kizdim ablama, bir koymadin adamla kavga edeyim. gormuyonmu amca dusecekti diye.

soforlerle degilde bir ayakkabiciyla oldu bendede :)
ablama erzurumda ayakkabi bakiyoruz, butun erzurumu gezdik nerdeyse begenemedi birtane (ayagina gore rahat bulamadi)
sonunda bir dukkanda buldu dedim, ohh be sonunda bulduk ayakkabiyi.
adam diyor ki; daha onceden gelseydiniz buraya dedi.
bende dedim, telefon acip cagirmadiniz ki gelelim :) adam sasirdi guluyor.

izmirde cizme aliyorum, benim bot problemim var her cizme olmuyor bana, adam sen begen biz actiririz sorun degil dedi. bende ona guvendim.
adam actiriyorum diye megersem cizmeyi issitiyormus genisliyormus, neyse ben zor cekiyorum fermuara, adam kendi cekti. sonra olmuyor
dedim olmuyor istemiyorum geri vermek istiyorum. adam diyor ki, sogumus dur issitayim sonra tekrar giydim, adam bak oldu dedi.
dedim - ben her cizmeyi giydigimde fermuari cekmek icin sizimi cagiracagim?
adam pes etti tamam tamam baska ayakkabi bak dedi.

:)

şanslı değilsin kardeşim benim gibi :) benımde gözüme carpan ya 1 numara kücük yada ertesi gün gittiğimde satılmış oluyor :) ve cok takıntılıyım bu konularda bir ayakkabıyı 10 defa denerim oldumu dıye :D :D

ÇETELİK SENDEDE VARMIŞ ABLANLARA BENZEMİŞSİN KAVGACI :D

---> Yolculuk Hikayeleri

şanslı değilsin kardeşim benim gibi :) benımde gözüme carpan ya 1 numara kücük yada ertesi gün gittiğimde satılmış oluyor :) ve cok takıntılıyım bu konularda bir ayakkabıyı 10 defa denerim oldumu dıye :D :D

ÇETELİK SENDEDE VARMIŞ ABLANLARA BENZEMİŞSİN KAVGACI :D

Eee ya huyundan ya suyundan :) joker bosuna eli mardaneli demiyor bana :) yok be okadarda degilim yerine gore davranirim :) kavgaci goruksemde genelde hanim hanimcigimdir disarda :) sadece haksizlik girdugum.zaman biraz asabi olup kendimi kaybedebiliyorum :)

---> Yolculuk Hikayeleri

- Müsait bir yerde iner misiniz?

Buna bayıldım.Paylaşım için teşekkürler. :222124:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri