yes

YES

Bayan Üye
adım bade oncellıkle bunu soylıyım bursa da yasıyorum lise sonda okuyorum 95 lıyım kıtap okumayı cok severım sıırler yazarım bos zamanlarımda kucuk seylerle mutlu olurum abartılı seylerı sevmem yapmacık ınsanlardan nefret ederım.bazen cok sınırlı bazen cok ınatcı olurum oyle bır yapım vardır.polisliği cok ıstıyorum unıversıteyı kazanırsam tabı sevecen bır yapım vardır oyle derler fotograf cekmeyı cok severım makınam herzman yanımda olur cok ıyı nıyetlıyım hemen ınanırım herkesı kendım gıbı gorurum ama o ınsanlar benm gıbı degıldr...

benden bu kadar yaa sızı daha fazla sıkmayayım umarım benı burdan tanıdınız.benı okudugunuz ıcın sımdıden tesekkuer ederım herkese :)

---> yes kımdır?

Seni tanıdığıma memnun oldum. İyi niyetliysen herkesi kendin gibi sanma üzülen sen olursun canım. Benden bi öneri :) Dikkate alır mısın bilmem :)

---> yes kımdır?

Seni tanıdığıma memnun oldum Bade.Umarım forumda daha çok kalıcı ve yapıcı olursun ki daha da çok tanışırız :)

---> yes kımdır?

seni tanımak güzel Bade,polisliği bende istemiştim olmadı inşallah sana kısmet olur :)

---> yes kımdır?

Seni tanıdığıma memnun oldum. İyi niyetliysen herkesi kendin gibi sanma üzülen sen olursun canım. Benden bi öneri :) Dikkate alır mısın bilmem :)
bılıyorum bu hayatta ıyı nıyetlı olmıyacaksın herksez ıyı nıyetliliğini kullanıyor cunku ama ben ızın vermıyorum tabı bunlara tesekkur ederım bu arda onerme yaptıgın ıcın :)

---> yes kımdır?

adım bade polisliği cok ıstıyorum unıversıteyı kazanırsam tabı sevecen bır yapım vardır

benı okudugunuz ıcın sımdıden tesekkuer ederım herkese :)

Merhaba.

sizi tanıdığıma sevindim bade.

izin verirseniz sormak istiyorum.
Neden polisliği çok istiyorsunuz?.
Özellikle sevecen bir yapım var diyorken.

Nası yani?.
Diyelim ki oldunuz.
Taksim gibi,
Gezi parkı gibi olaylarda;
insanları daha çok mu seveceksiniz?.

Başka bir yönden bakabilirsek!;
İlk maşınızı aldıktan sonra daha çok ağlamayı mı
Düşünüyorsunuz?. (Maaşım yetmiyor diye)

Veya göreve gidince zamansız,
insanlara içten içe kızacakmısınız?,
Bize iş çıkarıyorlar Teröristler mi diyeceksiniz?.

Evet, Polis olmayı çok istiyorsunuz,
Polislik o kadar kolay ki!,
Herkes polis olmak istiyor.

(polislerin minik sorunlarından bazıları)
( içiniz kararmasın diye minikler sadece).

Evet biz işini hakkı ile yapan,hak için yapan,
Bütün insanlarımızı çok seviyoruz
(mesleği ne olursa olsun)

---> yes kımdır?

ben kucuklugumden berı polıs olmak ıstoyorum bılımıyorum o meslege bı zaafım var cok sevıyorum yanı buuu...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri