Yenilendik ~~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-oZKan-

Ceo
Admin
MERHABA SEVGILI DUSLERFORUM UYELERI SITEMIZ GORDUGUNUZ GIBI HERŞEYIYLE DEGISIME UGRAMISTIR GECEN ZAMAN ICERISINDE TUM UYELIKLER SILINDIGINDEN YENIDEN UYE OLMANIZ GEREKMEKTEDIR SITEMIZ HERYONUYLE DAHA FAZLA HIZMET VERICEKTIR GECMISTEki EMEKLERIMIZ SILINDI AMA BIZ HERZAMAN BURADAYIZ BIRLIKTEYIZ BIRLIKTE BUYUYECEGIZ ...

TUM UYELERIMIZE IYI EĞLENCELER DILERIZ SAYGILARIMIZLA

YONETiM

Tşk ederim Bize Bu Konuda Bilgilendirdiin İçin;
inşallah diyorum Bende eSkisinden Güzel OLacağına inaNıyorum;)

Allahin İznİ İle BÜyÜyecegİz Bİzlerİn ÇaliŞmalari Ve PaylaŞimlariyla Dahada BÜyÜyecegİzzz Ama Kurucularimdan İstegİm Eksİk BÖlÜmler Var Bunlari Eklersenİzzz Daha Ferİmlİ Olacagimmmdan Emİnİmmm Saygilarrr

Allahin İznİ İle BÜyÜyecegİz Bİzlerİn ÇaliŞmalari Ve PaylaŞimlariyla Dahada BÜyÜyecegİzzz Ama Kurucularimdan İstegİm Eksİk BÖlÜmler Var Bunlari Eklersenİzzz Daha Ferİmlİ Olacagimmmdan Emİnİmmm Saygilarrr

İnşallah.FIRTINA; eksiklikler oLabilir Doğal Cunku Tkrdan Yenilendik Yani Forum Sıfırdan Başladı
İnşallah zamanLa oLcAk! Taßi Sizlerin YardımlarI iLe;)

Selamlar ArkadaŞlar Evet Forum Daha Yeni Kendine Geliyor Eksikler Bitmek Uzere Yakinda Bomba Gibi Sizlere Hizmet Verecegiz ..

HeR Zaman Iyız Zaten HePDe OyLe Olacagız İnş ForuMDa Yenı Bır Vıgır Açıcagız ...Emınım Buna

ınsallah ustadım sımdı yenı bı uyelıkmı alıcaz yanı aynı nıck olsa olurmu ustat:D neyse selametle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri