Yeni bir insan, yeni bir hikaye.Merhaba...

Çirkin.Palyaço

Kayıtlı Üye
Merhaba, adım Umut. Sosyal medya hesaplarını tek tek kapatma kararı alıp da boşluğa düşünce arayışa girdim.Çünkü kendimi ifade etmeye o kadar çok ihtiyacım vardı ki; film izlemekle, müzik dinlemekle, kitap okumakla ya da bir arkadaşınla konuşarak geçiştirebileceğim bir şey değildi.Anlatmalıydım hikayemi onlarcasına...Sadece bende kalmamalıydı.Hiçbirşey beklemiyorum, bildiğim tek şey kendimi anlatmak...

Kendimi size anlatacağım; kiminiz kızacak, kiminiz hak verecek, kiminiz teselli etmeye çalışacak belki.Hislerime konuk olduğunuz için teşekkür ederim şimdiden.Paylaşımlarımda buluşmak üzere merhaba...

---> Yeni bir insan, yeni bir hikaye.Merhaba...

Hoşgeldin arkadaşım.Umarım dilimiz döndüğünce sana cevaplarımızla yalnızlık hissettirmeyiz.

Hoş geldiniz efendim, hislerinizi bizimle paylaşmak istediğiniz için biz teşekkür ederiz. İyi forumlar.

Aramızda seni görmekten mutluluk duyarız, hoşgeldiniz..

---> Yeni bir insan, yeni bir hikaye.Merhaba...

tam yerine geldin bende dökeyim
ahan bide Antalya hoşgeldin :D

Hoş heldin aramiza derlerindw yalnız degilsin Allah'ın izni ile yaninda olmaya calisacam

Teşekkür ederim. Dünya da ölüm dışında çözülmeyecek dert yoktur derler, ama tek çözülmeyen dert ölüm değil. Herkes altın oranla dünyaya gelmiyor, yakışıklı erkekler olduğu kadar çirkin erkekler de var.Hayata kötü başlayan çirkin erkekler; reddedilen, sevilmeyen, ve sürekli kuru cümlelerle teselli edilen çirkin erkekler.Öyle birini aranıza aldınız ki, inanın benimle uğraşmak güçtür.

Benim için; "sabit fikirlidir o", "çok karamsar", "takıntılı biri" diyeceksiniz.inanın sizden önce de çok söyleyen oldu, ilk değil son duyuşum da olmayacak.Duygularımı paylaştığım konudan sonra söylediğim şeylere katılacaksınız ama yorumlarınızla bunu belli etmeyeceksiniz.Karşısında duracaksınız, teselli etmeye çalışacaksınız.İç güzellik güzellemeleri yapacaksınız.Keşke tesellilerin gerçek hayatta bir karşılığı olsaydı...

İç Güzellik Yalanı Üzerine...

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri