Yemek Yedikçe Cinsiyeti Değişti

DesoLate

Kayıtlı Üye
206542cw1.jpg

Beş çocuk babası adamın önce sakalları yok oldu
virgul.gif
sonra kadına dönüşmeye başladı.

İngiliz Terry Wright
virgul.gif
vücudunun şekli de kalçaları genişleyerek değişmeye başladı. Şimdi ise menapoz belirtileri yaşıyor.

Ne yapacağını şaşırmış bir halde tıp dünyasından yardım isteyen Terry Wright "Ben bir erkeğim ve erkek olarak yaşamak istiyorum. Kadına dönüşüyorum. Sakallarım çıkmıyor
virgul.gif
hayatım altüst oldu. Çocuklar sokakta benimle alay ediyor. Doktorlar benim için 'çok ilginç bir vaka' diyor. Ama ben eskisi gibi tam bir erkek olarak yaşamıma devam etmek istiyorum" dedi.

Doktorlar Terry Wright'ın tüm testlerini yaptılar ve kanında yüksek miktarda kadınlık hormonu östojen belirlediler. Buna neden olabilecek bir tümör olasılığı ise
virgul.gif
çekilen MR ile ortadan kaldırıldı. Bu durumda Terry Wright'ın içtiği su ya da beslendiği gıdalarda bu etkiyi yapabilecek bir etken aranmasına karar verildi. Ancak bu da çok uzun bir süreç.

Yıllar önce İngiltere açıkarında balıkların cinsiyet değiştirdiği belirlenmişti. Bunun
virgul.gif
temiz sulara karışıp karışmadığı da araştırılacak.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri