Yasanmıs gerçek bir olay

arkadaşlar bu olay gercekten benım kuzenımın basına geldııı ama gercekten kuzenım 19 yasında ben 15 bana annattıında hayretler içinde kaldımm çok ilginç bı okadarda korkunç bı olay bılırsınızz belkı askerler.subaylar onlar rakı,bira vb alkollerı kullananmazlar gunah olurmuş benım kuzenımın arkadasının babası asker ve onlar aılecek bır gun piknığe gıdyolar ve halıyle adam alkol kullaıyoo yasak olduğunu gunah olduğunu untuyorr...ve ellerınde bıralar fotoğraf cektiriyolar bu fotoğrafıda bastırmaya goturuyolar fotografcıyaa sonraa adam karanlıkta fotografları basıyoooooo ve bırde ne gorsunn piknıkte agaçlık bır ormanın arasında resım cektırdıklerı için agcın üstunde sımsıyah yuzu kanlı tırnakları uzun bı yaratık goruluyor fotografcı bu resımı gordukten sonra kalp krızınden ölüyorr. ve 2 gun sonra cesetı bulunuyor fotografcı adamın ve fotoğraftaa da kanlı bır garip yazı ve oyazıdaa ben sızee rakı bıra içmeyinn yoksa sonunuz bu adam kadar kotu olur demıştım yazıyormuşş.......tabii (subaylar,askerler içinn)
ALINTIDIR

bu tip hikayeler bana inandırıcı gelmiyor bununda sonu biraz saçma olmuş gibi yazan iyi yazamamış :D

paylaşımın için tşkler

Subaylar ve askerler için günahmış hahaha
sanırım kuranı kerimi biri degiştirde haberimiz mi yok
ben böyle şeylere inanmıyorum...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri