Yarınn veli toplantısı warr cok tırsıyorum :(

TryKi[ss]

Kayıtlı Üye
YARIN BİTTİM :( VELİ TOPLANTISI VARR :91: HEMDE VELİLERİMİZİN YANINA OTURCAZZ BİRLİKDE OLCAZ YANİİ ÜHÜHÜ NAPYIM AKIL VERIN OKULA GELMIYIM :D Evden kacıyım ŞİMDİ SİZ DİYCEKSİNİZ NİE KACIYORSUN DERSLERİN KÖTÜMÜ DİYCEKSİNİZ DERSLERİMİN HEPSİ İYİ AMA VELİ TOPLANTISINA VELİLERİMİZLE GİRCEĞİMİZ İÇİN TIRSIYORMM AKILL WERİN YARIN NAPIYIM :D CVP LARINIZI BEKLIYORM :( :(

Adminler bu konuyu kapatmayınnn önemli konu istikbalim söz konusu :D

dersler iyiyse neden tırsıyon he şöyle olabilir yaramazlıların filan :) kaçcak bişey yok veliler derslere bakar genellikle yaramazlıklara bişey demiyolar :)

ya sen velinle gircen bizim veli toplantısında ara karne veriolar deneme sınavı sonuçlarımızı veriolar keşke onları vermeselerde bizde velinin yanında otursak hemde derslerim iyi oldunda eğer derslerin kötüyse köprü ilerde gidip atabilirsin kendini :D

VELİ TOPLANTISI GÜZEL GEÇTİİ :D :D :D Korkulacak bişey yokmuş yaww hocalarda tolga iyi deyince tamam bi ohh çektim :D saolun arkadaşlarım beni motive ettiğiniz için tşk ederim saygılarımla TOLGA :) :) :)

SAOL HAKAN ABİİ YANIMDA DURDUĞUN İÇİN DESTEK VERDIGIN ICIN EYW.SON ŞEYY İSTERSENN BU KONUYU KAPAT GEREK YOK ARTIK !!!;)

---> Yarınn veli toplantısı warr cok tırsıyorum :(

sene olmus 2012 halaa velı toplantısımı yapıolar yaa :D:D

---> Yarınn veli toplantısı warr cok tırsıyorum :(

Aman merak etme :) zamane cocuklari okadarda mahsum degiller zaten :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri