Yarın Öleceğinizi Bilseydiniz Bugün Ne Yapardınız ?

-oZKan-

Ceo
Admin
arkadaslar yarın öleceğinizi bilseydiniz son anlarınızı nasıl ve ne şekilde değerlendirirdiniz ve neler yapardınız
örnek;
yarın öleceğimi bilseydim hemen mezarlık işlemlerimi yaptırırdım gibi
iyi eglenceler
1%20(11).gif

bavulumu hazırlardım :D :11:

güzel bir çelenk yaptırır kendime bir mezarlık ayarlardım ...:D

HERKESLE BÜTÜN SEVDİKLERİMLE VEDALAŞIRDIM :25:

allahtan günahlarım varsa affetmesini isterdim ( yani tövbe ederdim)....:))::):)

kefenimi diktiridim mezarımı manzaralı yaptıırrdm msn de herkese ben yarn ölcem yazardım(kimse inanmazdı ama) veeeee tabiki sizlerle waedalaşırdım

Gördumku Ölum Korkusu Bole Zamanlarda Baslıyor Herkesın Ama Sevaplarınızı Zamanında Krsılıksız Yapın Derım . ..

Ben Şahsen Sevdıklerımle Gecırırdım Zamanımı Bu Sıteyıde Yanımda Götururdum :D

ben yarın öelceğimi bilsem ilk işim yeni kurduğum müzik grubunu ağıtmak olur :D ben kurdum ben dağıtırım hesabı:D:D

son kezzz yeni hediye gelen gitarımla vedalaşırımm son gece olduğundan o geceyi arkadaşın sahne aldığı barda onunla geçirirdim ondan önce bütün günümü aileme ve arkadaşlarıma ayırırdım ve gece yatağıma girer ölene kadarda hiç kalkmazdım (not:kimseye ben ölecem demezdimmm!)

Önce 2 tane meZarcı tutardım... meZarımı kazdırırdım...

sonra ;

ElEktro Gitarımı Mesut'a
Rc Arabalarımı Giray'a
Bilgisayarımı Ertuğrul'a
Motorsikletimi Safa'ya

Geri kalan ıvıR zıvırlarıda sınıftaki kızlara dağıtırdım

Sonra ailemi çağırıp onlardan üzülmemelerini isterdim... ( tabi bunu ağlayarak anlatırdım büyük bir ihtimal)
Aksamda Abdestimi Alıp Ölüm Uykusuna yatardım

fallaha saten öleceksem
bi yerden bi 14 lü bulurdum yadaa daha buyuk bişe
vurabildigim kadar adam vururdum
çocuklar hariç tabı kadınlarıda vururdum hepsi ölsün tek gitmiyim :D
saten dedem derdi cehennemi kadınlar dolduracak bari gitmişken ii bi yere düşek

sabahı beklemeden kimseye weda etmeden basar giderdim bi kösede ölümü beklerdim weya kendimi asardım :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri