Yardımı olursanız sevinirim

anlsrc

Kayıtlı Üye
Benim Merak ettiğim Vücut ne Kadar Süreden Sonra Fark eder
+ ben kilo alamıyorum daha Doğrusu yemek yiyemiyorum Fazla Protein Ve Karbon hidrat kullanıyorum bunlar ile kilo alabiliriyim !!

---> Yardımı olursanız sevinirim

Bende senin gibiyim. 2 ay salona gittim.. Kilo 60 kilodan 57 kiloya düşmüştüm fakat vücut gelişimini gösteriyor. Yani hala bile karın kaslarım yerinde...

+ ben kilo alamıyorum daha Doğrusu yemek yiyemiyorum Fazla Protein Ve Karbon hidrat kullanıyorum bunlar ile kilo alabiliriyim !!

Normalde Boyuma göre bende zayıfım . Orantılıyım ama zayıf gosterıyorum . Emin Ol Sporda 1 Ayda bıle fark edebılırsın her seferınde ne kadar hırslı calısırsan o kadar vucudunu enjekte edersin . Ben sadece koşuyordum arada mekik falan . O Kadar Prof. Degıldım ama Vücuduma sımdı baktıgımda . Dik Duruyorum Bacak KasLarım Belli oLuyor ve Karın Kası Gelişti . Kolumdaki Damarlar Dışından Belli oLmaya başLadı (= o kadar fazla yemekte yemem . Sabahları kahvaltı yaptım desem yalan olur (=

Kilo almak için proteın kullanıyorum demıssın Kaç Ay Bodi Yaptınkı Bunları Kullanmaya başladın.

Karbonhidrata Gelince bende kullandım bı aralar ama faydası oluyor olmuyor degıl bellı bı sure kılo alıyorsun sonra verıyorsun yanı vucuda ıslemıyor alınan kılo cabuk kaybedılıyor

Sabredersen 2ayda vucut kendını bellı eder 1 senede Fit Vucuda kavusursun.

Bu sporda ben bodı yaptımda kılo alamadım diyen bi insan ilk oncekendısıne Sorsunki Vucuduma ne verdımki vucudumdan ne beklemem lazım ölekolay olsaydı bodı yapmak bunu herkes yapardı onemlı olan sabır meselesı

İstersen ben sana beslenme Günlügü Vereyım garantı ederım ayda 4 kılo alırsın ama Beslenerek Bodi de yapmak sartıyla ama :D

Son düzenleme:

anaToL!aFiRe zahmet olmazsa paylaşırsan sevinirim başlık sahibi ilgilenmemiş ama yazarsan faydalananlar olacaktır ben dahil:)

anaToL!aFiRe zahmet olmazsa paylaşırsan sevinirim başlık sahibi ilgilenmemiş ama yazarsan faydalananlar olacaktır ben dahil:)

Tabiki Reis 3ana ogun 3 ara ogun olmak üzere 6 ogun yemek sart bu sporda vucut 25proteını 3 saat ıcınde erıtebılıyor eger 25 proteınden fazla yenırse bunu vucut yaga donusturuyor benim ilk basladıgımdakı beslenme lıstemi yazıyorum ben faydasını gordum uygulamak sizekalmıs ama dedigim gibisabır sadece ..

sabah 08,30
4 Yumurta beyazı 2 sarısı (haşlanmışYumurta) (12Protein)
50-75 gram arası kaşar veya az yaglı9 beyaz peynır (10 Protein)
bal-pekmez-zeytin vs
1 bardak süt (3 Protein)

Ara ogün 11,30
500 gram (25Protein) yogurt eti form büskivi

Ögle 14,30
100 gram en çok 150 gram olmak şartıyla tavuk eti İnek eti (25Protein)
1 porsiyon pilav,makarna,bulgurpilavı
Az yaglı salata

Ara ogun 17,30
Yarım Ekmek arası Kaşar salam (25Protein) 100 gram asarda 25 protein var
meyve suyu
Fındık,fıstık,badem Bir avuç

19,00 21,00 Arası idaman sürüyor

akşam 21,30
100 150 gram balık,tavuk,kırmızı et (25,protein)
1 Porsıyon Pilav,makarna,bulgur pilavı
salata,yogurt

akşam yemeginden sonra canım neisterse onu yıyorum ıdmanda kaybettıgım kalorıyı gerı kazanmak için bunlarda

muz,şeftali,fındık,fıstık,sütlaç, tatlı türü olan şeyler yag oranı düşük ama kalori oranı yuksek yıyecekler

uyumadan en az 2 Saat hiç bir şey yemiyorum

Ve burda vermıs oldugum yıyecekler gunluk bı ınsanın kılosunun ıkı katı kadr proteın alması gerekıyor ve karsılıyor bu yıyecekler

uyumadan en az 1 saat önce 1 bardak süt içip yatıyorum.

sağolasın hocam eline sağlık.

Benim supplement kullanmadan kilo alamayan bir bünyem var ON Mega Mass + senin verdiğin programa benzer bir program uyguluyorum ayda 4-5 kilo aldırıyor bana.

Sabah ara öğün olarak yulaf ezmesini tercih ediyordum ama oda beni uzun süre tok tutuyordu bıraktım listede yazdığınız eti form bisküvisinin yulaf ezmesi kadar kalorisi var mıdır? bide benim için yağlanma falan farketmez kilo alim yeter o yüzden yatmadan önce karbonhidrat tozunu içip yatıyorum.

Sütün yatmadan önce içilmesinin büyüme hormonunu etkilediğini duymuştum bir bilgin var mı?

sağolasın hocam eline sağlık.

Benim supplement kullanmadan kilo alamayan bir bünyem var ON Mega Mass + senin verdiğin programa benzer bir program uyguluyorum ayda 4-5 kilo aldırıyor bana.

Sabah ara öğün olarak yulaf ezmesini tercih ediyordum ama oda beni uzun süre tok tutuyordu bıraktım listede yazdığınız eti form bisküvisinin yulaf ezmesi kadar kalorisi var mıdır? bide benim için yağlanma falan farketmez kilo alim yeter o yüzden yatmadan önce karbonhidrat tozunu içip yatıyorum.

Sütün yatmadan önce içilmesinin büyüme hormonunu etkilediğini duymuştum bir bilgin var mı?

Vucutta buyume hormonu aksam 10:30 sulari ile gece 2;00 sulari arasinda salgilanir. Bu nedenle bu hormonun isini en iyi derecede yapabilmesi icin, 10:30'da uykuya dalinmis, ve uyumadan en az 1 1bucuk saat hıc bırsey yenmemelıdır.

yulaf ezmesının kalorsı hemen hemen etı bisküviyle aynı degısen bırsey yok yaglanmak Sorun degıldıyorsan cokbasıtal buyuk boy cıps 1 lıtre meyve suyu aksam 10 da otur pc basına ye dur :D

yulaf ezmesının kalorsı hemen hemen etı bisküviyle aynı degısen bırsey yok yaglanmak Sorun degıldıyorsan cokbasıtal buyuk boy cıps 1 lıtre meyve suyu aksam 10 da otur pc basına ye dur :D

Gerçekten ilgi çekici bir method :D
yada boş vaktin varsa ( baya bir boş ) Yat... Hiç kalkma... Aç televizyonuda :) Ohh :D Ne bodye gerek varrrr ne kasaa :D

:D Ya ama benim harbiden kilo almam lazım. Body yaptım kas oldu fakat kilo düştü.
Şuan 1.86 boy 60 kiloyum. Kilo almak istiyorum. Yemek falan işlemiyor :D

Baya.. Yani dayandım tavuğa kırmızı ete. Yumurta bol ekmek.
Sulu gıdalar.

eminimki vakıtlı beslenmemıssındır Bnm boyum 1.81 kılom 65 dı bu spora baslarken suan kılom 79 80 arası oynuyor egerkı saglam beslenseydın alırdın:D

Vakitli he. hmm ya bide bişey sorcam. Eve set alacam .
5kg 2 doumblle
5 kg = 2
10 kg = 2
20 kg = 2 bar.

evde gelişir sanırsam?. Çünkü salonda yaptıgım her hareketi bu setlede yapabileceğimi düşünüyorum

ben derımkı alma salonda yaptıgın calısmayla evde yaptıgın 2 3 dumblla olacakişdegil ha olur yaparsın ama salondakı gıbı gelişemezsin

Eyw O altta yazdıgım beslenmeyı uygula 3 ayda en az 9kılo almazsan gel bana de verdın olmadı dıye :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri