Yardım Lütfen :S :S !!

arkadaşlar size birşey danışmak istiyorumm.. Photoscape adlı bi photoshop prgoramı kullanıyordum..geçen gün sildim program ekle kaldırdanda sildim..s0nra tekrar yükledim ama hata kurduktan s0nra hata verdi ! :S ''uygulama yapılandırması doğru olmadığından bu uygulama başlatılamadı.uygulamayı yeniden yüklemek sorunu giderebilir diyor.. :S .. bi türlü çözemedim.. LÜTFEN YARDIM O PROGRAM BENİM İÇİN ÖNEMLİİİ.. ! :(

---> Yardım Lütfen :S :S !!

program hala yuklu ıse programı your unınstaller gıbı bı program ıle sılmeyı dene cunku your unınstaller programı kayıt lıstesındednde sılıyo pcnın ve daha sonra tekrar kurmaya calıs

ben şimdi netten dediğin programı arattırdım ve indirdim..kurdum çalıştırdm programı sildim.. link verdğn yerden açılmadı.. :S şimdi prgramı tkr yüklicemm.. umarım olurr.. ama yinede çok tşk ederimm.. :))

sanırım sen ındıremedın rapıdten ama neyse sıldıysen onemlı degıl sonucunu yaz bakım eger olumsuzsa baska bı sekılde halletmeye bakıcaz;)

bu arada rıca ederım

İniyor şuan pr0gram..sonucu mutlaka yazıcamm..eğer olursa gercekten bana büyük bi iyilik yapmış olcaksn ya .. !! :) :)

bilgisayarında ki çerezleri silmeyi dene istersen

C:\WINDOWS\Prefetch

C:\WINDOWS\Temp

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\WuRedir

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

olmazsa bilen birine temizletmen lazım bir yerlerde bu dosyaların kalıntıları vardır elbet.

dediğim gibi bilgisayarın hızlanmasını istiyorsan ayda bir kere yukardaki çerez temizliğini yapman gerekiyor bir kalıntı olmaması için.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri