yardım edin

mert94

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar ben aöf 1 sınıfım ankaradayım ve 19 yaşımdayım

sizden isteğim

bana önerebileceğiniz sosyal aktiviteler varmıdır

bana bir liste olurşturusanız sevinirim... ...

aöf okumanın dezavantajı örgündeki sosyal hayatı bulamamak

amaç üzerimdeki asosyalliği kırmak

Son düzenleme:
---> yardım edin

Ankaradaki mesleki kurslara gidebilirsin belediyenin ücretsiz açtığı.
Yabancı dil konusunda kendini geliştirebilirsin.

---> yardım edin

Merhaba..Ankara'nin sıkıcılığını hesaba katmadan iyimser tavsiyelerde bulunacak olursam; kurslari arastirin derim, ilgi alanlarinizi bilmiyorum ama yaratici yazarlik kurslari var, dil kurslari var, dans kurslari var(mumkunse partnersiz danslari tercih edin, yabani ankara ne de olsa), son olarak simdiden kpss'ye hazirlansaniz iyi edersiniz..

---> yardım edin

Merhaba..Ankara'nin sıkıcılığını hesaba katmadan iyimser tavsiyelerde bulunacak olursam; kurslari arastirin derim, ilgi alanlarinizi bilmiyorum ama yaratici yazarlik kurslari var, dil kurslari var, dans kurslari var(mumkunse partnersiz danslari tercih edin, yabani ankara ne de olsa), son olarak simdiden kpss'ye hazirlansaniz iyi edersiniz..

çok teşekkür ederim benim amacım üzerimdeki a sosyalliği kırmak verdiğiniz önerileri düşüneceğim ...

---> yardım edin

çok teşekkür ederim benim amacım üzerimdeki a sosyalliği kırmak verdiğiniz önerileri düşüneceğim ...

Rica ederim. Dedigim gibi kurslara giderek baslayabilirsiniz, yeni insanlarla tanismis olursunuz, bu sekilde zamanla bi arkadas cevreniz olusur ve o asosyallik durumu kendiliginden ortadan kalkar.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri