yalnız olsam bu kadar canım yanmazdı

LaZZkopateLLa

Bayan Üye
hem insanlardan nefret edıp hemde onlara guvenmek herseferinde aynı hata....kesinlıkle yalnızlıktan başka mutlu eden birşeyler yok :91:

sizce??

---> yalnız olsam bu kadar canım yanmazdı

bence de yalnızlık, seni hem hatalardan uzak tutar hem de daha az üzülürsün..
güvenmek.. kimseye güvenmem, güvenemem..

Yalnızlık iyi değil ki,güvenin sarsılsa bile

Dua edin arkadaşlarım dua :)
Allah karşınıza doğru insanları çıkarsın

Yanındaki İnsan Doğru Olduktan Sonra Yanlızken Oldugundan Daha Mutlu Olursun. Ama iş dogru insanı bulmakta.

yalnzlık allaha mahsustur bence..
güvenmek, inanmak insani duygulardır, insanlar birilerine güvenmeden yaşayamazlar gbi :/ önemli olan doğru kişiye güvenmek ama tbi o da bu zamnda çok zor bulunuyo =/

evet YANLIZLIK ALLAHA mahsustur.

insan once icinde huzuru iyiligi sefkati bulmali..ondan sonra etrafindakilere verki geri alabilsen

evet simdiki cagda asklar dostluklar aile bagi hersey hemen yalan olup silinebiliniyor

ama senin icinde oyle olmamali..

askda ve hayatda acele etme..

bu aralar bende yanlizliktan yanayim. insanlardan gicik kapiyorum. ne kadar duygusuz, ne kadar duyarsiz, ne kadar merhametsiz olmuslar. arkadaslarimi dahi görmek istemiyorum. dogum günümde cikip gidecegim baska bir yere. yani öyle böyle degil :/

ben sadece beni anlayanla kalmak istiyorum. bana bir ben birde yaradan lazim. icimden her nedense sadece ibadet etmek geliyor.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri