Yakışıklılık

Olimpiyat

Kayıtlı Üye
İtiraf ediyorum, yakışıklılığı 1. sırada şart gören kızlardan çok gıcık kapıyorum:)
İnsani değerler denen bir şey vardır, karşındakinin sevgisi, saygısı, eğitimi,ahlakı...
Bu arada biz erkekler niye önce güzellik diyoruz o da ayrı bir tartışma konusu ..

Önce olmazsa olmaz yakışıklılıkdır gerisi sonra gelir benim için diyen kızlardan iyice gıcık kapmaya başladım(Yakışıklı olmadığım için sanırım:))
zira bu durumda baştan kaybediyoruz:)

İtiraf ediyorum bu kızlardan nefret ediyorum, çok mu ileri gittim olsun:175:

---> Yakışıklılık

bir kıza arkadaşlık teklif ettim(kız arkadaşımdan ayrıldıktan bir süre sonra)

neyse, başka bir çocukta bundan hoşlanıyormuş..ikimiz arasında diğer çocuğu seçti.
ortaokul mezunu, kendisini hiç geliştirmemiş, maddi açıdan da zengin değil(hakaret olsun diye demedim)
ama uzun boylu ve yakışıklı...tek sermayesi bu .

bana gelince, 4-5 didle çevirmenlik ve tercümanlık yapıyorum, bilgisayar mühendisliğinden matematiğe bir çok alanda üniversite okudum,profesyonel olarak ressamlık ve karikatüristik yapıyorum ve kendime ait spor salonum var..kick boks hocasıyım..

ama bakımlı ve temiz olsam da, yakışıklı değilim..kısa boylu ve çirkin sayılabilecek bir adamım :) ağır bir itiraf oldu ama gerçek bu..

ama karşıdaki erkek sadece yakışıklı diye kaybettim..

tabi ki, herkes paraya pula kariyere bakacak diye bir şey yok ama aşk bu kadar basit mi....?
yakışıklı olmayı ya da bu tarz şeyleri biz seçemiyoruz ki..hepsi yaratılış...

ben bile bir kızdan hoşlanırken, oturmasına, kalkmasına konuşmasına eğitmine ahlakına bakar sonra hoşlanırım..
güzelliği sonra gelir.
arada yanıldığımızda oluyor:)

neyse, belki de yakışıklı olsam farklı düşünürdüm..belki de yakışıklıları kıskanmak benimkisi :)

---> Yakışıklılık

belkide kızn seçtiği kişi insanlık olarak hepmzi cebnden çıkarablcek birisi bunuda bilemeyz

---> Yakışıklılık

Kızlar ne anlar yakışıklı erkekten. Paran var mı,maaşın iyi mi. Gerisini salla

evet kızlar saf cünkü öyle akılları falan yok o sadece erkeklerde mevcut :) ne anlasınlar yakışıklılıktan zekadan insanlıktan ver eline parayı tamam...ne güzel bir yorum

ayrıca diger yorumlarda birbirinden harika...

bende itiraf edeyim her kızı/ her erkegi aynı kefeye koyup bir kaç dangalagın yaptıgı saçmalıgı bütün insanlara yayan sabit fikirli insanlardan nefret etmiyorum ama hoşlanmıyorum
nefret etmek benim mizacıma ters yani o sebepten...yoksa haketmediklerinden değil yani:)
SaygıLar beyLer

---> Yakışıklılık

...bende kepce kulakli ve uzun burunluydum ama birisi beyendi iste,genellikle blondi, sarisin kizlar yakisikli erkeklere taparlarmis,ben soylemiyorum duydum sadece

---> Yakışıklılık

evet kızlar saf cünkü öyle akılları falan yok o sadece erkeklerde mevcut :) ne anlasınlar yakışıklılıktan zekadan insanlıktan ver eline parayı tamam...ne güzel bir yorum

ayrıca diger yorumlarda birbirinden harika...

bende itiraf edeyim her kızı/ her erkegi aynı kefeye koyup bir kaç dangalagın yaptıgı saçmalıgı bütün insanlara yayan sabit fikirli insanlardan nefret etmiyorum ama hoşlanmıyorum
nefret etmek benim mizacıma ters yani o sebepten...yoksa haketmediklerinden değil yani:)
SaygıLar beyLer

Peki şöyle bişey var. Erkek olduğunu varsay. Bir kız devamlı sana bakıyor, gözlerini gözlerinden kaçırmıyor, eline geçen ilk fırsatta hemen yanına gelip yanında vakit geçiriyor. Ve sen o kıza teklif ediyorsun. Oda diyorki senin beni sevdiğine inanmıyorum inandır beni! Ve sen elinden geleni yapıyorsun. Ardından sana bi mesaj geliyoki aynen şu '' şşeyy ben eski sevgilimle barıştım...'' Afedersin ama bu y..lık neyin nesin oluyo? Hanımefendilik örneği mi yoksa o...puluk mu? Hadi diyelimki genelleme yapmayalım o kızın hamurunda var. Ama bu olayın aynısı senin ve arkadaşlarının başına birden fazla kez geliyorsa ne denir bu duruma? Ne yazıkki günümüz kızlarının önemli bir kısmının davranışı bu. Bu sadece benim şahsi düşüncem veyahutta önyargım. Ama gerçek şuki burunları fazla havada. Hele birazda güzellerse aman Allah'ım! Heleki olimpiyat hocamızın dediği gibi kişiliğe hiç bakmıyolar, tanımak isteyip şans vermek istemiyorlar. Ama yakışıklıysan yeter sana. Kişiliğin en azından o gün için kızlar adına önemli değil. Yakışıklı ol kişiliğin bozuk olsa bile o kız sana sırf yakışıklı olduğun için bir şans verir. Daha sonra kişiliğini çözene kadar birlikte olursun. Kişiliğini çözdükten sonra ''ayy sen ne pislik bi adammışsın'' diyip basıcak tekmeyi. Sonrada Allah'ım benim günahım neydi neden bana böyle bi herif verdin diyerek hayıflanacak. Daha yazılacak çok şey var. Ama biraz daha konuşursam recm edilcem. Dediğim gibi bu benim tamamen şahsi düşüncem. Yani birileri çıkıpta '' doğru düzgün konuş nan '' tarzından yorumlar yapmasın. Sen ister kız ister küfret düşüncelerimi değiştiremezsin. Yukarıda anlattığım olay benim başımdan geçen bi şey değil ama benzeri geçti. Ve daha kötüleri arkadaşlarımın başından geçti. Yaşım genç ama arkadaşlarım sayesinde bu konuda tecrübelerim fazla. Ama yinede siz olmasanız biz hiçiz kızlar. Bi söz varya bir kadın bir erkeği vezir de eder rezilde diye. Tamamen katılıyorum. Ve bu özelliğinizi çok iyi kullanıyorsunuz ;)

---> Yakışıklılık

Yüzü Güzele 40 Günde Doyulur.. Huyu Güzele 40 Yılda Doyulmaz..

---> Yakışıklılık

Ben bu kavrama karşıyım. Kızlar paralı kişileri seçiyor falan. Erkeklerde de var o zaman bu durum. Parası için evlenip kaçanlar bi dünya haberlerde :) Yakışıklılık çok önemli ilişkide evet bunda haklısınız çoğu bu yuzden seçiyor ama artık Kültür'e de bakıyorlar. Toplum içinde oturuş kalkışınız ve hatta konuşmanızla ilgi çekiyorsunuz. Yada ben öyle sanıyorum. Ama şahsen ben böyle seçiyorum artık. Kızlarda da vardır şuanda.

"Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden ise zekâsını ve seviyesini anlarsınız."

- Mevlana

---> Yakışıklılık

Yapmayın abi bu kadar da büyütmeyin. Bence sizin karşınıza yanlış kızlar çıkmış veya siz yanlış kızları seçmişsiniz. Kızların çoğu yakışıklılığa ve paraya bakar ama hepsi de öyle değil.

Şu da var ki kızlar özgüveni yerinde olan erkekleri sever. Yani çirkinim boyum kısa veya bi kusurum var deyip durursanız zaten baştan kaybedersiniz. Ben üstüne basa basa söylüyorum çirkin bi insan yoktur. Dünya büyük elbet her erkeği beğenen bi kız çıkar. Sizin beğendiğiniz sizi beğenmiyor diye de kızlardan nefret etmeye kalkmayın bence.

Benim fikrimi sorarsanız okumayana daha doğrusu üniversite mezunu olmayana bakmam isterse dünya yakışıklısı olsun.

---> Yakışıklılık

Yapmayın abi bu kadar da büyütmeyin. Bence sizin karşınıza yanlış kızlar çıkmış veya siz yanlış kızları seçmişsiniz. Kızların çoğu yakışıklılığa ve paraya bakar ama hepsi de öyle değil.

Şu da var ki kızlar özgüveni yerinde olan erkekleri sever. Yani çirkinim boyum kısa veya bi kusurum var deyip durursanız zaten baştan kaybedersiniz. Ben üstüne basa basa söylüyorum çirkin bi insan yoktur. Dünya büyük elbet her erkeği beğenen bi kız çıkar. Sizin beğendiğiniz sizi beğenmiyor diye de kızlardan nefret etmeye kalkmayın bence.

Benim fikrimi sorarsanız okumayana daha doğrusu üniversite mezunu olmayana bakmam isterse dünya yakışıklısı olsun.

Yazdıklarınla Çelişiyorsun Nazlı.

Ne Demek Üniversite Mezunu Olmayana Bakmam?

Üniversite Bitirmeyen Adam Değilmi?

---> Yakışıklılık

Yazdıklarınla Çelişiyorsun Nazlı.

Ne Demek Üniversite Mezunu Olmayana Bakmam?

Üniversite Bitirmeyen Adam Değilmi?

Katılıyorum nice üniversite mezunları var ama insan olamamış önemli olan okumak yada okumamak değil önemli olan adam olmak, kişilik sahibi olmak.

Reelde tanıdığım nice insanlar var okumamış ama toplum içinde çok saygın adamlar..

Uzun lafı kısası sevdiğim bir laf vardır abi ;

Okumak cehaleti alır eşşeklik baki kalır. :)

---> Yakışıklılık

bana cevap veren arkadaşa şunu söylemek istiyorum..bahsettiginiz olayın aynılarını defalarca yaşayan kız arkadaşlarım da var...yani bunlar kız erkek ayırd etmiyor...insanın karşısındakinden ne bekledigine baglı ben yakışıklılık arıyorsam yakışıklı olana para arıyorsam parası olana insanlık arıyorsam insanlıgına bakarım..bu durum kişiden kişiye değişir insanda önce ahlak olmalı ki karşısındakinden önce ahlak beklesin...ben bunu sadece kızlar yapıyormuş gibi kızlar parası olana bakar yada ver eline parayı senden iyisi yok yada yakışıklıysan eger dünyanın en rezil adamı da olsan kızlar peşinde koşar gibi düşüncelere yorumlara karşıyım...aynı duruım erkek içinde geçerli iki bayan varsa biri güzel digeri değilse sizde güzel olanın peşinden koşarsınız...genel olarak yani kişisel değil sözüm...

yani uzun lafın kısası...önce ahlaklı olsun kimse kusura bakmasın ama bir erkek dünyanın en zengini ve en yakışıklısı dahi olsa eger ahlaksız ise adam değilse benim için hamamböcegi ile aynı degerdedir...

---> Yakışıklılık

Katılıyorum nice üniversite mezunları var ama insan olamamış önemli olan okumak yada okumamak değil önemli olan adam olmak, kişilik sahibi olmak.

Reelde tanıdığım nice insanlar var okumamış ama toplum içinde çok saygın adamlar..

Uzun lafı kısası sevdiğim bir laf vardır abi ;

Okumak cehaleti alır eşşeklik baki kalır. :)

Öyle Deme

Okumuş Eşşek , Okumamış Eşşekten İyidir xD

---> Yakışıklılık

Bana düşmez insanların adamlığını sorgulamak laflarımı çarpıtma semih.

Herkesin kendi tercihidir isteyen okur isteyen okumaz ama benim annem de babam da üniversite mezunu ve ben annemden bunu öğrendim bunu savunurum. Ben nasıl okuyacaksam seçtiğim insan da okumuş olmalı

---> Yakışıklılık

Bana düşmez insanların adamlığını sorgulamak laflarımı çarpıtma semih.

Herkesin kendi tercihidir isteyen okur isteyen okumaz ama benim annem de babam da üniversite mezunu ve ben annemden bunu öğrendim bunu savunurum. Ben nasıl okuyacaksam seçtiğim insan da okumuş olmalı

Çarpıttığımı Nerden Çıkardın?

Düzgünce Soru Sordum.

Bu Cevap Bana Yeterli

Umarım Üniversite Mezunu Biri Mutlu Edebilir Seni

Kolay Gelsin.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri