Ya SeninLe oLacak bu HAYAT Ya Da SensiZ Sürmeyecek..

Lilith

Daughter of the Void
Admin
Ya SeninLe oLacak bu HAYAT Ya Da SensiZ Sürmeyecek..

Benim Belki Gücüm Yetmez Sana; Ama Benden Alıcağın Bir Beddua İnan Belkide sOnun Olucak..

Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun...

bu dudaklar artık seni öpmeyecek bu kalp senin için çarpmıyacak senin için yaşamıyacak ölmeyecek seninle aynı ağaca adını yazmayacak...

Sevmiyorum seni deseydin keşke Ta başından bağrıma taş basar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla Aşkımla yetmedimi çektiklerim Dahadamı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep Seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim..

Ben Onu Çok sevdim,Hayatıma Acımadım,Kendi Hayatıma Acımadıysam..Kimsenin Hayatına Acımam..!

Yokluğuna dayandım.sensizde sabah oldu. sensizde mevsimler değişti. ama dudaklarımla gülsemde gözlerimle gülmeyi unuttum sayende..

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum

Sevginin oldugu yerde mantik olmaz derler... Ne kadar dogru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklim basimdan gitti...

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz..İçimizde Binlerce oLsada görüntümüz,Biz sadece Birbirimizi Görürüz..

Ne Sen Bir Başkasından Böyle Bir Aşk Göreceksin ne de Bir Başkası Benden.
cool.gif

içim o kadar senle doluki.. insanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum..

BeNi ben yapan SEnin sevgiNdi Sende gittin,Artık ben diye birisi yok.Mutlmusun şimdi SevGiLiM..?

Aşk bize güvenip büyüsünü,sırlarını,cesaretini,bilgeliğini ve o iLkeL,o yabaN ağrısını geri aLacak....

herkeS eLLeri KaLdırSıN KızLar OğLaNLarı Kandırsın.

Sabaha Kadar Yanında Uyumak İsterdim Bir Gece Sessizce...

sana nasıl anlatsam bilmıyorum.ama bıldıgım tek ama tek şey var seni Delicesine sevdıgım.senınle oyle butunlestımkı ayrılmak deıl kopamıyorum senden.ne senı bırakabılıyorum;ne de kendıme hice sayıyorum.bunların ikisinide yapamıyorum.cunkı artık düşünemiyoRum..

SevMe SeVsinLer,Ağlama AğLatKi Değerini biLsinLer.!

özür bir borç gibiydi en zor ödenen haLi; kaLbi hacize verdim !! oysa borçLu sendin..

insanlar başaklara benzerler, içleri boşken başları havadadır doldukca egılırler..

There is no good or bad; its just a thought which makes things good or bad."
"İyi yada kötü yoktur; şeyleri iyi yada kötü yapan yalnızca düşüncedir."

Duvarlar renklı olsada karanlıkta Ne goreblırsınkı bir köre bir rengi NasıL anlatabılırsınkı.

BU KALP belkı herkezı sevdi ama 1 kısıyı apayrı sevdı oda degerını bılemedi..

HaNi Bir KeLebek Yakalarsın,Avucunun iÇinde,sonra Bakmak,Görmek istersiN Yaşıyormu Diye,Baksan KaÇacak,Sımsıkı tutsan ölecek..

Sancısı boğazımda dikenli tel örgü misali.. Kanıyorum..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri