XP'deki Güncelleme Sorununa çözüm

rapor

Kayıtlı Üye
XP'deki Güncelleme Sorunu
bildiğiniz gibi xp işletim sisteminde güncelleme yaparken microsoft seri numaranızı kontrol ediyo ve sizden yeni yasal bir xp almanızı istio tabi sizde güncelleme yapamıyorsunuz.
benim öğrenmek istediğim bununla ilgili herhangi bir çalışma yapılıp yapılmadığı her gün güvenlik açıklarını kapatmak için yama yayınlayan microsoft'un bu güncellemelerini çekemeyecek miyiz?

Hayal@ zaten bu problemle ilgili bir konu açmış.. hayal@'den alıntıdır....

Windows XP Update Sorunu Çözüldü....

Arkadaşlar eminim çoğunuzda lisansı geçerli olmayan xp var.ve bu aralar internetten windowsunuzu güncelleyemiyorsunuz.Güvenlik engeline takılıyor korsan kopya.
Fakat bunu geçmenin bir yolu varmış bilgilendirmek açısından paylaşmak istedim.Sırasıyla şunlar yapılıyormuş;

1-) Windows Update sitesine girin.....

2-) "Hızlı" yada "Özel" seçeneğini gördüğünüz ekrana geldiğinizde DURUN ve hiç bir işlem yapmayın...

3-) Aşağıdaki satırı Explorer satırına yapıştırın ve ENTER'a basın :

javascript:void(window.g_sDisableWGACheck='all')

4-) Hiç bir kıpırdama olmadığını sanacaksınız ancak bu komut Windows Update sitesindeki WGA
Java Script kodunu (Serial denetlemesini) devre dışı bırakacaktır....

5-) Artık Windows'unuzu "Hızlı" yada "Özel" seçeneğiyle babanızın malı gibi Update edebilirsiniz.

NOT = Windows Update sitesine her bağlandığınızda bu işlemi tekrar etmek zorundasınız

ben kodu yapıştırıyorum sayfa ingilizce oluyor hızlı yüklemeye tıklıyorum ilerleme oluyor ama hata kodu veriyor.olsun yine de emeklerin için sağol.belki ben yapamadım yardım edersen sevinirim.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri