Windowsu biLénLéR YarDım pLs .

Tr-[q] #

Kayıtlı Üye
Bilgisayarıma Format AtıLdıktân sonra Masaüstümün Sağ Alt Köşésiné

" Yapı 2600.xpsp_sp2_gdr.070227-2254 ( Service Pack 2 ) " Diyé Bir Yazı

qéLdi kaLdıRmaM İcin Ne Yapmam GereKiyo ya da kaLdırabiLir miyim ??

Konu Hakkında Bilgisi Olan Yazsın !

$imdiDén Té$ékKûrLéR (:)

Walla msnden Söyledim Emre Onu kaLdirman imkansiz gibi bisey. kim biLİr hangi Windows Dosyasinda o . :)

Ben anladım sorunu Süper Fast Reboot ve Süper Fast Shutdown programları vb. yapar onu.Ram'deki gerksiz şeyleri silme amaçlıdır onlar ama bazen Windows Ram'e önemli dosyalar atabilir.Bu da bir Windows açığı.Bunu Düzeltmen çok zor bunu burda anlatmam bir saat sürer.Yani kısaca Ramdeki önemli bir dosya silinmiş!

Ben anladım sorunu Süper Fast Reboot ve Süper Fast Shutdown programları vb. yapar onu.Ram'deki gerksiz şeyleri silme amaçlıdır onlar ama bazen Windows Ram'e önemli dosyalar atabilir.Bu da bir Windows açığı.Bunu Düzeltmen çok zor bunu burda anlatmam bir saat sürer.Yani kısaca Ramdeki önemli bir dosya silinmiş!

Néysé t$krLr :)

ÂdminLér Konu LocKéd pLs ! ;)

ya zaten sen o windowsu allta alınca düzelmesi lasım bide o baslangıcta bios ekranında sistemde hardisk işletim sistemini göster ekranı var o acıksa zaten istedigin kadar format la gitmez :D

arkadasım peki adam ram ı mi degistirecek :( bence sacma bir sey benim fikrim isletim sisteminde problem var :) ( tabi sadece fikir ) sorunun cozumu yok mu ?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri