waLL~é ve onun Babası'na olan sevgisi~

---> waLL~é ve onun Babası'na olan sevgisi~

merhaba :)
uzun zmn oldu dmi konuşmadık
özledım gunlugum sni
babam hala gelmedı bılıyormusun .s en sonpersembe gunu konustuk onu cok özleıdm burnumda tutuyor..
ayrca bu ara ıyıdne durugnlastım yıne..
bır huzun kapladı benı.
sanırım babam yok ya ondan olsa gerek..
neyse neler yapıorum onları anlatayım
işe gidiyorum gelıyorm
işte gelnıyorum
neyse sabah kalktım usutmu gıyındım yola koyuldum ıse basladım. rahım salagı geldı :)
sal'k dıyorum cunku adama uyuz oluyor lafta sokuyorum adam mal mal yuuzme bakıyor ama her hafta snuda rahat 600 kagıt nakıt para bırakıyor :)
neyse onun alısverısını yaptım ettım. sonra ıste urun feln actım mudurmle konusutm haftaya sınavım var ızın verırmısınız dıye sagolsun verı verdı :)
berkanla ugrasıyorum uyuzum benım ya
dun recep abı bızı lokantaya yemege goturdu ben berkanı goremedıgım ıcın ona gel dıyemedım :)
onun ıcın onsuz gıttım.
neyse ıste bugun yemekteyız geldı kusutm lan sana dedı ne oldu tontısım ne oldu dedım sne dun bensız lahmacun yedın oylmı sen bensız lokantaya gıttın oylemı dedı :D
bır basladı soylenmeye soylenıs o soylenıs :D
dıyorum oglum recep abı ısmarladı ben ısmarlasam neyse dedım yok dıyor ben burda tek yemek yedım dıyo bana sıtem ettı :D
neyse gnlunu aldım :pp
sonra ıste bu ara nedense sıgara ıcmek ısıtoyrum
bekranın pakette bendeydı yemekten sonra tm bır tane yakıordum agzıma dogru bır vurdu ve bana ılk vurusydu bu :D
senı dedı oldururum gızem ıcmek yok dedı tmm be dedım aldı paketı elımden artık dahada vermez sende dursun demz :D
oyle ıste tek dostum berkan :)
herseyımı anlatıyorum onu bıle anlatıyorum benle dalga gecsede benı cok ıyı anlıyor :)
akıl verıyor abılık yapıor bende onu dınlıyorm her ne kadar fazla anlatmasada :)

oyle ıste gunlukcan ben cıkayım yatacagım uykum var :)
ıyı bak kendıne sana hep yazacagm sözz

bir kızın kalbi babasına Aittir :)

evett bnm kalbım ona ait.
benım kalbım babama aıt.
ah baba ben seni cok özledım.
varlgını , kokunu, bana bagrıslaırnı kızışlarını bıle özledım..
yorgunum baba bu ara yıne bır huzun kapladı benı.
gercı artık cozdum bu hep sna bırsyeler oldugunda oluyor yada onunla konusutugmda.
gercı ben onsuzluga artık alıstım baba ama sensızlıge alısamam heralde alısamayacagımda.
her ay gıdıyorsun benım artık alısmam gerek ama alısamıyorum
senı kaybetmek ıstemıyorum sensız olmak ıstemıyorum..
ah babamm keske senın kucagınaa yatsam.
sen sacımı okşasan ve ben sana herseyı anlatsam..
içimde olan herseyı gercı ben bunu yaptım sana ,gectıgımız haftlarda o aglama krızıne gırıdmgım gun..
ben o gun ne dedıklerımı daha yenı hatırlıyorum ve snın bana nasıl baktıgını..
ben o gun snı cok uzdum baba ben onun farkına vardım..
özur dılerım baba o gun ıcın.
ayrıca bugun ıcınde özur dıleırm :(
ben bugun 2 tane sıara ıctım sanırım sıgarayada baslıyacgım.. sana sozum vardı ıcmem dıyordum ama o kadar bunaldım kı
kendıme ugras aradım sanırım yada sıgınacak bırsye ,gttım ona sıgındım..
gercı sanmam daha devmı gelmez bunun.
yada bılmıyorum
kı zaten baslarsamda sana söylerım kı..
öyle işte baba sen gel de bı hasret gıderelım sneınle konusmam gerekn cok sey varkı..
senle konusmam gerekn sana cok ıhtıyacımm var..

hoşçakal gunluk

merhaba günlüğümm
bugun sana onlardan bahsedeceğim onlar kimmi..
evet söyluyorum sımdı ıyı dınle :)

ilk olarak sevdiğim adamdan başlamak ıstıyorum..
eskiler bilir aslında onun kım oldugunu sende bılrısın ya gunlugum neyse
Adı KADİR aslında tam adı ABDULKADİR' dir onun :) ben onu gercekten sevdım ve halada sevıyorum :) birşeyler yaşadık ıyı anıları olan kotu anılarıda olan :) her ne olursa olsun guzeldı onunla yasanan hersey.. onunla gecen aylar ama bu sadece bırlıkte gecırdıgımız aylar bende hala var o benım ıcın 1 yıldn fazla.. o benım ıcın bır ömurden fazla.. sevgım ılk zmnlarda nasıl sa sımdıde oyle.. bazen hayal kurmaya devm ederım bazende olmayacagını bıldıgım ıcın aglarım :) ama olsun o mutlu olsun o ıyı olsun bana Gizemim demesede gizem desın.. yetrkı benımle konussun bana huzur versın ben onda hala huzur bulurum. bazen aklıma duser buraya gelısı onu otogardan alısım beraber gezmemız ve onun o guzel gozllerı.. helekı bırde tatlı gulusu varkı.. ben hala unutmam o gunu benım ıcın yaptgı onca seyı.. bazende huzunlenırım kızarım kendıme neden hala dıye bılmem nedn hala o bılmem.. ama derler ya hanı onu neden sevdıgını bılmıyorsan nedenını bılemıyorsan o gercek bır sevgıdır dıye.. bende bılmıyorum ıste nasıl bırseyse onun sevgısı her bır hucreme ıslemıs sankı.. olsun her ne kadar bıtsede olsun ben onu hala sevıyorum ve o hala benım ıcın cok özel ve cok degerlı.. umarım hep mutlu olur cunku bunu herkesten cok ıstyorum ondan bıle cok.. cunku ben onu yeterınce mutlu edemedım ama mutlulugu hak eden bır ınsan o.. :) oyle ıste gunlukcan hayatımdakı en önemlı ınsandır o benım..

pekıya sonra kı kımmı.. İncimm..her ne kadar bugunlerde pek konusamasakta.. o benım asla hayatımdan cıkarmayacgım ınsanlrdan bırı.. o benım guzel yuzlum o benım ıncı tanem.. oyle guzel bır yurege sahıp kı onun o guzel yuregı yuzunede yansımıs.. bazen bana bır abla gıbı davranır , bazen bır anne , bazende bır kardestır benım ıcın.. yanı hayatımda her zmn yeri var olan degerlı bırıdır o :) bana der guclu kız dıye.. cunku yasadıklarımı en ıyı o bılır benım.. ama hıc fakrında degılkı kendının ne kadar guclu oldugunun ne kadar dık durdgunun :) bazen kızdırı benı ama o tatlılıgıylaa kıyamaz ınsan ona.. senı cok sevıyorum cnım arkadasım , dostum herseyımm:) hep gulsun sneın o guzel yuzun :)

Sibelim.. o hersyedır o kuzudr :) benım kucuk ama yuregı buyuk kardesımdır :) bu sene cok uzucu olaylar yasadı ama herseyın ustesınden o kadar guzel geldıkı onunla gurur duyuyorum.. tatlılıgıylaa herkes tarafından sevılır.. ah bırde sız onu bana sorun o tatlı sebegımı.. o kadar cok sevıyorum kı onu anlatamam.. benım kuzum sozu var bana unıversıteyı kazanack ve yanıma gelck benı gormeye.. benımde sozum vr ona su ıslerım bır yoluna gırsın yanına gıdecegım ona doya doya sarılacagım.. onun o guzel saclaırnı oksyacagım :) melegım benım adıı melek olmalıydı onun :) senıde cok sevıyorum senın yuerınde hep bende ayrı olacak :)

Damlam :) trabzon guzelıı :) cok tatlıdır her ne kadar bu ara halımı hatrımı pek sormasada benı unutsada olsun benım bu forumda ılkımdır ılk sırdasımdır ılk dostumdur :) onun yerıde cok ayrıdır onunla beraber gulduk agladık :) cok duyglu anlarda yasadık.. saatlerce telden konustuk o konusmalar paha bıcılmezz :)sınava gırecek ınsAllah bu sene olur bır yer ınsAllah guzle bır okul okur ve guzel bır gelecegı olur.. özelsın bırtanem :)

pitbuljjummm yanı mavişim Emrahım :) dostum benım.. onunla cok ınıslı cıkıslı bır dostlugumuz var ama hıc kopmadık bırbırımızden ınsAllah kopmayızda :) benım ıcın cok degerlı bend eonun ıcın yoleyım nerden bılıyorum bılıonmu ılk dogum gunumu kutlayan oydu :) bu ara cok guzel haberlerını aldım 7 eylul cuma gunu yanında cok olmak ısterım .. umarım olma gıbı bır ıhtımalım olur :d ay kendı kendıme davet ettırdım dugununee bu kadar olur yanı :D ama candır efendıdır :) tum ıyı dıleklerım onunlaa ve yengemle umaırm bır omur boyu mutlu olurlar.. nur topu gıbı bır kıazları olur ve benım adımı koyarlar :pp sevıyorum snı mavısım dostum sırdasım ve degerlı arkadasım :)

ve bır cok kısı daha var :)
pınar var, sercan var , ali var, kubra var , aslı var hayal ablam , yılmaz abimm :) onalrda degerlı benım ıcın :)
işte gunlukcan bunalr benım degerlılerım bırde aralarıdna sen varsın kahrımı cekn derdımı dınleyen ve ıyıkıde varsın gunlugum :)

merhaba günlüğümm

Adı KADİR aslında tam adı ABDULKADİR' dir onun :) ben onu gercekten sevdım ve halada sevıyorum :) birşeyler yaşadık ıyı anıları olan kotu anılarıda olan :) her ne olursa olsun guzeldı onunla yasanan hersey.. onunla gecen aylar ama bu sadece bırlıkte gecırdıgımız aylar bende hala var o benım ıcın 1 yıldn fazla.. o benım ıcın bır ömurden fazla.. sevgım ılk zmnlarda nasıl sa sımdıde oyle.. bazen hayal kurmaya devm ederım bazende olmayacagını bıldıgım ıcın aglarım :) ama olsun o mutlu olsun o ıyı olsun bana Gizemim demesede gizem desın.. yetrkı benımle konussun bana huzur versın ben onda hala huzur bulurum. bazen aklıma duser buraya gelısı onu otogardan alısım beraber gezmemız ve onun o guzel gozllerı.. helekı bırde tatlı gulusu varkı.. ben hala unutmam o gunu benım ıcın yaptgı onca seyı.. bazende huzunlenırım kızarım kendıme neden hala dıye bılmem nedn hala o bılmem.. ama derler ya hanı onu neden sevdıgını bılmıyorsan nedenını bılemıyorsan o gercek bır sevgıdır dıye.. bende bılmıyorum ıste nasıl bırseyse onun sevgısı her bır hucreme ıslemıs sankı.. olsun her ne kadar bıtsede olsun ben onu hala sevıyorum ve o hala benım ıcın cok özel ve cok degerlı.. umarım hep mutlu olur cunku bunu herkesten cok ıstyorum ondan bıle cok.. cunku ben onu yeterınce mutlu edemedım ama mutlulugu hak eden bır ınsan o.. :) oyle ıste gunlukcan hayatımdakı en önemlı ınsandır o benım..

pekıya sonra kı kımmı.. İncimm..her ne kadar bugunlerde pek konusamasakta.. o benım asla hayatımdan cıkarmayacgım ınsanlrdan bırı.. o benım guzel yuzlum o benım ıncı tanem.. oyle guzel bır yurege sahıp kı onun o guzel yuregı yuzunede yansımıs.. bazen bana bır abla gıbı davranır , bazen bır anne , bazende bır kardestır benım ıcın.. yanı hayatımda her zmn yeri var olan degerlı bırıdır o :) bana der guclu kız dıye.. cunku yasadıklarımı en ıyı o bılır benım.. ama hıc fakrında degılkı kendının ne kadar guclu oldugunun ne kadar dık durdgunun :) bazen kızdırı benı ama o tatlılıgıylaa kıyamaz ınsan ona.. senı cok sevıyorum cnım arkadasım , dostum herseyımm:) hep gulsun sneın o guzel yuzun :)

Sibelim.. o hersyedır o kuzudr :) benım kucuk ama yuregı buyuk kardesımdır :) bu sene cok uzucu olaylar yasadı ama herseyın ustesınden o kadar guzel geldıkı onunla gurur duyuyorum.. tatlılıgıylaa herkes tarafından sevılır.. ah bırde sız onu bana sorun o tatlı sebegımı.. o kadar cok sevıyorum kı onu anlatamam.. benım kuzum sozu var bana unıversıteyı kazanack ve yanıma gelck benı gormeye.. benımde sozum vr ona su ıslerım bır yoluna gırsın yanına gıdecegım ona doya doya sarılacagım.. onun o guzel saclaırnı oksyacagım :) melegım benım adıı melek olmalıydı onun :) senıde cok sevıyorum senın yuerınde hep bende ayrı olacak :)

Damlam :) trabzon guzelıı :) cok tatlıdır her ne kadar bu ara halımı hatrımı pek sormasada benı unutsada olsun benım bu forumda ılkımdır ılk sırdasımdır ılk dostumdur :) onun yerıde cok ayrıdır onunla beraber gulduk agladık :) cok duyglu anlarda yasadık.. saatlerce telden konustuk o konusmalar paha bıcılmezz :)sınava gırecek ınsAllah bu sene olur bır yer ınsAllah guzle bır okul okur ve guzel bır gelecegı olur.. özelsın bırtanem :)

pitbuljjummm yanı mavişim Emrahım :) dostum benım.. onunla cok ınıslı cıkıslı bır dostlugumuz var ama hıc kopmadık bırbırımızden ınsAllah kopmayızda :) benım ıcın cok degerlı bend eonun ıcın yoleyım nerden bılıyorum bılıonmu ılk dogum gunumu kutlayan oydu :) bu ara cok guzel haberlerını aldım 7 eylul cuma gunu yanında cok olmak ısterım .. umarım olma gıbı bır ıhtımalım olur :d ay kendı kendıme davet ettırdım dugununee bu kadar olur yanı :D ama candır efendıdır :) tum ıyı dıleklerım onunlaa ve yengemle umaırm bır omur boyu mutlu olurlar.. nur topu gıbı bır kıazları olur ve benım adımı koyarlar :pp sevıyorum snı mavısım dostum sırdasım ve degerlı arkadasım :)

pınar var, sercan var , ali var, kubra var , aslı var hayal ablam , yılmaz abimm :) onalrda degerlı benım ıcın :)
işte gunlukcan bunalr benım degerlılerım bırde aralarıdna sen varsın kahrımı cekn derdımı dınleyen ve ıyıkıde varsın gunlugum :)

aayyy ama ben ağlarım bak ya :( meleğiiiiiim.. çok teşekkür ederim... aslında sen öyle gördüğün için öyleyim ben :( yoksa beni kimse sevmiyooor :19: aslında çok tatlışkoyum dediğin gibi yani ama kimse bilmiyor :* xD

gel gelelim sanaaa... <3 daha önce de söyledim şimdi de söylüyorum çok seviyorum seni kızım.. Canım benim yaa iyiki burdasın ve iyiki burdayım.. hayatıma renk kattın.. masum yüzün temiz kalbin neşen sıcaklığın.. o kadar tatlısın ve o kadar samimisin ki gizemim tanıdığım günden beri bendeki yeri hiç ama hiç eksilmeyen kardeşimsin.. dostumsun sen.. bitaneciğimsin.. iyi günümde kötü günümde hep ama hep sen vardın.. yanımdaydın.. birlikte güldük birlikte üzüldük.. Rabbim inşallah hayırlısıyla üniversiteyi kazanmamı nasip ederse yanına geleceğim evet :) söz verdik bi kere sözümüz sözdür :) o güzel gözlerinden akan yaşlara kıyamam.. sen hiç üzülme ağlama.. hep gül :) benim tanıdığım neşeli gizemim ol.. hep böyle kal emi.. umarım her şey yoluna girer meleğim.. sıkma canını olur mu.. Rabbim üzüntüyü derdi kederi sende uzak tutsun ve bu neşen hiç bozulmasın... Seni çok seviyorum...

aayyy ama ben ağlarım bak ya :( meleğiiiiiim.. çok teşekkür ederim... aslında sen öyle gördüğün için öyleyim ben :( yoksa beni kimse sevmiyooor :19: aslında çok tatlışkoyum dediğin gibi yani ama kimse bilmiyor :* xD

gel gelelim sanaaa... <3 daha önce de söyledim şimdi de söylüyorum çok seviyorum seni kızım.. Canım benim yaa iyiki burdasın ve iyiki burdayım.. hayatıma renk kattın.. masum yüzün temiz kalbin neşen sıcaklığın.. o kadar tatlısın ve o kadar samimisin ki gizemim tanıdığım günden beri bendeki yeri hiç ama hiç eksilmeyen kardeşimsin.. dostumsun sen.. bitaneciğimsin.. iyi günümde kötü günümde hep ama hep sen vardın.. yanımdaydın.. birlikte güldük birlikte üzüldük.. Rabbim inşallah hayırlısıyla üniversiteyi kazanmamı nasip ederse yanına geleceğim evet :) söz verdik bi kere sözümüz sözdür :) o güzel gözlerinden akan yaşlara kıyamam.. sen hiç üzülme ağlama.. hep gül :) benim tanıdığım neşeli gizemim ol.. hep böyle kal emi.. umarım her şey yoluna girer meleğim.. sıkma canını olur mu.. Rabbim üzüntüyü derdi kederi sende uzak tutsun ve bu neşen hiç bozulmasın... Seni çok seviyorum...

bende Senii cok sevıyorum kuzum benım :)
ıyıkı varsın hayatımda ıyıkı tanıdım ben snı :)

Peki ya sonra kim mi ? İncimm
ismimim sonuna 'M' ekini getirince mutlu olduğum nadir kişilerdensin. öncelikle bunu söyleyerek başlamak istiyorum. biliyorum bebeğim şu sıra görüşemiyoruz senin smsin zaten yok. sibelden alıyordum haberlerini onunkide bitmiş. seni anlıyorum her knouda. neden sms yapmak istemediğinide tahmin edebiliyorum.. bana kızdığından bahsediyorsun ama meleğim. sana kızdığım konuların haddi hesabı yok çok iyi biliyorsun. aslında şuan bile kızıyorum sana. o sms en kısa sürede yapılacak yoksa ben tl yükletip yaptıracağım sana !

ama bilirsin gereksiz şeylerden ve kişilerden knouşmak huyum değildir. seni duygusal modda asla görmek istemiyorum. defalarca söylüyorum sana. gülmeyi bu kadar çok yakıştırdığım hayatımda başka kimse yok. herkesin şu hayatta en iyi yaptığı işler vardır. seninki kesinlikle gülümsemek..

hayatın konusunda son 1 aydır çok fransız durumdayım farkındayım. babanın sağlığının iyi olmasını temenni ediyorum. sağlık olduktan sonra herşey herkes için yoluna girer. işinle ilgilide umarım bir problemin yoktur.

söylemesi çok kolay biliyorum ama kendine gel artık. helede cevrende seni dinleyecek kimse yoksa. ki yok biliyorum.

şimdi gülümsüyorsun hayatındaki tüm olumsuzlukları şuan itibariyle hayatından çıkartıyorsun.

söylesene gunlukcan..
bndemı sorun. hep yanımda olmasını ıstedıgım , onalra ihityacım olan ınsanlar yanımda degıl..
dun ben cok kotuydum..
cunku kötu seyelr oldu , çünkü ben kötu seyelr duydumm..
evet babamla ılgılıydı.. kaldıramadım bılıyormusun..
butun gece otrdum agladım sadece agladım uyumadmda pek.. işe nasıl gittım bılmıyorum nasıl calıştım bugun nasıldım hıc bılmıyorum..
tek bıldııgım ıyı degılım.. hep ıyı olacagım dedıgım zmnda hep boyle oluyor.
bn anladım kı mutlu olmayı hak etmeycek kadar kotu bır kızım..
babamı ozledım burnumda tütüuyo kı ztn yanında olmak cok ısıtyorum her sanıyem onunla gecsın ıstıyorum vakıt kabetmek ıstemıyorum..
o yetmıyormus gıbı annemde hastalandı bugun hastaneye gıttı
doktor sen ne yapıorsun demıs kızmıs anneme..
malum mıde kanserıydı zor yendı .. bu ara babam olaylarından dolayı pek ıyı bakmadı kendıne ve olacagı buydu zaten beklıyorduk..
tekrarlanmasın Rabbım ya yalvarırım yeter artık annemde tekrarlanırsa cunku sansı olmayack doktorlar oyle demısti..
ah gunlugum hersye yolundaydı bılıyormusun ben ıyyıdım
sımdı tekrar basa dönduk , şimdi nasıl başa ckacagım bu sefer ne yaapcagım bılmıorum
Rabbım yardımcım olsun ne dıyeyım..
neyse ıyı geceler gunlukcan atayım ben cok uykum var

Peki ya sonra kim mi ? İncimm
ismimim sonuna 'M' ekini getirince mutlu olduğum nadir kişilerdensin. öncelikle bunu söyleyerek başlamak istiyorum. biliyorum bebeğim şu sıra görüşemiyoruz senin smsin zaten yok. sibelden alıyordum haberlerini onunkide bitmiş. seni anlıyorum her knouda. neden sms yapmak istemediğinide tahmin edebiliyorum.. bana kızdığından bahsediyorsun ama meleğim. sana kızdığım konuların haddi hesabı yok çok iyi biliyorsun. aslında şuan bile kızıyorum sana. o sms en kısa sürede yapılacak yoksa ben tl yükletip yaptıracağım sana !

ama bilirsin gereksiz şeylerden ve kişilerden knouşmak huyum değildir. seni duygusal modda asla görmek istemiyorum. defalarca söylüyorum sana. gülmeyi bu kadar çok yakıştırdığım hayatımda başka kimse yok. herkesin şu hayatta en iyi yaptığı işler vardır. seninki kesinlikle gülümsemek..

hayatın konusunda son 1 aydır çok fransız durumdayım farkındayım. babanın sağlığının iyi olmasını temenni ediyorum. sağlık olduktan sonra herşey herkes için yoluna girer. işinle ilgilide umarım bir problemin yoktur.

söylemesi çok kolay biliyorum ama kendine gel artık. helede cevrende seni dinleyecek kimse yoksa. ki yok biliyorum.

şimdi gülümsüyorsun hayatındaki tüm olumsuzlukları şuan itibariyle hayatından çıkartıyorsun.

gizem ben burdan knouşmak istemiyorum seninle. ya sen yarın sms yapıyorsun yada yapıyorsun o kadar.

takma hiçbirşeyi kafana lütfen. çok değerlisin. sorun varsa çözümü mutlaka vardır. Seviyorum Seni
senii çok özledım İncim..
bugun sesınıde duyamadım duymak o kadar ıyı gelırdıkı bana..
senınle konusmam gerek sana ıhtıyacım var bunu sende bıliyosun
ama az bekle ıncım haftaya maasımı alıyorum o zmn sms yapıorum söz melegım :(
Senı cok sevıyorum hemde cok cok cokkkk

merhaba günlüğümm

Gizem'im..
Seni Unutmak ne haddiime sadece bu aralar fazla uzaklaştım herkesten, seninle geçirdiğim heranın her gülüşün, her gözyaşının degeri paha biçilemez. Seni Seviyorum Özelsin, Dileriiim hep gülümse. :rolleyes:

Gizem'im..
Seni Unutmak ne haddiime sadece bu aralar fazla uzaklaştım herkesten, seninle geçirdiğim heranın her gülüşün, her gözyaşının degeri paha biçilemez. Seni Seviyorum Özelsin, Dileriiim hep gülümse. :rolleyes:

neysee su altını cızdıgımle ılgılıdıyecektım bırseyde :)
tesekkur ederım cnm sende özlesn.. Amin inşAllah gulumserımm :)

merhaba gunlugum :)
yarın sınv var ve ben hıc calısmadım evet dogru duydun calısmadım.. neyse bugun bır heyecan vrdı tabı bırazda huzun..
neyse calstım ettım guzeldı fena sayılmaz
aksam cıkısta herkese dua edın bana dedım :D
mudurm basarılar, hadı atlatta gel su sınavı dedı..
recep abı ıle nıhat abı basarılar kızım dualarımız snınle dedı..
arkadan bır kac kısı koro halınde basarılar Gizemim dedi :D

ve berkann basarılar dılemıyorum cunku kazanamayacagn dedı :H hayvan ya ama o hayvan dogruyu soyluyorda olabılır :D
neyse gunlukcan cıkayım ben :pp
ama ılk once

Anılım , Sibelim , Birgulum , damlacıgım , Sercancımm, Alicik ve dıger sınava gırecek olan arkadaslara basarılar dualarım sızınle :)

hadı ıyı geceler gunlukcan duaların benımle ola :)

özledım snı bır geleyım dedım :pp
nasılsın
ah ben ıyıyım hersey yerlı yerınde.
bu arada yenı eve tasındık bız :D
evet evet baya bır zorluk cektık ılkten ev bulamadık feln derken sonra bırden pat karsımıza bu ev cıktı ah evet yenı evımızdeyım :)
cok guzel bır evımız oldu kendıme aıt odamda var artık :I
ama daha tam degıl odam grı ve kırmızı renkte boya arıyoruz :D
evet ne alaka der gıbı oldugunu bılıyorum kı su var kırmızı grı renklı olsun ıstıyorum odam :D los bır ortam nasıl ama :D
olacak babam soz verdı boya sıparısı verdı arkadasına getırecek ınsAllah :)
sonra sınvlar acıklandı :)
enısten ıle planlarımız var ınsAllah olacka hayırlısı ıle :)
ha bırde enıstenle aram cok ıyı Allah bozmasın kem gozler uzak dursun bızden :)
bugun annemede soyledım hatta dur analtayım onuda:D
ısten cıktım eve geldımm
ben: Anne sevgılım var :H
Annem: Gizem s.agzına :D
sonra bende ıyı tmm deıdm sustum annemde sustu :D bır kac saat sonra ee kım o nerde tanıstın neyın necısı demeye baslar bende anlatırım :)
sonrası bellı zaten bırsey demiycek gecıp gıdecek :)
oyle ıste gunlukcan hersye yerlı yolunda babamla kardesım samsundalar
koyde dyugun var oraya gıttıler yarın gelcekler onun ıcın döne bızde kalıo :D onund akocası samsunda :D :)
manyaklar benden kola ıstedıler cekırdek feln almıslar cocuklar uyusun korku fılmı ızleyecekmısız oyle dıor :d
annem bırde benle yat bu gece dıye tutturdu ama olmaz gunlukcan gece enısten ıle telde konusamam yoksa onuda reddettım :D
o degıl uzun bır suredır ılk defa mutluyum ben :)
hayatım yoluna gırdı hersey yerlı yerıne oturuyor bır bır :)
umarım hepte boyle olur :)
neyse gunlugum ben arada ugrarım sana cok cıcı bak kendıne :)
iyi geceler :)
:50:

nasılsınn
ah ben cok üşüyorum hasta olacam :(
butungun hapşırdım..
yeni evede soba kurmadı annem neymıs yaz gelmıs feln ne yaz gelemsı bugun dondm ya resmen hala mont gıyıyorum kazak gıyıyorum ben yahu :( .D
neyse sbah kalktım ama nasıl kalktgımı bılmıyorum gece sercanımla konustuk 2 de yattım :D sabhta kalkamadım tabı :)
neyse ıste dolmusta yıne ömer abı ıle karsılastık bıraz maclardan konustuk ettık markete gıttık calıstım ettım felan :)
aslında sıkıcıydı pek ıs yoktu :D
ha bu arada hanı dun anneme sercanı soyledım demıstım ya aksam yatmadan onc egeldı sordu kımın nesı necısı feln dıye anlattım bende :)
tammdedı sen bılırsın dedı
aklını basına al dedı :D :I saka bır yana kızmadı yanı
kızmayacagını bende bılıyordum zaten ya :D
öyle işte gunlukcan gunler gecıp gıdıyor :)
hersye yerlı yolunda ah bırde odama su grı kırmızı yapaydık iyiydi :I
yapacaz ama ya gecte olsa olacak odam o renkte :D
duvar saatı ve tabloda begendım saatımı nıhat abı alacak soz verdı tabloyuda artık Allah kerım ben alırım galıba :D
oyle böyle guzel ya hersey yolunda ya ıste bu benı mutlu edıyor gunlugum :)
sımdılık gıttım ben gunluk kendıne cıcı bak gorusmek uzre
hoşça 'kal :)

hıı naber...
ben yne cok üşüyorum yahu :(
bu evı sevdımde bu huyunu sevmedım hep üşüyorum sercanda kızdı zaten dıkkat et kendıne dıye hıı ne ypayım kazakla gezıyorum ama üşüyorum yınede :S
neyse sabah kalktım dolmus geldı yıne ömer abi ile karsılakstık beraber işe gittik kımsecıkler yoktu ama yogunluk vardı ramazanla tavuk parcaladık :D
bana bıraz kızdı yuh dedı tavugun cılkı cıktı dedı sonra bıcagını aldım o bnım dedi banane feln dedm :D aslında baya eglendım bugun :D
sonra yemk arasınd aberkanla ugrastık bıraz..
tosuncuk mayısın 1 de bırakıyor ısı vakıt onsuz nasıl gecer ya .s
baya baya alıstık bız ona :D
hatta o geğirmelrine bıle
tm yemek yıyoruz derken berkan pis pis geğirirdi hep
nuray hatta bugun lan snı cok ozleyecegım su geğirmelerini bile dedi :d
demez olaydı berkan bır basladı yemek arasında yemek bıtene kadar devm ettı :D
oyle ya egelnıyoruz onunla onlarla cok alsıtım ya arkadaslarıma :)
aa bu arada sercanım yanıma gelcek mayıs sonu veye hazıran bası gıbı :)
berkana dedım kalacak yer ayarlayalım dıye
tmm dedi ben ayarlarım bende kalır feln dedi :H
hıı cok heyecenlandım ben ya:I
şimdi zmn hıc gecmıyormus gıbıde gelır bana ya neyse :)
oyle ıste gunlukcan bugunlerd eguzel seyler oluyor Allahım ınsAllah hep boyle olur
ben gıdeyım sımdı tekrar gelırım elbet
cok cıcı bak kendınee :50:

Halk Böyle İstiyor Oğlum

Halk Böyle İstiyor Oğlum! ...

'Bir babanın doğum gününde
oğluna mektubudur...Görülmüştür'

Sevgili oğlum
Bugün tam on yedi yaşındasın
Görüyorum ki artık
Her şeyin farkındasın
Ama ne zaman ararsam seni
Ya diskoda
Ya barda
Ya da televizyon karşısındasın

Haklısın oğlum
Devir artık bu devir
Sen de çemberini çağına göre çevir
Senin neyine
Resim roman şiir
Senin neyine
Sanat vesair
Ne diyor meşhur televizyon büyükleri
Vur patlasın çal oynasın
Devir artık bu devir

Nasılsa
Son düğmesi de koptu insanlığın
Vefa can çekişiyor arka sokaklarda
Umut mendil sallıyor giden trenlerin ardından
Onur, adres arıyor mezarlıklarda
Dostluklar çöp tenekelerinde sahipsiz
Ve anahtar teslimi aşklar satılık köşe başlarında
Hem de üç kuruş mutluluklara...

Ama sen de haklısın
Sana mı kaldı
Kurtarmak vatanı
Sana mı kaldı
Uyandırmak yatanı
Sana mı kaldı
Duvara yapıştırmak
Bu memleketi satanı
Anasını ağlatanı....

Gel gör ki oğlum
Senin de kurtuluşun yok bu gidişten
Ne etsen- ne yapsan
Bir düğün
Bir bayram
Bir lale devri
Hangi ekrana baksan

Kim kiminle evleniyor
Kim kiminle çıldırıyor
Kim kime daldan dala
Gelinim olur musun diyor

Kimisi sahte gelin
Kimisi zengin bir prens
Kimisi de insanlıktan bir yudum bir nefes
Bekliyor da bekliyor

Bak her gün ayrı bir kanalda
Bambaşka bir 'ünlüler çiftliği'
Her kanalda şöhret olmanın dayanılmaz hafifliği
Ve işte böyle
Pazara dökülüyor bir bir
Herkesin yumak yumak ipliği
Yıllar var ki oğlum
Birileri işte
Bizi hep böyle gözetliyor...
Ve sen de görüyorsun ki
Bu sahneler
Bizi ne de güzel özetliyor

Kimin umurunda yarınlar
Kimin umurunda çocuklar
Kimin umurunda bu isyankar çığlıklar
Bir kavgadır
Bir yarıştır
Bir rezalettir gidiyor.
Kime sorsan
Cevaplar dünden hazır
Halk böyle istiyor oğlum
Halk böyle istiyor
Gel gör ki
Bir reyting uğruna
Ne 'güneşler batıyor' oğlum
Ne güneşler batıyor....

Ahmet Selçuk İLKAN

Halk Böyle İstiyor Oğlum

Halk Böyle İstiyor Oğlum! ...

'Bir babanın doğum gününde
oğluna mektubudur...Görülmüştür'

Sevgili oğlum
Bugün tam on yedi yaşındasın
Görüyorum ki artık
Her şeyin farkındasın
Ama ne zaman ararsam seni
Ya diskoda
Ya barda
Ya da televizyon karşısındasın

Haklısın oğlum
Devir artık bu devir
Sen de çemberini çağına göre çevir
Senin neyine
Resim roman şiir
Senin neyine
Sanat vesair
Ne diyor meşhur televizyon büyükleri
Vur patlasın çal oynasın
Devir artık bu devir

Nasılsa
Son düğmesi de koptu insanlığın
Vefa can çekişiyor arka sokaklarda
Umut mendil sallıyor giden trenlerin ardından
Onur, adres arıyor mezarlıklarda
Dostluklar çöp tenekelerinde sahipsiz
Ve anahtar teslimi aşklar satılık köşe başlarında
Hem de üç kuruş mutluluklara...

Ama sen de haklısın
Sana mı kaldı
Kurtarmak vatanı
Sana mı kaldı
Uyandırmak yatanı
Sana mı kaldı
Duvara yapıştırmak
Bu memleketi satanı
Anasını ağlatanı....

Gel gör ki oğlum
Senin de kurtuluşun yok bu gidişten
Ne etsen- ne yapsan
Bir düğün
Bir bayram
Bir lale devri
Hangi ekrana baksan

Kim kiminle evleniyor
Kim kiminle çıldırıyor
Kim kime daldan dala
Gelinim olur musun diyor

Kimisi sahte gelin
Kimisi zengin bir prens
Kimisi de insanlıktan bir yudum bir nefes
Bekliyor da bekliyor

Bak her gün ayrı bir kanalda
Bambaşka bir 'ünlüler çiftliği'
Her kanalda şöhret olmanın dayanılmaz hafifliği
Ve işte böyle
Pazara dökülüyor bir bir
Herkesin yumak yumak ipliği
Yıllar var ki oğlum
Birileri işte
Bizi hep böyle gözetliyor...
Ve sen de görüyorsun ki
Bu sahneler
Bizi ne de güzel özetliyor

Kimin umurunda yarınlar
Kimin umurunda çocuklar
Kimin umurunda bu isyankar çığlıklar
Bir kavgadır
Bir yarıştır
Bir rezalettir gidiyor.
Kime sorsan
Cevaplar dünden hazır
Halk böyle istiyor oğlum
Halk böyle istiyor
Gel gör ki
Bir reyting uğruna
Ne 'güneşler batıyor' oğlum
Ne güneşler batıyor....

Ahmet Selçuk İLKAN

cooo..k beğendim
çok sagol tatlım benım super yazmış valla :)

hıı merhabaa gunlukcanım :)
bu hafta sonu ugrayamadım aklımdaydın ama mısfırlerımız vardı :)
samsundan kuzenlerım geldı yengem enıstem ve kızı ıle :)
onlarla vkaıt gecırmeye calsıtım :)
malum calsıtıgım ıcın pek vakıt gecıremedım ıste cuma gunu bı enıstem babam amcam rakı sofrası kurmustu onların sofrasında oturdum :pp
enıstem rakısından yudumlattı sonra
amcamlar gıttı babam ben enıstem oturduk enıstem konusut benımle
hemde cok guzel sekılde :)
aklındakı projelerden ve benden beklentılerınden konustuk :)
sonra bana dedıkı
evlenecegın adamla ılk benı tanıstıracaksın dedı bunu sendne ıstıyorum gızem dedı tek ıstedıgım bu dedı.. ben onu alacam karsıma konusacagım ve ılk bendne onay alacka o kısı dedı :H
tmm dedım :)
sonra ıste bugun ne oldu
sabah babam bugun samsuna donecektı oda kuzenlerım ıle
sabah ben sneı goremem kızım dedı evden cıkarken benı yataktayken optu..
evden cıktı gıttı..
ben usutmu gıyındım kuzneımle feln vedalastım evden cıktım ıse gıtmek ıcın :)
sonra tmm gıdıyorum bırı kızım dedı baktım babam :)
yolun ortasında durduk sarıldı bana sonra optu yanklarımı bende onu öptum. babam saclarımı kokladı bırde saclarımdan optu benı bend eona karsılık babamın ellerını tuttum ve ellerını optum sonra gorusurz baba deıdm kendıne ıyı bak guzel kızım dedı ben yoluma koyuldum arkamda babam ne yapıor dıye baktıgm da yolun ortasında kala kalmıs ve bana bakıyordu bana gulumsedı sonra o koca adam yolun ortasında bana opucuk yolladı " SENI SEVIYORUM KIZIM" dedı.. ıste bu banayettı.. ıste benım babam boyle bırsey ıste ben babamı boyle sevıyorum ve babamda benı böyle sevıyor..
iyiki varsın babam.. senı kocamn sevıyorum :)

öyle işte gunlukcan sonra claısıtm ettım :) ısten cıktık
ılknurla yuruyerek gelıyoruz eve bana gorucusunu anlattı evlendırıyorum kızı ya :D
gozunun ıcı guluyor o cocuktan bahsettıgınde Allahım ona hayırlısını nasıp etsın
sonra sercanım aradı onunla konustum :pp
sımdıde evdeyım ıste bıraz durayım cıkar gıder yatarım :)
sanada yıne ugrarım gunlugum :)
şimdilik hoşçakal

o degıl ben sana bunu gostermedm ve anlatmadımmmm :D

aılemıze bır kucuk melek daha geldı :)
sudenazımız mınık melegımız :)
erken dogumdu ıstanbulda dogdu mınık bır bebek :)
o kadar tatlıkı anlatamam :pp bır ara annelık duygusu kapladı benı o mınıcıgı kucagıma aldıgımda kokladıgımda :)
bır aglaysı var sesı bılem cıkmıyor :)
Rabbım ona guzel hayırlı bır ömur versın :)
iyiki geldın ailemize minik melek :)

525833_3920185968514_1395487584_3557263_1290388098_n.jpg

tumblr_m2p4a0hcmu1r59c6yo3_500.jpg

hmm bahar geldı :)
papayalar ortaya cıktı
ah ne guzel kokar onlar kı :)
huzur verır bana
bembeyaz yaprakları narındır o :) sapsarı guneşi var birde ortasında :)
sevıyor sevmıyorlarla kopramam kı ben onun yapraklarını :)
alırım onları tac yaaprım kendıme sonra bırazınıda alır vazoya koyarım odamda dursun odam hep paptya koksun diye :)
cok severım yahu cokta sevındırık olurum bırı bana papatya verınce :)
öyle işte gunlukcan bır papatyaa alanım yok :(
artık bende persembe gunu cıkar bahceye toplarım :pp
ha bu arada yenı bınanın bır bahcesı varda xD
var işte ama daha hıc gırmedım bu persembe bır keşif yapmam lazım oraya :D
daha apartmandan kımseyı tanımıyoruz :D
nasıl bır yere dustuysek :D
neyse huzurluyuz ya bu bana yetıyor canım gunlugum :)
neyse gıdeyım ben görusurz yıne gunlukcan sana papatylar bırakıyorum hergunde bırakıcam :pp

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri