Vodafone Duble 1000 Tarifesi

HaDeS

Kayıtlı Üye
Her daim kazanan Vodafone Faturasızlar dünyasına siz de gelin diye, her yöne 1000 dk ve 1 GB internet içeren Duble 1000 Tarifesi ayda sadece 19 TL

Tarifenizdeki dakikalarınızı SOR DUBLE1000 yazıp 7000’e ücretsiz göndererek anlık olarak sorgulayabilirsiniz.

Tarife 31 Ekim tarihine kadar abone alımına acıktır

*15 Temmuz 2014 itibariyle paket harici, indirimsiz/ standart yurtiçi her yöne konuşma ücreti 46,25 kr/dk olarak güncellenecektir.
Tarifenin aylık ücreti aylık 19 TL olup, 30 gün sonunda hattınızda yeterli bakiye olması durumunda içerikler otomatik yenilenir.

Standart tarife:

Yurtiçi her yöne konuşma: 46,25kr/dk
Yurtiçi sms: 33Kr/adet,
Yurtdışı sms: 75kr/adet

---> Vodafone Duble 1000 Tarifesi

Ben bu tarifeyi kullaniyorum zaten. Esimde oyle.
Abimde kullaniyor ama 30 tl yukluyor ve 500 dk veriyor.
Gidip sormus. Vadofonedaki calisanlar o kampanya zamaninda gecis yapanlar icin simdi yok demis.
Bilmiyorum.

Ama yenilerken dikkat etmeniz gerek.

Esim ve ben yuklerken birsuri sorun yasiyoruz.
Esim birgun onceden yukledi meblayi. Sonra 10 tl kesmisler. Esim aradi sordu interneti kullanmisiniz dedi. Oysaki hem dakika hemde internet paketim bitmemisti. Eger gunu dolduysa para yatmis zaten zamani dolunca hemen otomatikmen pakete kwsilmesi gerekiyor. Ama yapmadilar. Ve bu esimimde basina geldi. Bir kac aysir ayni sorunu yasiyoruz. Gunu dolmadan paket bitti diye mesaj gelmeden para yuklemeyin. Hatta mobil interneti kapatin geceden. Gercektende kullanmasaniz bile internete kesiyorlar kafan 10 tl.
Ayda esim ve benim 19+19 yani 38 yuklememiz gereken miktari sirf benim telefona 40 tl yuklemek zorunda kaldik.

bi de devletin kestigi telsiz ucreti olmasa iyi tarife aslinda

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri