Vıdı vıdı

---> Vıdı vıdı

13.12.2013
Sabah uyandım bizim miskin kedi uyuyordu. Dolmuş, servis ve iş üçgenini atlattıktan sonra iş çıkışı anne evimde buldum kendimi.
Ya Rabbim annem yakmış sobayı. Nasıl yanıyor oh keyfim yerinde. Yemek yedim bir güzel sonra da ben azcık uzanacağım dedim. Mışıl mışıl da uyumuşum :) Annem gitmeyecek misin dedi yok gitmeyeceğim ev soğuk dedim. Kocacım anlamıyor bu akşam aynı anda soğuk eve girdiğimiz de anlayacak dedim. Annem kıs kıs güldü. Çektirme kara çocuğuma dedi. Şimdi ben eve gidiyorum buz gibi ev. Klimayı açıyorum ısınıyor azıcık tabi eşim geliyor ev sıcak diyor inanmıyor bana ya :)
Babam metroya kadar bıraktı eşimle metro da buluşup soğuk evimize girdik. Sucuklu yumurta yapıverdim. Sonra anlamış ki sen haklısın ev soğuk dedi. Sımsıkı sarıldık uyku vakti.

---> Vıdı vıdı

14.12.2013
Ne o sınav mı var? Az buçuk çalışılmış sınava nasıl gidilir?
Bugün izin aldım işyerinden açık öğretim sınavım var amanın :) Evden kahvaltı yapmadan eşimin arkamdan dır dır konuşmalarıyla koşturarak çıktım evden. Kaç tane otobüs geçti bir beklediğim dolmuş gelmedi. Ben de bir otobüse oradan başka otobüse derken ilk defa çamlık denen yere gidip orada sınava girdim. Bu dönem toplam 6 ders aldım fazlasını istemedim. 2 tane sınavım bugün var. Sınav nasıldı sorusunun cevabına gelelim 2 sınava girmişim şunun şurasında birisi eh idare eder diğeri kötü. Ben hukuk dersi görmemişim Amerikanların ve Romaların hukukunu nerden bileyim. Sorulara içimden etmediğim laf kalmadı. Ama ben akıllı bıdık ne yaptım bil bakalım :) Her cevap şıkkından 4 tane işaretledim. Geçen sene cevaplar öyleydi çünkü.
Sınav da sonuna kadar durdum diyebilirim. Oradan yine 2 otobüs değiştirip evime geldim. Kahvaltının ardından temizlikle uğraştım o da bitti. Duşumu aldım mis oldum mis. Kayınvalidem bizi yemeğe götürdü. Ben geç kaldım. Eşim işten çıktı ananeyle ve anneyle buluştu en son koştura koştura ben gittim :D
Yemekten sonra eşime fıstık gibi bir mont aldık nasıl yakışıklı oldu :) Kahvemizi de içtik. Saat 22:00 dan 23:00 a kadar otobüs bekledik. Eve gittiğimizde epey geç olmuştu ve yarın sınavım vardı buz yatağımıza girip uyuduk. Yok öyle evimiz soğuk olsa da biz sımsıcak yaparız gibi süslü kelimeler. Ev cidden buz buz :)

---> Vıdı vıdı

Ee hani odaya kus girmek yoktu?
Neden esin annesine gidip dus aliyor? Yada isten cikinca annesinemi gidiyor?

Ilginc.
Ben nerede kocam orada. Yada kocam nerede ben orda :)

Ama bizim.evler altli ustlu olacak kayinvalidemle.
Onlarin eleri cok soguk oluyor bizim ev cok soguk olmazmis oyle diyor ali...
Kisin kaynanami hep bize cagiririm yazil usumesin yukarda.

Ben cok usurum aliye diyorum evi isitirsam gelirim yoksa gelmem :)

Küs değil de dargın girdim ay ama inan o suratı düşünmekten odadaki oyunu unutuyorsun :) Bu ara çok aksattım uzun uzun yazmam lazım detaylarına kadar.
Eşim öğlen 2 de işe gidiyor. Gidesiye kadar ananesine gidip kahvaltı yapıyor gitmişken doğalgazlı evde duş alıyor sımsıcak.
Valla bende çok üşüyorum hatta kansızsın o yüzden üşüyorsun dediler diye geçen sene kışın gidip test yaptırdım doktor turp gibisin dedi :98xz7:
Neyle ısınacaksınız ben sana söyleyeyim üşüyüp üşümeyeceğini :D

---> Vıdı vıdı

Küs değil de dargın girdim ay ama inan o suratı düşünmekten odadaki oyunu unutuyorsun :) Bu ara çok aksattım uzun uzun yazmam lazım detaylarına kadar.
Eşim öğlen 2 de işe gidiyor. Gidesiye kadar ananesine gidip kahvaltı yapıyor gitmişken doğalgazlı evde duş alıyor sımsıcak.
Valla bende çok üşüyorum hatta kansızsın o yüzden üşüyorsun dediler diye geçen sene kışın gidip test yaptırdım doktor turp gibisin dedi :98xz7:
Neyle ısınacaksınız ben sana söyleyeyim üşüyüp üşümeyeceğini :D

Dogal gazla. Hem dogalgaz pejtekleri hemde sobasini kurdiracak. Sobasi yerine ufo alayimmi diyor dedim yoook yoook sizin cok elektrikler kesiliyor ben normalden cok usurum :) hem sobasi hem peteklero oksun diyorum ama ne yaptiracak bilmem artik.

---> Vıdı vıdı

Dogal gazla. Hem dogalgaz pejtekleri hemde sobasini kurdiracak. Sobasi yerine ufo alayimmi diyor dedim yoook yoook sizin cok elektrikler kesiliyor ben normalden cok usurum :) hem sobasi hem peteklero oksun diyorum ama ne yaptiracak bilmem artik.

Doğalgazlıysa fıstık gibi :) Pencereler çift cam olsun açarsın doğalgazı oh ne güzel. İzmir'e mi gelin geleceksin ?

---> Vıdı vıdı

Doğalgazlıysa fıstık gibi :) Pencereler çift cam olsun açarsın doğalgazı oh ne güzel. İzmir'e mi gelin geleceksin ?

Izmirde oturuyorum istanbula gidecegim.
Dunde kalkmis beyefendi soba koydurmucam diyor. Bu huyu beni sinir ediyor.
Birseyi bana danisiyor karar veriyoruz sonra yok ben oyle degil boyle yapicam diyor. Ozaman diyorum bana sorma. Madem kafana gore davranacaksin bana sorma diyorum bin defa. Dugun salonunda oyle yapti. O nasil bu nasil. Bitanesini begemmedigimi soyledim kizdi. Bende dedim sorma bana. Ondan sonra bir kac defada sordu. Dedim benim bir fikrim yok bikdigin gibi yap.

---> Vıdı vıdı

07.07.2015
Uzun zaman olmuş çok uzun zaman.
Şöyle bir solukta yazabilsem herşeyi.
Neyse ki halen Aydındayız günlüğüm.
Yazmayı ümit ederek şimdilik hoşça kal ;)

---> Vıdı vıdı

19.12.2015-20.12.2015
Merhaba günlük,
Şuan beni en rahatlatacak şeyin yazmak olduğunu düşünüyorum. Her şey 15 aralıkta ortaya çıktı. Eşimin ve benim en korktuğumuz şey başına geldi daha önce geçirmiş olduğu hastalığının tekrardan nüksetmiş olabileceği korkusuyla hastaneye yattık ve tanı konuldu; lenf kanseri. Öyle eyvah vah vah falan demiyorum kanserden gripmiş gibi bahsediyorum. Yeneceğiz kocamla beraber el ele biz bu hastalığı Allahın da izniyle yeneceğiz. Bugün pazar evimizi İzmir den eşimin misafirleri akın etti. Bu süreçte moral ve sabır önemli komşularımız öğrendi. Ben ise hiç oflamıyorum Şükür diyorum ve bol bol dua ediyorum. Beterin beteri var. 2015 in sonlarına geliyoruz. Yeni yıldan tek istediğim SAĞLIK SAĞLIK SAĞLIK gerisini zaten kocamla biz yaparız.

---> Vıdı vıdı

19.12.2015-20.12.2015
Merhaba günlük,
Şuan beni en rahatlatacak şeyin yazmak olduğunu düşünüyorum. Her şey 15 aralıkta ortaya çıktı. Eşimin ve benim en korktuğumuz şey başına geldi daha önce geçirmiş olduğu hastalığının tekrardan nüksetmiş olabileceği korkusuyla hastaneye yattık ve tanı konuldu; lenf kanseri. Öyle eyvah vah vah falan demiyorum kanserden gripmiş gibi bahsediyorum. Yeneceğiz kocamla beraber el ele biz bu hastalığı Allahın da izniyle yeneceğiz. Bugün pazar evimizi İzmir den eşimin misafirleri akın etti. Bu süreçte moral ve sabır önemli komşularımız öğrendi. Ben ise hiç oflamıyorum Şükür diyorum ve bol bol dua ediyorum. Beterin beteri var. 2015 in sonlarına geliyoruz. Yeni yıldan tek istediğim SAĞLIK SAĞLIK SAĞLIK gerisini zaten kocamla biz yaparız.
Öncelikle Allah yar ve yardımcınız olsun, ne kadar inanmak istemesekte ciddi bir hastalık çağımızda eniştemi ve halamı bu yüzden kaybettim fakat yenen akrabalarımda oldu..
Eşinize yapabileceğiniz en güzel şey onun yanında oldugunuz belirtmeniz ve hasta gibi davranmamanız olucaktır.. Kafada toparladımı herşey yoluna giriyor acil şifalar dilerim buradan takip edeceğim sizi..

---> Vıdı vıdı

21.12.2015
Bugün en uzun geceydi dimi. Dün gece 10 du sanırım uyuma moduna geçtik. Fakat bende uyku ne gezer dua ederek uykuya dalmışım. Gece yarısı 2 gibi kan aldılar 4 gibi bir daha tansiyon falan sabah 6 da hoop günaydın oldu. Bu sabah Aydında sisli bir güne uyandık. Kahvaltısını yaptıktan sonra teyzesi , onun kızı ve izmirden arkadaşı ziyarete geldi. Herhalde yediğimiz birşey dokundu bugün eşimle ikimizde ishaldik. (Midye mi acaba?)Öğlen 1 de biyopsu yapmak için ameliyat kıyafetlerini ben giydirdim ameliyathaneye uğurlayamadan başladım ağlamaya teyzeside bana sarıldı ağladık sonra sil gözyaşlarını uğurla kocanı dedi koştum öptüm iki kez yanağından.
Bir buçuk saat sonra odasında bekleyin dedi gittik kahve falan derken ben bir saat sonra gittim beklemeye çok dua ettim o esnada fakat 3 gibi geldi odasına ve ilk duyduğum çok kötü geçti dedi. Bir kaç terslik olmuş damar yolu açarken iğne kırılmış, boynundaki bezeyi hemen alamamışlar boynu ağrımış ve 20 dakikadan fazla hasta bakıcıların ben çıkarmam sen çıkar odasına konuşmalarını beklemiş. Eşim kendine gelip onu giydirdikten sonra onu teyzesinin kızına bırakıp eve döndüm. Komşularda yavaş yavaş öğrenip geçmiş olsuna geliyorlar.
Günlüğüm daha şimdiden her kafadan bir ses çıkıyor. Kulak asmamaya çalışıyorum ama sessiz de kalıyorum. SABIR ve ŞÜKÜR. Pataloji sonucu iki hafta sonra çıkacakmış. Bu esnada teyzesi Ankaradaki bir doktora da götürecek bezesinden. Belki akıllı ilaçla çözüm buluruz umuduyla.Eşimde daha sonrası için bebeğimizi aramamız adına doktorun söylemesi üzerine dondurma işlemi yapacak.
Bu akşam yatağımızda yalnız uyuyacağım. Yarın evine gelecek benim paşam.
Şimdiden yeni bir güne günaydın.
Mucizee mucizee mucize istiyoruuum...

---> Vıdı vıdı

Paşan seni ve çocuğunu yalnız bırakmayacak..
Takipçinizim kandiliniz mübarek olsun..

---> Vıdı vıdı

13.10.2016
Selam Günlüğüm,
Yıl olacakmış sana yazmayalı .
Çok şükür iyi durumdayız. Zorlu süreçlerden sonra iyiyiz, mutluyuz.
Kaygılarımız ve korkularımız var elbette.
Yeni aracımızı aldık dün. Bana tam anlamıyla sürpriz oldu.
Bugünlük hoşçakal..

---> Vıdı vıdı

17.10.17-SALI
Sevgili günlüğüm,
Yarın eşimin kontrol günü. Umarım her şey yolundadır**¦
Bana gelecek olursak bıraktığın gibiyim. İşyeri ev koşturuyorum. Araba sürmeyi pekiştiriyorum.
En sevdiğim aşure ayındayız  Çılgınlar gibi aşure yedim diyebilirim. Kiloma da dikkat etmem gerekiyor.
En samimi arkadaşım bu hafta sonu gelecek bakalım. Çarşı pazar gezeceğim şöyle bir. Evden taşınma durumumuz söz konusu. Bu evi çok seviyorum. Fakat kaderimizde ne varsa o oluyor. **œHAYAT** SENİ AKIŞINA BIRAKTIM.

---> Vıdı vıdı

Sevdiğim şarkı sözü de şöyle dursun istedim:

öyle bir yol tutmuşum ki sorma
inandım ki sevince vardır dünya
.....
sevmek bil ki doğmaktır yeni baştan

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri