Victoria's Secret Nişantaşı’nda açıldı.

Melanii

Bayan Üye
Victoria's Secret Türkiye'deki ilk şubesini Nişantaşı City's AVM'de açtı.

thumb_wwww.jpg

Kadın iç çamaşırı, pijama, dış giyim, mayo, ayakkabı, parfüm, şampuan ve vücut losyonları gibi ve aynı zamanda güzellik ürünleri satışı yapan Victoria’s Secret, Türkiye'deki İlk Mağazasının açılışında büyük ilgi ile karşılaştı. Çok sayıdaki ziyaretci Victoria’s Secret Mağazasını ziyaret ederken iç çamaşır koleksiyonlarının olmayışı ziyaretciler arasında arasında şaşkınlık yarattı. Mağazada şimdilik sadece VS kozmetik ürünleri bulunuyor. Yani tekstil bölümü daha gelmedi.
Fakat daha ilk günden mağaza VS hayranları ile doldu taştı. Victoria's Secret'ın meşhur pembe çizgili o muhteşem sevimli poşetlerini artık Türkiye'de herkesin elinde göreceğiz.
Victoria’s Secret Nişantaşı City's mağazasında en ucuzu 19 TL, en pahalısı ise 279 TL değişen fiyatlarla satışa sunulan ürünlere ilgi oldukca büyüktü..

thumb_0598236802_76484851801_10763455_1547088337_n.jpg

Son düzenleme:
---> Victoria's Secret Nişantaşı’nda açıldı.

Victoria Secret nişanlandı diye okudum başlığı. Hay Allah :D

Ben öyle okumadım :/

( hayırlısı olsun ) :)

Adana'dan kalkıp nişantaşına gidemem ben. xD

Bana istediklerinizi ve adresinizi yollayın ben hepiniz için gidip alayım, kapınıza kadar göndereyim zahmet etmeyin siz :Ü

Tüm kadınlara ve onlara bakıp gözleri bayram edicek olan erkeklere desek daha doğru xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri