vicdan mahkemesi

KUZEY

Kayıtlı Üye
hayatım boyunca ufak tefek yalanlar kı bunlarda menfaat ıcın degıl sadece soylenmesı gerektıkı ıcın yalanlardan baska hiç bır yalan soylemedım özümde sözümde bir oldu babamı kaybettıkten sonra tek varlıgım annem oldu annemın ustune daha duser bı hale geldım tek varlıgım o babam gıbı onuda kaybetmek ıstemıyorum ama kendımden utanıyorum annem ankarada yasıyor ben ise şuan tayland dayım gectıgımız kurban bayramında telefonumu kapatıp bayramın 4. gunu acıp annemı aradım ağlayarak nerdeydın oğlum meraktan öldüm dediğinde ilkkez anneme yalan soyledım ve anneme tek varlıgıma yalan soyledıgım iiçin kendımden utanıyorum :(

---> vicdan mahkemesi

gercegi söyle bence ona nerdeydin neyapıyordun kızsa da bilmeye hakkı var ne kadar kötü durumda olsan da bunu ona söyledigin icin sana güvenecek birdaha bahanen oldugunda bndan suphe etmeyecek

---> vicdan mahkemesi

έғګąʼnέ;1979969' Alıntı:
gercegi söyle bence ona nerdeydin neyapıyordun kızsa da bilmeye hakkı var ne kadar kötü durumda olsan da bunu ona söyledigin icin sana güvenecek birdaha bahanen oldugunda bndan suphe etmeyecek

annemin kahrolacagını bıldıgım ıcın soyleyemıyorum işte tek sorunda burda ya :(

---> vicdan mahkemesi

biliyorum kolay bişe deil söyle demek sylemek artık her ne halt ettiysenxD yahu yalan daha mı ii vicdanın sanki o zaman daha rahat..

---> vicdan mahkemesi

έғګąʼnέ;1982926' Alıntı:
biliyorum kolay bişe deil söyle demek sylemek artık her ne halt ettiysenxD yahu yalan daha mı ii vicdanın sanki o zaman daha rahat..

evet vicdanım boyle rahat degıl ama emınım sende annene yada babana anne kızın neyse ya

---> vicdan mahkemesi

sen bilinxD pek ii seyler yapmamıs bu belli cıx cıx hic utanmadın demi xD
neyse yahu dalga gecmeyeyim derler ya o zaman yureginin sesini dinle o sana dogru olanı söyleyecektir aynen öle:)ama zaten sende bu vicdan oldukca cok saklayamazsın.

---> vicdan mahkemesi

έғګąʼnέ;1982947' Alıntı:
sen bilinxD pek ii seyler yapmamıs bu belli cıx cıx hic utanmadın demi xD
neyse yahu dalga gecmeyeyim derler ya o zaman yureginin sesini dinle o sana dogru olanı söyleyecektir aynen öle:)ama zaten sende bu vicdan oldukca cok saklayamazsın.

yok saklayacagım ama bırgun annemde akrabalarımda sevdıklerımde öğrenecekler ama yınede allahıma ısyan etmıyorum neyse hayırlısı o allahım da bunu layık gormus demekkı bana

---> vicdan mahkemesi

yok öyle
sen ye haltları ondan sonra da
Allah bana bunları layık görmüş de
suç işlediysen onun farkında olacaksın ve asla alttan almıcan
adı üstünde suç
kaderini insanın kendi belirler biraz.zaten Yaratıcı biz nasıl istiyorsak öyle yasamamıza müsade etmis.
iyiligi de kötülüğü de secen o yolda devam eder.

---> vicdan mahkemesi

έғګąʼnέ;1982966' Alıntı:
yok öyle
sen ye haltları ondan sonra da
Allah bana bunları layık görmüş de
suç işlediysen onun farkında olacaksın ve asla alttan almıcan
adı üstünde suç
kaderini insanın kendi belirler biraz.zaten Yaratıcı biz nasıl istiyorsak öyle yasamamıza müsade etmis.
iyiligi de kötülüğü de secen o yolda devam eder.

efsane pardon ama akcıger kanserını ben kendım olmadım heralde demı
bayramdan once hastanede yatıpda bayramda anneme ben anne boyle boyle dıyecek kadarda guclu degılım demı bıde benım hayatımda bı tek o varken onun hayatında da bı tek ben varken bunu dıyecek kadar guclu olamam demı
benım bı suç işledıgım falan yok kader ve kaderede sonuna kadar ınanırım

---> vicdan mahkemesi

ovvvvvvvvvvvvv
arkadasım sen söylemiyordun ne yaptıgını napim alla alla
suç işlemiş gibi saklıosun ben ne bilim.
akciger kanseri mi
valla ne yazıcamı bilemedim arkadasım Allah en yakn zamanda sifasını verir ins
hemn kötü düsünme yahu
üfffffffff
iide annengilden neden saklıon.
biliyorum yıkılacak belki kadın çok zor bişe gerçekten zor ama o da bilsin
belki birbirinize sarılıp atlatacaksınz yapma böyle bu hafif bişe deil ki saklayasın

---> vicdan mahkemesi

hiçbir gercek insanın canını yalan kadar acıtamaz..
gerceği söylemelisin bana kalırsa..
ne olursa olsn o annen senin yalanı haketmiyor.. :)
söyle anlat durumunu anlayacaına eminim..

---> vicdan mahkemesi

Gerçeği söylemelisn bence..
Bende sirozdum ve saklayabileceğim kadar sakladım emin ol yanlarında olmaları seni çok rahatlatır.. Kendimden biliyorum :)

---> vicdan mahkemesi

Kötü..
Geçer büyüyünce unutursun.
Takma.
Sen annenle ilgilenmeye devam et.Annene yakın ol ki..Yalan söyleyecek sebebin olmasın.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri