VEFAT (hanımefendi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> VEFAT (hanımefendi)

Şaşırdım

Hatta Şok Oldum..

Kardeşi , Annesi ,

Eğer Gerçekse Çok Şaşırtıcı Bi Durum.

Kardeşinin Öldüğünü Biliyordum

Ama Annesini Yeni Duydum..

Tabi Birde Ölen Sevgilisi Vardı Yanlış Hatırlamıyorsam..

Allah Rahmet Eylesin Ne Diyelim.

---> VEFAT (hanımefendi)

Çok ağırbaşlı hanımefendi biriydi gerçekten.

Doğruysa bu olay çok üzüldüm.

Allah rahmet eylesin.

---> VEFAT (hanımefendi)

hastalık ve ölümle ilgili saka olmaz buna inananlardanım o yüzden bunun gercek olduğunu düsünüyorum..
bayanı hatırlıyorum ve bi kac kez konusma fırsatım da olmustu cok iyi biriydi yaa.. :(
cok sasırdım konuyu görünce ve cok üzüldüm smdide..
Allah rahmet eylesin yakınlarına da sabır versin..

---> VEFAT (hanımefendi)

Hastalık ve ölüm konularında saka olmaz o yüzden haberin doğru olduğu kanaatindeyim..
bayanla bir kac kez konusma fırsatım olmustu gercekten cok iyi biriydi yaa :(
Cok sasırdım konuyu görünce ve bir o kadar da üzüldüm..
Allah rahmet eylesin yakınlarınada sabır versin.. :eek:

---> VEFAT (hanımefendi)

ölüm öyle birşeydir ki şakası bile olmaz şaka yapanda *****tır zaten ama şaka değil bence gerşektir allah rahmet eylesin bundan 1 ay öncede benim arkadaşım vefat etti elektrik çarpması nedeniyle çok üzücü bir durum :s

---> VEFAT (hanımefendi)

:|
Allah rahmet eylesin.
Böyle bir olayın şakası olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca konuyu açan arkadaşımızın ne gibi bir çıkarı olabilir ki böyle bir şeyden.
Çok ağır başlı ve çok düzgün biriydi benim gördüğüm kadarıyla.
Mekanı cennet olsun.

---> VEFAT (hanımefendi)

βŁą๔ķ_ĻợŖĐ;2584606' Alıntı:
Arkadaşlar gündem yaratmak ilgi çekmek için böyle slak salk işlerle uğraşacak birisi değilim. Doğru söylüyorumu kanıtlama çabası içerisinede girmeyeceğim. Sadece bir kişi bile fatiha okusa faydadır düşüncesiyle açtım konuyu. Çok şükür çocukluk dönemini yaşadım geldi bitti geçti. Böyle bir konunun şakasını yapacak kadarda gerizekalı değilim. Biliyorum inanması güç ve üzücü bir durum.

hanımefendi arkadaşımız ağır bir hastalık yaşıyordu ve tedavi görüyordu. Bundan bir ya da iki sene önce kardeşi vefat etmiş küçük yaşta. Kendiisi söylemişti. En son ise 2 ya da 3 ay önce msn de Almanyada yaşayan annesinin vefat ettiğini ve Almanyaya gideceğini söylemişti.

ayrıca addict yorumunla emin olmadığın halde ima ettiğin şeyden ötürü sana hakkımı helal etmiyorum. Kelimesi kelimesine aynı olması için ya benim yazmış olmam lazım ya da kopyala yapıştır yapmış olmam lazım.

ben sana inanıyorum arkadaşım.
dürüst birine benziyorsun.
o arkdaş yanılmış olablr,bşka birisiyle karıştrmış olablr,dalga da geçiyr olablr
ama bence hak hukuk karıştırma işin içine
Allah rahmet eylesin diyecek hiçbişeyimiz yok.
yalnız,şimdi okurken farkettm,en son 2 ya da 3 ay önce annesini kaybettgini söylüyorsun,,bu kızın acısı bu kadar kolay mı geçmiş,forumda sevglisiyle üye olup gayet normal-hatta çk daha iyi-bir ruh hali içersindeydi:S
yalanlamıorum sdece bu kısım aklımı karştırdı
ne ise..mekanı cennt olsn..

---> VEFAT (hanımefendi)

ben sana inanıyorum arkadaşım.
dürüst birine benziyorsun.
o arkdaş yanılmış olablr,bşka birisiyle karıştrmış olablr,dalga da geçiyr olablr
ama bence hak hukuk karıştırma işin içine
Allah rahmet eylesin diyecek hiçbişeyimiz yok.
yalnız,şimdi okurken farkettm,en son 2 ya da 3 ay önce annesini kaybettgini söylüyorsun,,bu kızın acısı bu kadar kolay mı geçmiş,forumda sevglisiyle üye olup gayet normal-hatta çk daha iyi-bir ruh hali içersindeydi:S
yalanlamıorum sdece bu kısım aklımı karştırdı
ne ise..mekanı cennt olsn..

2-3 ay kavramını afaki olarak söyledim. Şöyle diyeyim o zaman. Uzun bir aradan beri siteye girmemesinin sebebi Türkiye dışında olması. Ne zamandan beri girmiyor ise o zaman vefat etmiştir annesi. Zira ben çevrım dışıyken ileti atmıştı ve Almanyada yaşayan annesinin vefat ettiğini ve Almanyaya gideceğini hakkımı helal etmemi söylemişti. Dediğim gibi 2-3 ay kavramı afaki. Ne zamandan beri girmiyorsa nete o zaman vefat etmiştir annesi.

Konuştuğumuz şeye inanamıyorum neyi ispatlamaya çalışıyorum onuda bilmiyorum ama iyi niyetli yaklaşımınızdan dolayı bir açıklama yapma gereği duydum.

Genç yaşta bir arkadaşımızı kaybettik. Tamam hayatını kaybeden ilk ve tek insan değil elbette ama ne bileyim insan birşeyler yapma ihtiyacı hissediyor. Bu da dua vs şeyler. Belki içimizden bu yönde davranış sergileyecek birileri çıkarda faydamız olur düşüncesiyle elim klavyede emek harcıyorum bu konuda.

---> VEFAT (hanımefendi)

Allah rahmet eylesin peki vefat ı nasıl olmuş sebep neymiş

mekanı cennet olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri