VEFAT (hanımefendi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

βŁą๔ķ_ĻợŖĐ

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hanımefendi nickli arkadaşımız vefat etmiş. Bu haberi alan sizlerin dua edip bir fatiha bile okusanız yararlı olacağını düşündüğümden dolayı konuyu açmak istedim.

Yakın bir arkadaşından aldım bu haberi. Sağlık sorunları olduğunu ve tedavi gördüğünü biliyordum. Bu haberi yeni aldım. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.

Allah katında faydalı olacağını düşündüğünüz her türlü faaliyeti hanımefendi arkadaşımız için Allah rızası için yapalım. Mubarek ramazan aylarında dua edelim.

---> VEFAT (hanımefendi)

Uzun zamandır siteye uğramıyordu. Sağlık sorunlarından haberimiz yoktu.. İnanamıyorum açıkçası..
Allah rahmet eylesin.

---> VEFAT (hanımefendi)

İnanması çok güç..

Allah rahmet eylesin.
Mekanı cennet olsun inşallah.

---> VEFAT (hanımefendi)

Beyefendi'nin Sevgilisi Olan Hanımefendi Sanırım ?

Böyle Bir Konuda Şaka Olmaz Ama Nerden Emin Olacağız Gerçek Olup Olmadığına ?

---> VEFAT (hanımefendi)

İnanması güç ama bunun aynısı bir topic hatta kelimesi kelimesine 2 sene önce takıldıgım bi forumdada acılmıştı :) Tabi herkes perişan.
Neyse... Belki ölmüştür..

---> VEFAT (hanımefendi)

Arkadaşlar gündem yaratmak ilgi çekmek için böyle slak salk işlerle uğraşacak birisi değilim. Doğru söylüyorumu kanıtlama çabası içerisinede girmeyeceğim. Sadece bir kişi bile fatiha okusa faydadır düşüncesiyle açtım konuyu. Çok şükür çocukluk dönemini yaşadım geldi bitti geçti. Böyle bir konunun şakasını yapacak kadarda gerizekalı değilim. Biliyorum inanması güç ve üzücü bir durum.

hanımefendi arkadaşımız ağır bir hastalık yaşıyordu ve tedavi görüyordu. Bundan bir ya da iki sene önce kardeşi vefat etmiş küçük yaşta. Kendiisi söylemişti. En son ise 2 ya da 3 ay önce msn de Almanyada yaşayan annesinin vefat ettiğini ve Almanyaya gideceğini söylemişti.

ayrıca addict yorumunla emin olmadığın halde ima ettiğin şeyden ötürü sana hakkımı helal etmiyorum. Kelimesi kelimesine aynı olması için ya benim yazmış olmam lazım ya da kopyala yapıştır yapmış olmam lazım.

Son düzenleme:
---> VEFAT (hanımefendi)

Ben sizi hatırlıyorum hatta onun davetiyle foruma üye olmuştunuz yanlış hatırlamıyorsam.. Diyaloğunuz vardı..

Mekanı cennet olsun..

---> VEFAT (hanımefendi)

ALLAH rahmet eyLesin Mekani Cennet oLsun. ..

SevdikLerine sabir Versin insALLAH...

---> VEFAT (hanımefendi)

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

---> VEFAT (hanımefendi)

Allah taksilatlarını affetsin , ailesine ve arkadaşlarına sabır versin ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri